دکتر. FRANZ’s سیستم ماسک دو پوستی Trouble Acne Skin را به طور اختصاصی برای متخصصان پزشکی معرفی می کند

نیویورک، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – از نظر بالینی باعث می شود پوست احساس سفتی ، تنش و کاهش علائم پیری کند ، دکتر. ماسک های برنده جایزه FRANZ از فناوری نوآورانه و تغییر دهنده بازی برخوردارند. اکنون به طور انحصاری برای متخصصان پزشکی در دسترس است. FRANZ جدیدترین سیستم ماسک دوگانه خود را به ویژه برای هدف قرار دادن پوست های چرب و مستعد آکنه معرفی می کند. این سیستم ماسک صورت مخصوص فرموله شده برای مراقبت در منزل پس از درمان پوست مشتری برای به حداکثر رساندن نتایج آنها و بهبود پوست در درازمدت مناسب است.

سیستم ماسک دو گانه DR FRANZ Trouble Acne Skin ، با دو روش منحصر به فرد ، فناوری آبگرم را به خانه مشتری شما می آورد. با استفاده از DR. مواد مغذی FRANZ Skincare’s Tissue X 6 6 برابر عمیق تر به لایه های پوست مشتری شما منتقل می شوند ، تا تحویل موثرتری نسبت به یک برنامه موضعی معمولی داشته باشد. بافت X لیفت صورت غیر تهاجمی را در خانه مناسب برای نگهداری از درمان های پوستی ایجاد می کند. این فناوری سازگار با محیط زیست ، به جای انرژی باتری ، از آب برای ایجاد امواج کوچک و جوان کننده در چهره مشتری شما استفاده می کند. نتیجه این کار آبرسانی فوری ، کاهش منافذ و پوست صاف و سفت است.

اخبار مرتبط  تجزیه و تحلیل صنعت تولید کنندگان ونیر و تخته سه لا جهانی با پوشش 200 شرکت برتر از جمله شرکت Okura Industrial Co. Ltd. ، Kronospan Holdings Ltd و Kronospan Mielic SP. Z O.O.

در حالی که بافت X به عنوان روش زایمان عمل می کند ، سرم Enriching Mask به عنوان جز. بهبودی عمل می کند. سرم ماسک غنی سازی حاوی مواد هدفمندی است که به عمیق ترین لایه های پوست منتقل می شود ، از جمله یک اسید هیالورونیک مولکولی فوق العاده پایین برای نفوذ عمیق به لایه ها یا پوست همراه با آلوئه ورا و سبز زمستانی برای جلوگیری از نگرانی های پوستی از طریق مراقبت از منافذ پوست. با استفاده از ماسک دوتایی پوشش داده شده برای جلوگیری از اتلاف آب ، این مجموعه ماسک دوتایی منافذ پوست را پاک کرده و بدون تحریک پوست لایه برداری می کند. این ماده حاوی ده عصاره طبیعی ضد التهاب برای یک اثر آرام بخش است. با این حال ، این مجموعه ماسک یک مشت فعال کننده سلولهای بنیادی و تقویت کننده بازسازی سلول است.

اخبار مرتبط  صنایع NACCO سود سهام سه ماهه را اعلام کرد

DR FRANZ Trouble Acne Skin Dual Mask System قرار است دو بار در هفته به مدت یک ماه استفاده شود و سپس برای یک پوست درخشان ، بدون آکنه به هفته ای یک بار کاهش یابد. خط DR FRANZ منحصراً به متخصصان پزشکی فروخته می شود. برای خرید حرفه ای پزشکی و آبگرم در https://franzskincaremd.com/ دو روش درمانی در دسترس است 60 دلار.

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:
کتی یانگر-هادویگر
[email protected]

SOURCE مراقبت از پوست Franz ایالات متحده آمریکا، شرکت

اخبار مرتبط  LOVE) نتایج پایان سال و Q4 2020 را اعلام می کند

لینک های مربوطه

https://franzskincareusa.com/