سرمایه گذاران Gryphon بیشترین سرمایه گذاری را در گرمایش و تهویه هوا در زمان مناسب انجام می دهند

سانفرانسیسکو، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – سرمایه گذاران Gryphon (“Gryphon”) ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار متوسط ​​، امروز اعلام کرد که از طریق Clairvest Group Inc. خرید سیستم گرمایش و تهویه مطبوع Right Time (“زمان مناسب” یا “Company”) را انجام داده است. ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی کانادایی. مدیریت Right Time با شرکت باقی خواهد ماند و سهام قابل توجهی را نیز حفظ خواهد کرد. شرایط مالی معامله اعلام نشده است.

در سال 2014 تاسیس شد و دفتر مرکزی آن در سنت کاتارینز ، انتاریو، Right Time بزرگترین ارائه دهنده خدمات HVAC مسکونی مستقلا در است کانادا با تمرکز بر برنامه های نگهداری پیشگیرانه و تعمیرات و جایگزینی واحدهای تهویه مطبوع. این شرکت از 10 مارک تجاری تشکیل شده است و از 11 مکان در آن فعالیت می کند انتاریو، مانیتوبا، و بریتیش کلمبیا با 400 کارمند.

الکس ارلز، یکی از شرکای معامله در Gryphon و رئیس گروه خدمات بازرگانی آن ، گفت: “ما از همکاری با Right Time و پشتیبانی تیم مدیریتی آن برای ادامه راهبرد رشد خود به صورت ارگانیک و از طریق خریدهای اضافی بسیار هیجان زده هستیم. مدیریت Right Time این تیم شرکت را به عنوان بزرگترین ارائه دهنده مستقل خدمات HVAC و خریدار انتخاب در سال ساخته است کانادا، و آن را کاملاً مناسب استراتژی سرمایه گذاری Gryphon می داند که بر همکاری با رهبران بازار با تمایز پایدار تمرکز دارد. “

اخبار مرتبط  Zepp یک شریک سلامتی برتر را راه اندازی می کند

جف بالاگنا، مشاور اجرایی انحصاری Gryphon Investors و مدیر عامل سابق Sears Home Services ، رئیس شرکت خواهد شد. موسس و مدیرعامل Right Time واگن گوتلر معاون رئیس خواهد شد ، در حالی که بنیانگذار و رئیس جمهور است جرمی هترینگتون به عنوان مدیرعامل شرکت انتخاب شده است. آقای ارلز به همراه آقای بالاگنا و ایان مک کین، رئیس سابق و COO خبرگان خدمات ، پیشرو در ارائه خدمات تهویه مطبوع و لوله کشی در کانادا و ایالات متحده.

آقای Balagna اظهار داشت: “Right Time به سرعت با رشد آلی جامد و یک استراتژی تمیز خرید واضح در این صنعت نام خود را به دست آورد که در حال دستیابی به مقیاس و پیشبرد گسترش آن در یک بازار کاملاً پراکنده است. ما خوشحالیم که از Vaughn ، Jeremy حمایت می کنیم ، و تیم همچنان که شرکت در حال گسترش است کانادا

اخبار مرتبط  Farmmi سفارش صادرات سفارش چند مشتری برای صادرات به اسرائیل را دریافت می کند

آقای هترینگتون اظهار داشت ، “تجارت ما بر اساس ارائه خدمات برتر و تجربه مشتری به صاحبان خانه با نیازهای غیرقابل تعویض بنا شده است و ما انتظار داریم كه این تقاضا ادامه یابد. ما به عنوان شركت با Gryphon هیجان زده هستیم زیرا ما به گسترش جغرافیایی و خرید ادامه می دهیم و همچنین خدمات اضافی را به مشتریان فعلی خود ارائه دهیم. “

آقای گوتلر افزود ، “ما از همکاری قوی که با Clairvest داشتیم سپاسگزاریم و امیدواریم که در کار با Gryphon ادامه موفقیت داشته باشیم.”

BMO به عنوان مشاور مالی Gryphon و مولیس به عنوان مشاور مالی Right Time فعالیت کردند. بلیک ، کاسلز و گریدون و کرکلند و الیس به عنوان مشاور حقوقی Gryphon و تورکین مانس به عنوان مشاور حقوقی Right Time عمل کردند.

درباره زمان مناسب
Right Time پیمانکار اصلی گرمایش ، تهویه و تهویه مطبوع مستقل کانادایی (“HVAC”) است که کاملاً بر روی بازار جایگزینی مسکن تمرکز کرده است. Right Time از 11 مکان در فعال است انتاریو، مانیتوبا، و بریتیش کلمبیا با 400 کارمند و برنامه های نگهداری پیشگیرانه ، تعمیرات و تعویض واحدهای HVAC خانگی را فراهم می کند.

اخبار مرتبط  عنکبوت WHR SAVED CHRISTMAS افسانه باستانی و ریشه های Tinsel را بازسازی می کند و کلاسیک فوری را ارائه می دهد که به زودی برای تعطیلات آزاد می شود

درباره سرمایه گذاران گریفون
بر اساس سانفرانسیسکو، سرمایه گذاران Gryphon (www.gryphoninvestors.com) یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی پیشرو است که در همکاری با مدیریت باتجربه بر رشد سودآوری و افزایش رقابت در شرکت های بازار متوسط ​​تمرکز دارد. شرکت مدیریت کرده است 5.0 میلیارد دلار سرمایه گذاری سهام و سرمایه از سال 1997. Gryphon هدف گذاری سرمایه گذاری در سهام عدالت از 50 میلیون دلار به 300 میلیون دلار در شرکت های نمونه کارها با ارزش شرکت از حدود 100 میلیون دلار به 600 میلیون دلار. Gryphon فرصت های سرمایه گذاری را در اولویت قرار می دهد در جایی که می تواند با مالکان و مدیران مشارکت قوی برای ایجاد شرکت های پیشرو ، با استفاده از سرمایه Gryphon ، منابع تخصصی تخصصی و تخصص عملیاتی ایجاد کند.

مخاطب:

لمبرت و شرکت
کارولین لوز
203-656-2829
[email protected]
یا
جنیفر هرسون
845-507-0571
[email protected]

SOURCE سرمایه گذاران Gryphon

لینک های مربوطه

http://www.gryphoninvestors.com