CEC Entertainment با موفقیت ساختار تجدید ساختار مالی را به پایان رساند

ایروینگ ، تگزاس، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – CEC Entertainment (“CEC” یا “شرکت”) امروز ظهور خود را از حمایت 11 فصل اعلام کرد. این نقطه عطف ، موفقیت آمیز روند بازسازی مالی شرکت و اجرای برنامه ساماندهی تأیید شده توسط دادگاه ورشکستگی ایالات متحده در تاریخ 15 دسامبر 2020. CEC تقریباً با یک موقعیت مالی قابل توجه تقویت شده ظهور می کند 705 میلیون دلار تعهدات بدهی که از ترازنامه آن حذف شده و حمایت کامل از اعضای جدید هیئت مدیره و مالکیت آن.

وی گفت: “ما از اینكه از روند بازسازی مالی خود بیرون آمده ایم بسیار خوشحال هستیم و مشتاقانه منتظر آغاز فصل جدیدی به عنوان یك شركت قوی تر و سالم تر هستیم كه بتواند اهداف بلند مدت خود را اجرا كند.” دیوید مک کیلیپس، مدیر اجرایی CEC. “تحت مالکیت جدید و با هدایت هیئت مدیره جدید ما ، تیم CEC از ادامه انتقال خاطرات ، سرگرمی و پیتزا برای بچه ها و خانواده ها در سراسر جهان برای نسل های بعدی هیجان زده است. پشت قدرت کل تیم ما و جهان – مارک های کلاس ، ما منتظر رشد از طریق فرصت های کلیدی و اجرای برنامه استراتژیک خود هستیم. “

در نتیجه کمکها و حمایت از عناصر اصلی سازنده ، ترازنامه شرکت با کاهش تقریباً تقویت شده است 705 میلیون دلار تعهدات بدهی و در زمان ظهور شرکت بیش از 100 میلیون دلار نقدینگی برای حمایت از عملیات و ابتکارات رشد

CEC با هیئت مدیره جدیدی تشکیل شده است که متشکل از هفت عضو است:

  • دیوید مک کیلیپس، مدیر عامل CEC ؛
  • جوشوا آچاتل، متخصص ارشد سرمایه گذاری در Monarch Alternative Capital LP؛
  • هوارد آلتمن، مدیر ارشد سرمایه گذاری متروپولوس و شرکت.
  • پاتریک جی بارتلز جونیور، عضو مدیر مشاوران Redan ؛
  • کلیفورد هادسون، قبلا رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت Sonic Corp.
  • لنس میلکن ، بنیانگذار Ripple Industries LLC و پیش از این یک شریک ارشد در Apollo Global Management، Inc. و
  • مدیر اضافی منصوب شده بر اساس توافق نامه شرکت با مسئولیت محدود CEC Holdings.
اخبار مرتبط  برنامه نتایج iRobot برنامه نتایج سه ماهه سوم 2020

از همان زمان 30 دسامبر، این شرکت و صاحبان امتیاز آن 559 Chuck E. Cheese و 122 مکانهای پیتزا پیتر پایپر را اداره می کنند. لیستی از مکان ها و خدمات ارائه شده را می توانید در https://www.chuckecheese.com/reopening-directory و https://www.peterpiperpizza.com/locations پیدا کنید. این شرکت در نظر دارد مکان های اضافی خود را باز کند زیرا انجام این کار ایمن است و به طور مداوم کارمندان بیشتری را به کار خود باز می گرداند و خانواده ها را با غذای عالی از سرگرمی های مفید برخوردار می کند.

پرونده ها و اطلاعات بیشتر در مورد معامله انجام شده در رابطه با ظهور شرکت در ورشکستگی را می توان در https://cases.primeclerk.com/cecentertainment/ یافت.

در این فرآیند CEC Entertainment توسط ویل ، Gotshal & Manges LLP به عنوان مشاور حقوقی ، PJT Partners به ​​عنوان بانکدار سرمایه گذاری ، FTI Consulting به عنوان مشاور مالی و Hilco Real Estate به عنوان مشاور املاک مشاوره داده شد. در این روند گروه Ad Hoc وام دهندگان حق بیمه اولی توسط Akin Gump Strauss Hauer & Feld LLP به عنوان مشاور حقوقی و Houlihan Lokey Capital ، Inc به عنوان مشاور مالی توصیه شدند

بیانیه های آینده نگر

اخبار مرتبط  کاربران سرگرمی اکنون می توانند با خرید کارت eGift کارت شادی اضافی را به همراه تبریک دیجیتال خود ارسال کنند

این اطلاعیه مطبوعاتی شامل اظهاراتی است که ممکن است “گزاره های آینده نگر” باشد که واقعیت های تاریخی نیستند ، از جمله اظهاراتی در مورد اعتقادات ، انتظارات ، برآوردها ، برنامه های آینده و استراتژی های CEC شامل جمله هایی در مورد موارد 11 . این اظهارات بر اساس انتظارات و فرضیات فعلی است که به نظر مدیریت منطقی است و اطلاعات موجود در حال حاضر برای مدیریت است اما لزوماً در معرض خطرات و عدم اطمینان های مختلف است. علاوه بر خطر نادرست بودن این فرضیات ، عواملی که می توانند نتایج واقعی را با آنچه در اظهارات آینده نگرانه متفاوت است متفاوت کنند ، شامل عواملی است که در گزارش سالانه CEC در مورد فرم 10-K ، با اصلاحیه ، برای سال مشخص شده است. پایان یافت 29 دسامبر 2019، و گزارش های بعدی که در کمیسیون بورس و اوراق بهادار (“SEC”) ثبت شده است ، که در وب سایت CEC به آدرس https://cecentertainment.gcs-web.com/investor-overview و در وب سایت SEC به آدرس www.sec موجود است. دولت عوامل اضافی شامل موارد مرتبط با پرونده های فصل 11 در 24 ژوئن سال 2020 و موارد مرتبط با بیماری همه گیر جهانی COVID-19 هستند ، اما محدود به آنها نیستند. CEC تعهدی در مورد بروزرسانی یا تجدیدنظر در مورد اظهارات آینده نگرانه علنی ندارد ، خواه به دلیل اطلاعات جدید ، وقایع آینده یا غیر آن ، مگر در مواردی که قانون لازم دارد.

درباره شرکت

CEC Entertainment، LLC با داشتن رستوران های Chuck E. Cheese و Peter Piper Pizza یک رهبر شناخته شده ملی در زمینه صرف غذا و سرگرمی خانوادگی است. به عنوان مکانی که سالانه یک میلیون تولدت مبارک برگزار می شود ، هدف چاک ای پنیر ایجاد خاطرات مثبت و مادام العمر برای خانواده ها از طریق سرگرمی ، غذا و بازی است و مکانی است که یک کودک می تواند کودک باشد. Chuck E. Cheese متعهد به ایجاد یک محیط سرگرم کننده و ایمن ، از طریق برنامه های پیشرو در صنعت مانند Kid Check® به محافظت از خانواده کمک می کند. چاک E. پنیر به عنوان یک مدافع قوی برای جوامع محلی خود بیش از 16 میلیون دلار از طریق برنامه های جمع آوری کمک مالی به مدارس کمک مالی کرده است. Peter Piper Pizza دارای غذاخوری ، سرگرمی و حمل و نقل با احساس پیتزا فروشی محله و فرهنگ “پیتزا تازه ساخته ، خانواده ها خوشحال می شوند”. Peter Piper Pizza افتخار ارائه غذای با کیفیت و سرگرمی را دارد که خانواده و دوستان را دوباره به هم متصل می کند. رستوران های Peter Piper Pizza با طراحی جسورانه و چیدمان معاصر ، آشپزخانه روباز که بسیاری از تهیه غذای دست ساز آنها ، آخرین فن آوری و بازی ها و آبجو و شراب برای بزرگسالان را نشان می دهد ، والدین و بچه ها را مجذوب خود می کند. این شرکت و مشمولان حقوقی خود با سیستم 559 Chuck E. Cheese و 122 مکانهای پیتزا پیتر پایپر ، با موقعیت مکانی در 47 ایالت و 15 کشور و سرزمین خارجی ، کار می کنند. برای اطلاعات بیشتر ، به chuckecheese.com و peterpiperpizza.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  استخرها ، استخرها و سایر محصولات زندگی در فضای باز به محدودیت های محدود COVID مراجعه کنید

برای CEC Entertainment، LLC

سرمایه گذاران / رسانه ها
FTI مشاوره
آنجلو تالاسینوس / سارا روزلت
[email protected]

SOURCE CEC سرگرمی