لایبیش در مناقصه Argyle Diamond 16 سنگ 16 برنده شد

نیویورک، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Leibish ، متخصص و فروشنده آنلاین بین المللی الماس های رنگی فانتزی و جواهرات الماس رنگی ، به رسمیت شناخته شده بین المللی ، 16 سنگ را در مناقصه Argyle Diamond 2020 به خانه می برد.

رویداد عالی سالانه معدن Argyle متعلق به ریو تینتو هر دیاسانتاری را مشتاق دعوت نامه می کرد ، اما تعداد کمی از آنها از این امتیاز برخوردار بودند. طی سه دهه گذشته ، Argyle میزبان فروش ویژه دعوت نامه بهترین و بهترین تولید سالانه الماس صورتی خود بوده است. الماسهای با رنگ واضح در یک لیگ خاص خود قرار دارند زیرا فقط در یک منطقه محلی یافت می شوند. Argyle ، در استرالیای غربی، بیش از 90٪ از الماس های زیبا ، صورتی ، قرمز ، بنفش و بله ، حتی الماس آبی را تأمین می کند. ریو تینتو مهارت های متعادل را در آموزش سرمایه گذاران و مجموعه داران خود در مورد الماس صورتی حفظ کرده است و تلاش های خود را برای برندسازی سالانه افزایش می دهد. همه اینها باعث شده است که الماس Argyle متمرکزترین شکل ثروت در جهان باشد.

مناقصه 2020

Leibish Polnaur ، متخصص الماس رنگی ، بنیانگذار Leibish ، سالها در لیست کوتاه انحصاری مناقصه Argyle بوده است. فروش سال جاری منحصراً مهم بود. پس از 37 سال تولید ، معدن آرگیل در نوامبر متوقف شد. ادامه کار غیرقابل قبول شد ، اتفاقی که انتظار می رفت اتفاق بیفتد. بنابراین ، در حالی که وقتی پایان کار کاملاً تعجب آور نبود ، فروشندگان و مجموعه داران دریافتند که شاهد آخرین اثر هنری بی انتها هستند که هرگز تکرار نمی شود.

لایبیش سال به سال از این مناقصه ها برنده الماس های خارق العاده است. شمولیک پولناور ، مدیر اجرایی Leibish در گزارش اخیر مجله Rapaport گفت: “از آنجا که سال آینده آخرین مناقصه Argyle خواهد بود ، ما تمام سنگ ها را پیشنهاد می دهیم ، زیرا کالاها بسیار نادر ، با تقاضای زیاد و گران می شوند.” Polnauer تخمین زد که درخواست قیمت ها در مناقصه سال 2020 15٪ بیشتر از سال قبل است. بنابراین ، Leibish پیشنهادات خود را “20٪ و بیشتر” افزایش داد و مطمئن شد که شرکت تعداد زیادی از امنیت را بدست آورده است.

آخرین موفقیت آنها منجر به 16 مورد از 62 الماس جذاب در آخرین نسخه مناقصه آرگیل 2020 شد. بیست و یک سنگ بیش از یک قیراط بود که نشان دهنده نادرترین و با ارزش ترین الماس است. آنها 50٪ از این افراد خیره کننده یک عیار را به دست آوردند ، بیش از هر خریدار دیگر.

مجموعه غروب صورتی

پولناور حافظه پنهان مناقصه خود را در سال 2020 نامگذاری کرد مجموعه غروب صورتی به احترام به آخرین روزهای استخراج معدن آرگیل و پایان تاریخی آن. لات 3 ، Argyle Sakura ، یک سنگ صورتی بنفش واضح و روشن 1.84 قیراطی است. اما هر الماس در مجموعه غروب صورتی رمز و راز افسانه ای Argyle را با بهترین آن در پایان یک سفر داستانی منتقل می کند. هر الماس در این مجموعه دارای یک جعبه ارائه همراه با منشأ آن است. داستان بعدی این سنگ توسط چند جمع کننده خوش شانس نوشته خواهد شد.

سفر Leibish

پولناور پیشگام خرده فروشی آنلاین الماس رنگی بود که امروزه ماهانه صدها هزار بازدید کننده در وب سایت خود مشاهده می کند. و آنها فقط نگاه نمی کنند. فروش قابل توجهی است زیرا ثابت شده است که مارک Leibish با بررسی مداوم بهترین نمونه های هر یک از الماسهای رنگی فانتزی قابل اعتماد است. COVID-19 حتی بیشتر مصرف کنندگان الماس را به صورت آنلاین هل داد. اعتماد به نفس خریدار هنگامی که فهمید خرید اقلام با بلیط بالا بصورت آنلاین از همان روشی محافظت می شود که گویا وارد یک فروشگاه خرده فروشی می شوند.

این یک امر خانوادگی در Leibish است. پولناور می گوید: “من سالها یک بازیکن انفرادی بودم.” “ابتدا به عنوان صیقل دهنده ، سپس به عنوان مدیر کارخانه”. سال 1998 هنگامی که اولین وب سایت وی www.fancydiamonds.net (که اکنون www.Leibish.com است) علیه انتقادات ناشناس هایی که پیش بینی می کردند به سادگی کار نمی کند ، راه اندازی شد. اما همسرش روزالیند یکی یکی به آنها پیوست و هر پنج فرزندشان بزرگترین نقاط قوت خود را به آنجا آوردند. “دختر ما Chavi استعداد خود را در زمینه طراحی و رنگ کمک می کند. پسرم Yossy پس از اتمام دانشگاه به دانشگاه پیوست ، با ارائه تخصصی که حضور آنلاین ما را ارتقا می بخشد. پس از اینکه شمولیک دوره کارشناسی ارشد گوهرشناسی خود را به پایان رساند ، لندن در GIA ، او به یادگیری تجارت در ادامه داد بمبئی. او یک هدیه طبیعی برای الماس های رنگی دارد. “پسر آنها ایتزیک نمایشگاه لایبیش نیویورک را افتتاح کرد و عملیات ایالات متحده را با موفقیت ادامه داد. یوناتان ، پسر کوچک آنها ، پس از کسب درجه ریاضی ، به عنوان مدیر مالی شرکت کرد.” روز اول ، “Polnaur می گوید

تصاویر مرتبط

3-از-16-سنگ-برنده-شده-توسط-leibish.jpeg
3 از 16 سنگی که لایبیش در مناقصه الماس صورتی Pink Argyle 2020 به دست آورد
3 از 16 سنگی که لایبیش در مناقصه الماس صورتی Pink Argyle 2020 به دست آورد

the-argyle-sakura-diamond-a-1-84.jpeg
الماس Argyle Sakura Diamond: یک الماس صورتی بنفش زنده و فانتزی به شکل گلابی 1.84 قیراطی
الماس Argyle Sakura Diamond ، یک الماس صورتی بنفش زنده و فانتزی به شکل گلابی 1.84 قیراطی

the-pink-sunset-collection.jpeg
مجموعه غروب صورتی
مجموعه Pink Sunset Collection ، 16 الماس برنده Leibish در مناقصه Diamond Argyle Diamond 2020

منبع Leibish

اخبار مرتبط  پتی لابل و فول فورس