ROMWE مشتریان را از واقعه امنیت داده مطلع می کند

هنگ کنگ، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – ROMWE اخیراً نام کاربری و رمزهای عبور مشتری را در “وب تاریک” کشف کرده است. با احتیاط فراوان ، ROMWE اقداماتی را انجام داده است تا به همه افراد بالقوه آسیب دیده اطلاع دهد و منابعی برای کمک به آنها فراهم کند.

بر 7 سپتامبر 2020، ROMWE کشف کرد که نام کاربری و رمزهای عبور برخی از مشتریان موجود در وب تاریک ممکن است از شبکه رایانه ای آن به سرقت رفته باشد جولای 2018، همانطور که توسط تحقیقات پزشکی قانونی داخلی و خارجی تعیین شده است. در صورت استفاده از این نامهای کاربری و رمزهای عبور ، امکان دسترسی به اطلاعات حساب برخی از مشتریان ROMWE ، از جمله نام ، ایمیل و شماره تلفن یا سایر اطلاعات اختیاری که ممکن است مشتریان ذخیره کرده باشند ، فراهم شده است. اگر مشتری اطلاعات کارت اعتباری را در حساب خود ذخیره کند ، از آنجا که ROMWE اطلاعات کارت اعتباری کامل مشتریان را حفظ نمی کند ، همچنان ایمن باقی می ماند.

اخبار مرتبط  Ball برای اعلام سود سه ماهه سوم در 5 نوامبر سال 2020

طی چند سال گذشته ، ROMWE همچنان به عنوان بخشی از فعالیت های برنامه امنیتی منظم خود ، از جمله با افزایش رمزگذاری رمز عبور و استفاده از فن آوری های پیشرفته تر برای تشخیص نفوذ ، به بهبود حفاظت امنیتی خود ادامه داده است. برای این موضوع ، ما همچنین برای همه مشتریان بالقوه متضرر ، بازنشانی رمز عبور را مجبور کرده ایم.

اخبار مرتبط  RCI توافقنامه Franchise First Bombshells را اعلام کرد

ROMWE امروز اعلانی را به مشتریانی که احتمالاً تحت تأثیر این حادثه قرار گرفته اند ، ارائه می دهد که شامل اطلاعات مربوط به حادثه و اقداماتی است که افراد می توانند برای نظارت و محافظت از اطلاعات شخصی خود انجام دهند. ROMWE همچنین برای پاسخگویی به س questionsالات مربوط به حادثه و نگرانی های مربوط به آن ، یک مرکز تماس رایگان ایجاد کرده است. مرکز تماس از دوشنبه تا جمعه در دسترس مشتریان ایالات متحده و کانادا است 7 صبح تا 7 عصر صلح جو و می توان در آن دسترسی پیدا کرد 1-877-218-7105. علاوه بر این ، ROMWE از طریق احتیاط فراوان ، از طریق کارشناسان ID ، نظارت بر وب تاریک را به افراد بالقوه مبتلا ارائه می دهد. دستورالعملهای مربوط به نحوه ثبت نام در اعلان ایمیل ارسال شده یا در مورد آن موجود است 30 دسامبر 2020 به مشتریانی که به طور بالقوه تحت تأثیر قرار گرفته اند.

اخبار مرتبط  بازار جهانی کره بدون لاکتوز (2019 تا 2026)

ROMWE حفاظت از اطلاعات مشتریان خود را جدی گرفته و صمیمانه از هرگونه مشکلی که ممکن است ایجاد کند عذرخواهی می کند.

منبع روم