Big Lots توافقنامه فروش / اجاره نامه 725 میلیون دلاری را اعلام کرد

COLUMBUS ، اوهایو، 8 آوریل 2020 / PRNewswire / – Big Lots، Inc (NYSE: BIG) امروز اعلام کرد که با شرکت های وابسته به خیابان املاک و مستغلات خیابان اوک ، LLC (“خیابان بلوط”) در رابطه با مراکز توزیع شرکت در توافق نامه های فروش و اجاره نامه امضا کرده است. کلمبوس ، اوه، دورانت ، باشه، مونتگومری ، آلو ترمونت ، پنسیلوانیا انتظار می رود معاملات در سه ماهه دوم مالی شرکت بسته شود ، با توجه به ادامه مراقبت ، مستندات نهایی و سایر شرایط اختتامیه عرفی.

انتظار می رود درآمد ناخالص از معاملات باشد 725 میلیون دلار. بدون هزینه و مالیات ، این شرکت انتظار دارد که درآمد خالص تقریبی تقریبی خود را دریافت کند 550 میلیون دلار.

این شرکت در نظر دارد از خالص درآمد حاصل از معاملات فروش و اجاره نامه برای پرداخت كامل بدهی تسهیلات اعتباری در حال چرخش ، تأمین نقدینگی اضافی و در هنگام عادی شدن شرایط بازار ، برای اهداف دیگر سازمانی از جمله سرمایه گذاری در طرح های رشد و بازپرداخت سهم بالقوه به موجب آن استفاده كند. مجوزهای آینده از هیئت مدیره شرکت.

با اظهار نظر در مورد اطلاعیه امروز ، بروس تورن، رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت Big Lots اظهار داشتند ، “ما خوشحالیم که برای فروش و اجاره نامه چهار مرکز توزیع شرکت متعلق به ما با خیابان بلوط به توافق رسیده ایم. هیئت مدیره و تیم مدیریت ما مرتباً روشهای بهینه سازی ترازنامه خود را ضمن حفظ ، ارزیابی می کنند. یک ساختار محافظه کارانه سرمایه. معاملات برای نقدینگی اضافی قابل توجهی در شرکت فراهم می کند تا بتواند در محیط نامشخص فعلی حرکت کند. علاوه بر این ، وقتی به شرایط عادی تر برگردیم ، توانایی شرکت را در انجام اقدامات دیگری برای پیشبرد ارزش سهامداران افزایش می دهد. ”

درباره Big Lots، Inc.
دفتر مرکزی در کلمبوس ، اوهایو، Big Lots، Inc. (NYSE: BIG) یک خرده فروش با تخفیف است که در 47 ایالت دارای 4040 فروشگاه BIG LOTS در 47 ایالت با مجموعه محصولات در دسته بندی کالاهای مبلمان ، فصلی ، خانه نرم ، مواد غذایی ، مواد مصرفی ، سخت افزار خانگی ، الکترونیک ، اسباب بازی ها و تجهیزات جانبی. مأموریت این شرکت این است که به مردم Live BIG و Save Lots کمک کند. این شرکت تلاش می کند با ارائه ارزش بی نظیری به مشتریان از طریق تعجب و لذت ، یک “بهترین مکان برای کار” برای همکاران ، جایزه بزرگترین سهامداران با رشد مداوم و بازده های برتر و انجام کارهای خوب در جوامع باشد. همانطور که شرکت به خوبی انجام می دهد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرکت ، به این قسمت مراجعه کنید www.biglots.com.

اخبار مرتبط  تعمیر درب گاراژ سقفی هوستون خدمات درب گاراژ اضطراری 24/7 را در هوستون ارائه می دهد

درباره سرمایه املاک و مستغلات خیابان بلوط ، LLC
سرمایه املاک و مستغلات خیابان بلوط ، LLC (“خیابان بلوط”) است شیکاگوشرکت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات مستقر در دستیابی به دارایی های اجاره ای خالص به مستاجران با درجه سرمایه گذاری تمرکز دارد. خیابان اوک متخصص در ارائه راه حل های منحصر به فرد و انعطاف پذیر در مورد املاک و مستغلات به سازمان های مختلفی از جمله شرکت ها ، سیستم های مراقبت های بهداشتی ، دانشگاه ها و نهادهای دولتی است. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به ایمیل [email protected].

بیانیه احتیاطی مربوط به اظهارات پیشرو
برخی از بیانیه های موجود در این نسخه ، بیانیه های آینده نگر به معنای قانون اصلاح دادخواست اوراق بهادار خصوصی مصوب 1995 است ، و این گونه اظهارات در نظر گرفته شده برای صلاحیت حمایت از بندر امن ارائه شده توسط این قانون است. کلمات “پیش بینی” ، “برآورد” ، “انتظار” ، “هدف” ، “هدف” ، “پروژه” ، “قصد” ، “برنامه” ، “باور” ، “خواست” ، “باید” ، “ممکن است” “هدف” ، “پیش بینی” ، “راهنمایی” ، “چشم انداز” و عبارات مشابه به طور کلی عبارات آینده نگر را شناسایی می کنند. به همین ترتیب ، توصیف اهداف ، استراتژی ها ، برنامه ها ، اهداف یا اهداف نیز جملات آینده نگر هستند. اظهارات پیشرو به انتظارات مدیریت مربوط به وقایع و روندهای آینده ، از جمله اظهارات ابراز خوشبینی یا بدبینی نسبت به نتایج عملیاتی یا رویدادهای آینده و فروش پیش بینی شده ، درآمد ، هزینه های سرمایه و استراتژی تجارت مربوط می شود. بیانیه های پیشرو بر اساس بسیاری از فرضیات مربوط به شرایط آینده بنا شده است که در نهایت ممکن است نادرست باشد. بیانیه های پیشرو بر اساس دیدگاه ها و مفروضات فعلی مدیریت درباره رویدادهای آینده و عملکرد عملیاتی مبتنی است و فقط از تاریخ چنین اظهاراتی قابل اجرا است. اگرچه این شرکت معتقد است انتظارات بیان شده در بیانیه های آینده نگر مبتنی بر فرضیات معقول در محدوده دانش است ، اما اظهارات آینده نگر ، به ماهیت خود ، خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل را در بر می گیرد ، هر یک یا ترکیبی از آنها می تواند از لحاظ مادی تأثیر بگذارد. تجارت ، وضعیت مالی ، نتایج عملیات یا نقدینگی.

اخبار مرتبط  Braces Army Salvation Army برای طوفان لورا دسته 4

اظهارات پیشرو که شرکت در اینجا می کند و در سایر گزارش ها و انتشارات ، ضمانت عملکرد آینده را ندارد و نتایج واقعی ممکن است از نظر مباحث مطرح شده در چنین بیانیه های آینده دار به دلیل عوامل مختلف ، از جمله ، اما محدود به آنها ، از نظر مادی متفاوت نباشد. شرایط اقتصادی و اعتباری فعلی ، هزینه کالاها ، عدم امکان اجرای موفقیت آمیز طرح های استراتژیک ، فشارهای رقابتی ، فشارهای اقتصادی بر روی مشتریان و شرکت ، در دسترس بودن کالاهای نزدیک به نام تجاری ، محدودیت های تجاری ، هزینه های حمل و نقل ، خطرات مورد بحث در ریسک بخش عوامل جدیدترین گزارش سالانه شرکت در مورد فرم 10-K ، و سایر عوامل مورد بحث هر از گاهی در سایر پرونده های مربوط به SEC ، از جمله گزارش های سه ماهه در فرم 10-Q و گزارش های جاری در فرم 8-K. این نسخه باید همراه با چنین پرونده هایی خوانده شود ، و شما باید همه این خطرات ، عدم قطعیت ها و سایر عوامل را در ارزیابی اظهارات آینده نگر با دقت در نظر بگیرید.

به شما هشدار داده شده است كه به اظهارات آینده نگر ، كه فقط در مورد تاریخ آن صحبت می كنند ، اعتماد نكردید. این شرکت هیچ تعهدی برای به روزرسانی عمومی اظهارات آینده نگر ، خواه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر ندارد. با این حال ، به شما توصیه می شود درباره هرگونه افشاگری دیگری که این شرکت در مورد موضوعات مرتبط در اطلاعیه های عمومی و پرونده های SEC انجام می دهد ، مشورت کنید.

اطلاعات مهم
Big Lots، Inc. (شرکت “شرکت” در نظر دارد تا در رابطه با درخواست وکالت برای جلسه سالانه سال 2020 شرکت با SEC ، اظهارنامه قطعی و کارت پروکسی همراه با آن را ارائه دهد. جزئیات مربوط به نامزدهای هیئت مدیره شرکت برای انتخابات در جلسه سالانه 2020 در بیانیه پروکسی درج می شود. قبل از تصمیم گیری در مورد رأی گیری ، سرمایه گذاران و سهامداران شرکت از شما خواسته می شوند که تمام اسناد معتبر را با استفاده از مخفی یا متناسب با آن مخفی کنید.. سرمایه گذاران و سهامداران می توانند نسخه ای از صورت قطعی پروکسی و سایر اسناد ثبت شده توسط شرکت را بصورت رایگان از وب سایت SEC ، www.sec.gov دریافت کنند. سهامداران شرکت همچنین می توانند بدون ارسال هزینه ، نسخه ای از اظهارنامه قطعی پروکسی و سایر اسناد ثبت شده مربوطه را با ارسال مستقیم از طریق نامه به شرکت بزرگ لوتس در 4900 E. Dublin-Granville Road ، کلمبوس ، اوهایو 43081 یا از بخش روابط سرمایه گذار وب سایت شرکت به آدرس www.biglots.com.

اخبار مرتبط  Canncentral.com پوشش بازار روانگردان سریع در حال ظهور را راه اندازی می کند

شرکت کنندگان در وکالت
این شرکت ، مدیران آن و برخی از کارمندان اجرایی آن در رابطه با وکالت نمایندگان سهامداران با توجه به نشست سالانه 2020 به عنوان شرکت کنندگان در نظر گرفته می شوند. اطلاعات مربوط به نام مدیران شرکت و کارمندان اجرایی و علایق آنها در شرکت توسط هلدینگ های امنیتی یا در غیر این صورت در گزارش سالانه شرکت در فرم 10-K برای سال مالی منتهی به آمده است. 1 فوریه 2020ثبت شده در SEC در 31 مارس 2020 و اظهارنامه قطعی پروکسی شرکت برای جلسه سالانه سهامداران سال 2019 ، ارسال شده به SEC در 16 آوریل 2019. تا آنجا که میزان نگهداری چنین مشارکت کنندگان در اوراق بهادار شرکت از زمان تغییر مبلغی که در بیانیه پراکسی برای نشست سالانه سهامداران سال 2019 آورده شده تغییر کرده است ، چنین تغییراتی در صورتهای اولیه مالکیت سود در فرم 3 یا بیانیه تغییر در مالکیت منعکس شده است. فرم 4 به SEC ارسال شده است. این اسناد را می توان به طور رایگان از منابع ذکر شده در بالا دریافت کرد. اطلاعات تکمیلی در مورد منافع این شرکت کنندگان در مورد هرگونه درخواست وکالت ، و توضیحات در مورد منافع مستقیم و غیرمستقیم آنها ، توسط منابع امنیتی یا در غیر این صورت ، در هر بیانیه پراکسی و سایر مطالب مربوطه که باید به SEC ارسال شود ، در صورت و هنگامی درج خواهد شد. آنها در دسترس می شوند.

SOURCE Big Lots، Inc.

لینک های مربوطه

http://www.biglots.com

پاسخی بگذارید