انجمن رستوران های لاتین ابتکار عمل “سینکو دپاک” را در مورد سینکو د مایو آغاز کرد

لس آنجلس، 5 مه سال 2020 / PRNewswire / – بر سه شنبه 5 می 2020، لس آنجلسانجمن رستوران های مستقر در لاتین ، ابتکار عمل “ملی سینو د تاپ” را آغاز کرد. “Cinco de Impact” با حمایت از رستوران های مورد علاقه خود در لاتین ، مردم را به جشن گرفتن فرهنگ لاتین دعوت می کند تا این رستوران ها همچنان بتوانند برای سال آینده باشند سینکو دو مایو جشن

در امریکا.، سینکو دو مایو تبدیل به یک روز جشن ملی غذا و فرهنگ مکزیک شده است ، بنابراین این سینکو دو مایو، ما می خواهیم تشویق کنیم شهر لس آنجلس و غذاهایی که در سرتاسر کشور قرار دارند با بازگشت به رستوران های محلی لاتین که مانند بسیاری دیگر ، در باز نگه داشتن درهای سختی خود مشغول به کار هستند ، از پشتیبانی خود پشتیبانی می کنند.

اخبار مرتبط  WhistlePig و Moët Hennessy همکاری بین المللی را اعلام کردند

لس آنجلس بیشتر شهر لاتین است و غذاهای لاتین سنگ بنای اصلی غذا و فرهنگ است. رستوران های لاتین بیش از 15٪ از کل رستوران های شهر را تشکیل می دهند ، جایی که اکثر نیروی کار لاتینوس ها هستند. پیش بینی این است که بیش از 50٪ مشاغل کوچک متعلق به لاتین قادر به زنده ماندن از بحران مالی فعلی نخواهند بود.

چی: کمپین “Cinco de Impact” انجمن رستوران های لاتین برای بهره مندی از رستوران های لاتین

چه زمانی: سه شنبه ، 5 اردیبهشت – برای ادامه برای کل ماه مه

جایی که: رستوران های محلی لاتین در همه جا

راه های کمک:

  1. برای اینکه عموم مردم از رستوران های محلی لاتین خود بخرند (و از دوستان ، همکاران و خانواده خود بخواهند که همین کار را انجام دهند)
  2. کمک مالی مستقیم به صندوق انجمن رستوران های لاتین ، که از نظر مالی از صاحبان مشاغل و لاتین هایی که به دلیل COVID-19 شغل خود را از دست داده اند ، حمایت مالی می کند.
  3. از قهرمانان پزشکی در خطوط مقدماتی همه گیر با غذاهای خوشمزه خریداری شده از رستوران های محلی لاتین پشتیبانی و تشکر کنید. با اهدای صندوق انجمن رستوران های لاتین ، این کمک ها از هر دو تلاش پشتیبانی می کنند.
  4. سفیر شوید و کلمه ابتکار را پخش کنید. ما یک راهنمای ارتباطی با مواد نمونه ارائه می دهیم که برای هدایت پشتیبانی و تقویت در شبکه های شخصی و سیستم عامل های رسانه های اجتماعی استفاده می شود.
  5. شریک رسانه ای شوید و محتوا را در ابتکار عمل ایجاد کنید تا مخاطبان آگاهی کسب کنند و برای مشارکت فعال شوند.
اخبار مرتبط  iHerb مدیر ارشد مالی جدید را اعلام می کند

درباره انجمن رستوران های لاتین

انجمن رستوران های لاتین انواع مشاغل رستوران های لاتین و کمکی های آنها را پشتیبانی و تبلیغ می کند. جامعه رستوران های لاتین گسترده و قوی است. LRA به صنعت رستوران های غذایی لاتین اجازه می دهد تا بیشترین منابع را برای اعضای خود فراهم کنند.

اخبار مرتبط  ناحیه مد در حالیکه اولین سال موفقیت خود را جشن می گیرد از فروشگاه های جدید استقبال می کند

تماس با رسانه:

لیلی روچا – انجمن رستوران های لاتین
[email protected]
(925) 212-4016

پرونده های مرتبط

MEDIA ALERT 5: 5 .pdf

تصاویر مرتبط

image1.png

لینک های مربوطه

سایت اینترنتی

SOURCE انجمن رستوران های لاتین

لینک های مربوطه

https://latinorestaurantassociation.org/