Blox Ventures و Angelo Gordon Sell College Terrace’s First Republic Center در 2100 ال کامینو رئال در پالو آلتو

پالو آلتو ، کالیفرنیا.، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Blox Ventures، LLC ، یک سرمایه گذار مستقر در سیلیکون ولی و اپراتور املاک و مستغلات و شرکت سرمایه گذاری جایگزین جهانی آنجلو گوردون امروز فروش 2100 را اعلام کرد ال کامینو ، کالج مرکز جمهوری اول تراس در پالو آلتو. این ملک توسط مرکز دفتری منطقه اول جمهوری متصل می شود و اخیراً بازار بین المللی Real Proroduc ، یک بقال ویژه ، به فضای خرده فروشی 11000 فوت مربع خود اضافه شده است. این همکاری برای اطمینان از اجاره بلند مدت با اجاره خود برای موفقیت در آینده املاک و مشاغل کار کرد.

“Blox Ventures و شریک سرمایه گذاری مشترک ما ، آنجلو گوردون، از فروش این ملک خوشحال هستند که ، تحت نظارت صاحب جدید آن ، یک شرکت سرمایه گذاری جهانی ، به عنوان یک جز strong قوی از محله به رشد خود ادامه خواهد داد “، مدیر عامل شرکت Blox Ventures گفت جیسون اوبرمن. “هدف ما همیشه این بوده است که به طور متفکرانه این دارایی را بهبود بخشیم تا بهترین خدمات را به جامعه ارائه دهیم و اطمینان حاصل کنیم که خریدار از تعهد مشابهی برخوردار است.”

مشاغل Blox و آنجلو گوردون ملک را در جولای 2018 پس از تملک در سال 2017 به پایان رسید. پس از تملک املاک ، این مشارکت اجاره را از جمله مرکز منطقه اول جمهوری در دره سیلیکون به اتمام رساند ، که دفاتر آن – واقع در بالای فضای خرده فروشی – 76٪ ساختمان را اشغال می کنند. این مشارکت همچنین املاک را به مشاغل محلی از جمله یک بوتیک بقال و گروه موسیقی اجاره داده است. مرکز جمهوری اول هم اکنون به عنوان یکی از معدود املاک موجود در تاسیس شده است پالو آلتو هسته خرده فروشی که یک بلوک کامل از شهر را اشغال می کند ، از مجاورت آن با مراکز مهم نوآوری منطقه بهره مند است ، در مجاورت دانشگاه استنفورد، و کمتر از نیمی از مایل به یک ایستگاه راه آهن Caltrain.

ملک 2100 ال کامینو یکی از چهار ملک اخیر است که Blox در آن در بازارهای اصلی Palo Alto و Sand Hill Road سرمایه گذاری کرده است.

درباره مشارکتهای Blox
Blox Ventures ، مستقر در سیلیکون ولی ، یک شرکت سرمایه گذاری در املاک و مستغلات است که به خرید ، بازسازی و بهره برداری از املاک تجاری اختصاص دارد. مدیران Blox Ventures بیش از 6 میلیون فوت مربع املاک و مستغلات با ارزش بیش از 6 میلیون فوت مربع را به دست آوردند و از آن استفاده کردند 3 میلیارد دلار. Blox Ventures در زمینه فضاهای نوآوری و دانشگاه هایشان با شرکت های پیشرو فناوری منطقه همکاری کرده است. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.bloxventures.com مراجعه کنید

در باره آنجلو گوردون
آنجلو ، گوردون و شرکت ، L.P. (“آنجلو گوردون“) یک مشارکت محدود خصوصی است که در سال تاسیس شده است نوامبر 1988. این شرکت در حال حاضر تقریباً مدیریت می کند 41 میلیارد دلار با تمرکز اصلی بر استراتژی های اعتبار و املاک و مستغلات. آنجلو گوردون دارای بیش از 500 کارمند ، از جمله بیش از 200 متخصص سرمایه گذاری ، و دفتر مرکزی آن در است نیویورک، با دفاتر مرتبط در سایر نقاط ایالات متحده ، اروپا، و آسیا. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.angelogordon.com

تماس با رسانه
جولی چیس
(202) 997-8677
[email protected]

منبع Blox Ventures

لینک های مربوطه

http://www.bloxventures.com

اخبار مرتبط  لیبی تأیید دادگاه برای همه اقدامات "روز اول" برای پشتیبانی از عملیات تجاری را دریافت می کند