مقدار زیادی از غذاهای حیوان خانگی Sportmix برای سطوح بالقوه کشنده آفلاتوکسین فراخوانی می شوند

بهار نقره ، خانم، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – نقل زیر به منسوب است امبر مک کوئیگ، D.V.M. ، M.P.H. ، معاون بخش انطباق مرکز FDA برای مرکز دامپزشکی (CVM):

“اگرچه این فراخوان غذای حیوانات خانگی هنوز در حال آشکار شدن است ، ما واقعیت هایی را که تاکنون در اختیار ما قرار داده است به اشتراک می گذاریم زیرا میزان آفلاتوکسین موجود در غذای حیوانات اهلی حیوانات بالقوه کشنده است. ما به سرعت در حال کار بر روی این وضعیت در حال توسعه هستیم و همچنان به روزرسانی عمومی خواهیم کرد اطلاعات جدید در دسترس قرار می گیرد. این در خدمت ماموریت FDA برای محافظت از سلامت انسان و حیوان است. ”

اطلاعات اضافی:

  • FDA در مورد برخی از محصولات غذایی حیوانات خانگی Sportmix که توسط Midwester Pet Foods Inc تولید شده و ممکن است حاوی مقادیر بالقوه کشنده آفلاتوکسین باشند ، به صاحبان حیوانات خانگی و متخصصان دامپزشکی هشدار می دهد.
  • FDA از حداقل 28 مرگ و هشت بیماری در سگهایی که محصول فراخوانده شده را خورده اند آگاه است.
  • این یک تحقیق در حال انجام است. شمارش پرونده ها و دامنه این فراخوان معلق ممکن است با در دسترس قرار دادن اطلاعات جدید گسترش یابد.
  • آفلاتوکسین سمی است که توسط قالب تولید می شود Aspergillus flavus که می تواند روی ذرت و سایر غلات مورد استفاده به عنوان مواد تشکیل دهنده غذای حیوانات خانگی رشد کند. در سطوح بالا ، آفلاتوکسین می تواند باعث بیماری و مرگ در حیوانات خانگی شود.
  • حیوانات خانگی که مسمومیت با آفلاتوکسین را تجربه می کنند ممکن است علائمی مانند کندی ، از دست دادن اشتها ، استفراغ ، زردی (رنگ زرد چشم و لثه به دلیل آسیب کبدی) و یا اسهال داشته باشند. در موارد شدید ، این سمیت می تواند کشنده باشد. در برخی موارد ، حیوانات خانگی ممکن است از آسیب کبدی رنج ببرند اما هیچ علامتی ندارند.
  • صاحبان حیوانات خانگی باید تغذیه حیوانات خانگی خود را با محصولات فراخوانی شده ذکر شده در FDA Advisory در زیر متوقف کرده و با دامپزشک خود مشورت کنند ، به خصوص اگر حیوان خانگی علائمی از بیماری را نشان می دهد. صاحب حیوان خانگی باید غذا را برداشته و اطمینان حاصل کند که هیچ حیوان دیگری به محصول فراخوان شده دسترسی ندارد.
  • FDA از دامپزشكانی كه مشكوك به مسمومیت آفلاتوكسین در بیماران خود هستند ، می خواهد موارد را از طریق درگاه گزارش ایمنی یا با تماس با هماهنگ كنندگان شكایت مصرف كنندگان محلی FDA گزارش دهند. همچنین از صاحبان حیوانات خانگی خواسته می شود موارد مشکوک را به FDA گزارش دهند.
اخبار مرتبط  جشن کارآفرینان - اولین گزارش از گذشته ، حال و آینده کارآفرینی در MIT ، توسط استاد دیرینه ادوارد رابرتز ، موجود در آمازون

منابع اضافی:

تماس با رسانه: کیم دی فونزو، 240-651-4191
سوالات مصرف کننده: ایمیل ، 888-INFO-FDA

FDA ، آژانس موجود در وزارت بهداشت و خدمات انسانی ایالات متحده ، با اطمینان از ایمنی ، اثربخشی و امنیت داروهای انسانی و دامپزشکی ، واکسن ها و سایر محصولات بیولوژیکی برای استفاده انسان و دستگاه های پزشکی ، از سلامت عمومی محافظت می کند. این آژانس همچنین مسئول ایمنی و امنیت تأمین مواد غذایی ، مواد آرایشی ، مکمل های غذایی ، محصولاتی است که باعث تشعشعات الکترونیکی و همچنین تنظیم محصولات دخانیات می شود.

اخبار مرتبط  128مین نمایشگاه کانتون از 15 تا 24 اکتبر بصورت آنلاین برگزار می شود

SOURCE سازمان غذا و داروی ایالات متحده

لینک های مربوطه

http://www.fda.gov