Remsen Technologies توافق نامه خرید ملوان خدمتکار را اعلام کرد

نیویورک، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Remsen Technologies LLC (“Remsen Tech”) امروز اعلام کرد که توافق نامه قطعی برای خرید Maid Sailors و شرکت های وابسته به آن (“Maid Sailors”) برای 10،000،000،000 دلار. انتظار می رود معامله در سه ماهه اول سال 2021 بسته شود.

دفتر مرکزی آن در شهر نیویورک، Maid Sailors پیشرو در زمینه نظافت منزل و خدمات نظافت دفتر با عملیات در نیویورک، نیوجرسی، ماساچوست، ایلینوی، و فلوریدا. Maid Sailors توسط کارآفرینان تاسیس شد ادوین اوروتیا و کوین اوروتیا در سال 2014 به عنوان یک سرویس تمیز کردن منزل درخواستی در شهر نیویورک و به سرعت در بازارهای مختلف گسترش یافت.

اخبار مرتبط  گزارش Grupo LALA نتایج سه ماهه اول سال 2020

سخنگوی Maid Sailors گفت: “ما از پشتیبانی ارائه شده توسط مالکیت ، تخصص و منابع Remsen Tech هیجان زده هستیم.” “ما مشتاقانه منتظر ادامه خدمت به مشتریان خود از طریق خدمات استثنایی و پشتیبانی عالی از مشتری هستیم. با این معامله ، ما حتی می توانیم خدمات بهتری ارائه دهیم تا بتوانیم با استفاده از مقیاس ، فن آوری و رهبری کارآمد به مشتریان در حفظ سبک زندگی سالم و تمیز کمک کنیم. Remsen Technologies. ”

اخبار مرتبط  Shnap به عنوان واقعی "Shazam for Shopping" راه اندازی شد

آیا شما به یک بار تمیز و یا یک سرویس نظافت مکرر نیاز دارید ، Maid Sailors یک نظافتچی مطمئن را با قول 100٪ رضایت مشتری برای شما می فرستد. Maid Sailors یکی از سختگیرانه ترین و جامع ترین فرآیندهای استخدام را در صنعت دارد. نظافتچی های موفق باید از پس زمینه ، امتحانات آموزشی بگذرند و سابقه کافی در زمینه تمیزکاری داشته باشند.

درباره ملوان خدمتکار

Maid Sailors یک سرویس نظافت عالی است. ما به همه خانه ها ، آپارتمان ها و دفاتر خدمات در داخل سرویس می دهیم منهتن، بروکلین، ملکه ها، هووبوک، جرسی سیتی، ویهوکن، بوستون، شیکاگو، و میامی. ما به اخلاق عالی و حرفه ای بودن خود افتخار می کنیم. پاک کننده های ما قابل اعتماد ، قابل اعتماد و همیشه آماده کار هستند. ما روابط مشتری عالی داریم و خدمات برتر مشتری ارائه می دهیم. دفتر مرکزی این شرکت در شهر نیویورک.

برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید https://maidsailors.com

اخبار مرتبط  هیوندای Dynamic New Tucson را با بهترین ویژگی های بخش و قابلیت های پیشرو در کلاس راه اندازی می کند

مخاطب:
پست الکترونیک: [email protected]
تلفن: (212) 299-5170

SOURCE Maid Sailors

لینک های مربوطه

https://maidsailors.com