م Instituteسسه مجسمه سازی بدن آتنیکس رویه زیبایی شناسانه ای را برای تغییر زندگی به “قهرمان الهام بخش” اهدا می کند

آلیسو ویژو ، کالیفرنیا.، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – بدنبال هزاران مقاله ارسالی ، موسسه مجسمه سازی بدن آتنیکس ، یک مرکز جراحی زیبایی در سراسر ساحل غربی ، 28 ساله را اعلام کرد کایلا کلی اولین بیمار سال 2021 خواهد بود که به عنوان بخشی از کمپین #AthenixGivesBack خود عمل جراحی زیبایی استعداد زندگی را دارد. آتنیکس پس از سفر موفقیت آمیز دو ساله خود به کلی برای از دست دادن 136 پوند ، خدمات خود را اهدا خواهد کرد و شکم 360 درجه را برای از بین بردن پوست اضافی در کلیلی انجام می دهد.

موسسه مجسمه سازی بدن آتنیکس از طریق کمپین # AthenixGivesBack خود ، با اهدای خدمات خود به زنان الهام بخش ، جامعه را بازپس می زند. این کمپین در سال دوم خود با سه برابر افزایش ارسال در مجموع نزدیک به 10 هزار نفر از نامزدها ، که هر یک دارای داستان الهام بخشی از مقاومت ، شجاعت و قدرت است. با این وجود یک داستان برجسته بود. به دنبال یک سری از وقایع خانوادگی که زندگی را تغییر می دهد ، کایلا احساس کرد که به پایین رسیده است. کایلا با انگیزه ایجاد تغییر ، سفر کاهش وزن خود را آغاز کرد و رژیم کتوژنیک را شروع کرد. دو سال بعد ، او 136 پوند ریخته بود. کایلا امیدوار بود که بتواند خود را از شر پوست اضافی خلاص کند اما توانایی مالی لازم برای این کار را نداشت – تا زمانی که بهترین دوستش آماندا او را برای برنامه # AthenixGivesBack معرفی کرد.

اخبار مرتبط  Elephant Cuppa جایگزین جام های یکبار مصرف Boba و Smoothie Takeaway می شود

کایلا می گوید: “بعضی اوقات ، برای بیدار شدن باید به پایین سنگ بزنید.” “پیشرفت من در طول دو سال گذشته گواهی است بر آنچه قدرت و قوام درونی از نظر جسمی ، عاطفی و روحی می تواند به انجام برساند. در حالی که من همیشه پوست شل خود را به عنوان نشان افتخار در نظر گرفته ام ، من آماده ام که این فصل تاریک از زندگی من در پشت سر من است و با یک تخته سنگ تمیز شروع می شود. من از موسسه مجسمه سازی بدن آتنیکس که فرصتی برای شکل دادن به آینده ام فراهم کردم فروتن و ممنون هستم و از دیدن نتایج فوق العاده هیجان زده ام. “

اخبار مرتبط  چانگشا IFS iGO ، اولین ناوبری خرید MR در چین را ایجاد می کند که با یک کلیک خرید هوشمند را باز می کند

مدیرعامل موسسه مجسمه سازی بدن آتنیکس می گوید: “داستان پایداری و پایبندی کایلا ، جوهره برنامه # AthenixGivesBack ما را تسخیر کرد.” جیمز هافنر. “كایلا الگوی پویایی است كه الهام بخشی برای دیگران در سراسر كشور است و ما افتخار می كنیم همانطور كه ​​وی به دیگران بازگردانده است ، به او بازپرداخت كنیم.”

اخبار مرتبط  Eatwith و MASTERCHEF کلاسهای جدید آشپزی مجازی را راه اندازی کنید

از طریق کمپین # AthenixGivesBack ، Athenix خدمات را به نامزد و نامزد اهدا می کند ، روش دقیق پس از مشاوره شخصی انتخاب می شود. کایلا تحت شکم 360 درجه قرار می گیرد و بهترین دوستش آماندا در حال اصلاح مامان است. جراح پلاستیک مشهور دکتر گاوین خشک رویه ها را انجام خواهد داد چه زمانی ایالات متحده آمریکا شبکه های’ بزرگترین بازنده مربی اریکا لوگو 160 پوند از دست داد ، این دکتر خشک بود که برای از بین بردن 8.5 پوند پوست که لوگو به مدت پنج سال با آن زندگی کرده بود ، عمل کرد.

برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به https://www.athenixbody.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه: [email protected]

تصاویر مرتبط

athenix-body-sculpting-institute.jpg
موسسه مجسمه سازی بدن آتنیکس

SOURCE موسسه مجسمه سازی بدن آتنیکس