رودخانه های سایبان علاقه خود را به کاناپار مستقر در ایتالیا می فروشند

تورنتو، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Canopy Rivers Inc. (“رودخانه های سایبان” یا “شرکت“) (TSX: RIV) (OTC: CNPOF) ، از طریق شرکت تابعه کاملاً متعلق به خود ، Canopy Rivers Corporation ، یک قرارداد خرید سهام قطعی منعقد کرده است (“قرارداد خرید سهام“) ، موثر از 30 دسامبر 2020، با RAMM Pharma Corp. (“RAMM“) (CSE: RAMM) ، طبق آن شرکت 49٪ سهام سهام مشترک خود را در Canapar Corp فروخته است (“کاناپار“) به RAMM برای در نظر گرفتن حداکثر 9.0 میلیون دلار (“معامله“).

طبق شرایط قرارداد خرید سهام ، در زمان بسته شدن ، RAMM پرداخت نقدی را تحویل داد 7.0 میلیون دلار به Canopy Rivers برای خرید 29،833،333 سهام مشترک شرکت در Canapar. معامله همچنین شامل بررسی احتمالی 2.0 میلیون دلار، با دستیابی به برخی نقاط عطف عملیاتی پرداخت شود. بخش احتمالی رسیدگی ، به تشخیص RAMM ، به صورت نقدی یا از طریق انتشار سهام مشترک RAMM برای شرکت تأمین می شود.

ناربه الكساندریان ، رئیس جمهور و مدیرعامل Canopy Rivers گفت: “واگذاری بهره سهام ما در Canapar نشان دهنده تخصیص سرمایه مهم است زیرا ما استراتژی سرمایه گذاری پیش رو را تنظیم می كنیم.” “ما از Canapar بخاطر کار و مشارکت آنها سپاسگزاریم. با توجه به اینکه Canopy Rivers صفحه جدیدی را باز می کند ، مهم است که تمرکز خود را کاهش دهیم و میزان استقرار سرمایه خود را دوباره ارزیابی کنیم تا با جهت گیری استراتژیک جدید بهتر هماهنگ شویم.”

Canopy Rivers در ابتدا سرمایه گذاری کرد سیسیلدر Canapar در تابستان 2018 مستقر شد و پس از آن هدایت یک 25 میلیون دلار تأمین مالی در اوایل سال 2019. از آن زمان ، چالش های نظارتی و بازار باعث تاخیر قابل توجهی در جدول زمانی Canapar برای تجاری سازی نسبت به انتظارات اصلی شرکت شده است.

درباره Canopy Rivers

Canopy Rivers یک شرکت سرمایه گذاری خطرناک است که در زمینه حشیش تخصص دارد و دارای 17 شرکت در بخشهای مختلف زنجیره ارزش حشیش است. ما معتقدیم که گرد هم آوردن مردم ، سرمایه و ایده ها توانایی کل صنعت شاهدانه را افزایش می دهد. ما با استفاده از بینش های صنعت خود ، تخصص داخلی و رویکرد تز-محور برای سرمایه گذاری ، هدف ما این است که سهامداران را در معرض شرکت های تخصصی و مختل کننده حشیش قرار دهیم. مأموریت ما سرمایه گذاری بر روی مبتکران در سراسر زنجیره ارزش حشیش ، کمک به رشد آنها و در نهایت ایجاد ارزش با هدایت این شرکت ها به سمت یک رویداد درآمدزایی است. همراه با نمونه کارها ، ما در حال ساخت صنعت شاهدانه از فردا ، امروز هستیم.

اخبار مرتبط  شرکای AfterShip با Stallion Express برای کمک به 8000 فروشنده تجارت الکترونیکی کانادا در پیگیری حمل و نقل خود در سراسر جهان

بیانیه های آینده نگر

این نسخه خبری حاوی گزاره هایی است که “اطلاعات آینده نگر” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار را شامل می شود ، شامل گزاره هایی در مورد برنامه ها ، اهداف ، اعتقادات و انتظارات فعلی شرکت با توجه به فعالیت های تجاری آینده و عملکرد عملیاتی. تا آنجا که هرگونه اطلاعات آینده نگر در این خبرنامه “چشم انداز مالی” به معنای قوانین قابل اجرا در مورد اوراق بهادار کانادا محسوب می شود ، به خواننده هشدار داده می شود که این اطلاعات ممکن است برای هر هدف دیگری مناسب نباشد و خواننده نباید اعتماد بیجا به آن داشته باشد چنین چشم اندازهای مالی اطلاعات آینده نگر اغلب با کلمات “ممکن است” ، “می تواند” ، “می تواند” ، “باید” ، “اراده” ، “قصد” ، “برنامه” ، “پیش بینی” ، “باور” ، “تخمین” ، “انتظار” یا عبارات مشابه را شامل می شود ، و شامل اطلاعات و اظهارات مربوط به: معامله و منافع پیش بینی شده آن است ، اما محدود نمی شود. اعتقاد شرکت مبنی بر برآورده شدن شرایط پرداخت احتساب احتمالی. درآمد نقدی پیش بینی شده معاملات خالص از بدهی مالیاتی مرتبط و هزینه های معامله ؛ اعتقادات شرکت در مورد بازارهای دارای پتانسیل رشد کوتاه مدت ؛ استراتژی سرمایه گذاری پیشبرد شرکت ؛ اعتقاد این شرکت مبنی بر اینکه حشیش می تواند در دوران رکود اقتصادی انعطاف پذیر باقی بماند و انتظارات آن در مورد نقشی که شرکت های سهام شرکت در بخش شاهدانه بازی خواهند کرد ؛ تمرکز و اولویت های مورد انتظار شرکت برای سه ماهه های آینده. و انتظارات از سایر عوامل اقتصادی ، تجاری و / یا رقابتی.

اخبار مرتبط  InventHelp نور سر لباس را ارائه می دهد (KOC-732)

سرمایه گذاران هشدار می دهند که اطلاعات آینده نگر براساس واقعیت تاریخی نیست بلکه در عوض انتظارات ، برآوردها یا پیش بینی های مدیریت در مورد نتایج یا رویدادهای آینده را بر اساس نظرات ، مفروضات و برآوردهای مدیریتی منطقی می داند که در تاریخ اظهارات منطقی است. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در چنین اطلاعات آینده نگرانه منطقی است ، اما چنین اطلاعاتی شامل خطرات و عدم اطمینان است و نباید به این اطلاعات اعتماد کرد ، زیرا عوامل ناشناخته یا غیرقابل پیش بینی می توانند اثرات نامطلوبی بر نتایج آینده داشته باشند ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت. چشم اندازهای مالی ، مانند اطلاعات آینده نگر به طور کلی ، بدون محدودیت ، بر اساس فرضیات و در معرض خطرات مختلف همانطور که در اینجا ذکر شده است. وضعیت مالی واقعی ما و نتایج عملیات ممکن است با انتظارات فعلی مدیریت تفاوت اساسی داشته باشد.

از جمله عوامل کلیدی که می تواند نتایج واقعی را با آنچه در اطلاعات آینده نگر پیش بینی می شود متفاوت کند ، موارد زیر است: خطرات مرتبط با توانایی کاناپار در دستیابی به عملکرد مناسب واحد استخراج کانابیدیل. مفروضات مربوط به معامله و عملیات و برنامه های هزینه های سرمایه ای پس از اتمام معامله ؛ اعتبار ، نقدینگی و خطرات تأمین مالی اضافی برای شرکت و سرمایه گذاران آن. نوسانات بازار سهام خطرات نظارتی و صدور مجوز. تغییرات در رشد و روند صنعت شاهدانه ؛ تغییر در فعالیت های تجاری ، تمرکز و برنامه های شرکت و سرمایه گذاران آن و زمان مربوط به آن ؛ نتایج مالی واقعی شرکت و توانایی مدیریت منابع نقدی آن ؛ تغییر در شرایط عمومی اقتصادی ، تجاری و سیاسی ، از جمله شرایط مالی جهانی به چالش کشیدن و تأثیر شیوع ویروس کرونا ویروس جدید ؛ خطرات رقابت تعارض بالقوه منافع؛ چشم انداز نظارتی و اجرای قانون مربوط به شاهدانه ، از جمله خطرات سیاسی و خطرات مربوط به تغییرات نظارتی ؛ تغییر در رابطه شرکت با Canopy Growth و سرمایه گذاران آن. تغییرات در قوانین قابل اجرا ؛ انطباق با مقررات گسترده دولت ، از جمله تفسیر شرکت از چنین مقررات ؛ تغییر در احساسات جهانی نسبت به صنعت شاهدانه و افکار عمومی آن. خطرات واگذاری و عوامل خطر مندرج در AIF شرکت ، ثبت شده در تنظیم کننده های اوراق بهادار کانادا و موجود در نمایه شرکت در SEDAR به آدرس www.sedar.com.

اخبار مرتبط  ساعت مچی جنگنده جدید Mars Mars Conqueror Mk3 راه اندازی شد

در صورت تحقق یكی از این خطرات یا عدم قطعیت ها ، یا باید نادرست بودن فرضیاتی كه اساس اطلاعات آینده نگر را دارند اثبات شود ، نتایج واقعی ممكن است از نظر آنچه در اینجا توصیف شده ، برنامه ریزی شده ، پیش بینی شده ، باور شده ، تخمین زده شده یا پیش بینی شده متفاوت باشد. اگرچه این شرکت تلاش کرده است خطرات مهم ، عدم قطعیت و عواملی را که می تواند باعث تفاوت واقعی نتایج واقعی شود شناسایی کند ، ممکن است موارد دیگری وجود داشته باشد که باعث می شود نتایج آنطور که پیش بینی شده ، تخمین زده نشده یا در نظر گرفته نشده است. این شرکت قصد ندارد و هیچ تعهدی نیز برای به روزرسانی این اطلاعات آینده نگر به جز موارد دیگری که در قانون اعمال می شود ، به روز نمی کند.

SOURCE Canopy Rivers Inc.