مراکز خونی و رشته فرنگی Versiti و شرکت با تشکر از اهدا کنندگان خون

MILWAUKEE، 30 دسامبر 2020 / PRNewswire / – مراکز خون Versiti و شریک اصلی Noodles & Company در ماه ژانویه ماه ملی اهدا کنندگان خون تخفیف برای کمک های نجات دهنده زندگی را کاهش می دهند.

از سال 2016 ، شرکت Noodles & Company با ترازبندی به عنوان یک شریک جامعه و اهدا بیشتر از مأموریت Versiti پشتیبانی کرده است 1.3 میلیون دلار در تخفیف و کوپن به اهدا کنندگان خون. در طول ژانویه 2020، کلیه اهداکنندگان خون کوپنی دریافت می کنند که قابل پرداخت است 4 دلار سفارش خود را هنگامی که در یک مرکز اهداکننده Versiti اهدا می کنند یا سیستم خون رسانی جامعه را انتخاب می کنند ، تحویل دهند.

اخبار مرتبط  اندازه بازار رشته های چاپ سه بعدی ارزش 1.9 میلیارد دلار تا سال 2027: Grand View Research، Inc.

ژانویه ماه ملی اهداکننده خون است که نیاز شدید خون به خون را در زمستان زمانی که اهدای خون اغلب کاهش می یابد ، برجسته می کند. اهداکنندگان از هر گروه خونی مورد نیاز هستند ، اما به خصوص کسانی که اهدا کننده خون منفی هستند و گروه خونی جهانی را دارند که در شرایط اضطراری به افراد داده می شود.

اخبار مرتبط  خوردن مغذی در خانه

برای تعیین وقت ملاقات ، به versiti.org مراجعه کنید.

درباره مراکز خون Versiti
ورسیتی سازمانی غیرانتفاعی است که دفتر مرکزی آن در میلواکی که متخصص خدمات خون ، آزمایش تشخیصی باطنی ، اهدای اندام ، بافت و سلول های بنیادی ، خدمات پزشکی و تحقیقات پیشرفته است. Versiti در سال 1947 تاسیس شد ، ارائه دهنده اصلی محصولات و خدمات خون برای بیش از 250 بیمارستان در پنج ایالت میانه غربی است: ایلینوی، ایندیانا، میشیگان، اوهایو و ویسکانسین. Versiti هر ساله بیش از 602000 واحد خون را در 35 سایت اهدای دائمی و بیش از 12000 دستگاه خون جامعه جمع می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به versiti.org مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  Blue Bell Creameries توافق با وزارت دادگستری را در فراخوان سال 2015 اعلام کرد

SOURCE Versiti، Inc.

لینک های مربوطه

https://www.versiti.org