Island Pacific چندین محصول با برچسب خصوصی با کیفیت برتر را به موقع برای سال جدید راه اندازی می کند

پس از 12 روز موفقیت آمیز “Pasko Pasabog” ، جایی که جزیره اقیانوس آرام با قرعه کشی مواد غذایی ، لوازم آشپزخانه و تلویزیون های 50 اینچی به مشتریان خود ، این جزیره را به جامعه بازگرداند ، Island Pacific تهیه محدودی از سبدهای هدیه Media Noche را برای تهیه جشن های سنتی سال نو فیلیپینی در ایالات متحده آمریکا. Noche رسانه یا سال نو ضیافت حوا یک سنت طولانی در است فیلیپین، جایی که در اصل اسپانیایی به نظر می رسد اما یک سنت تاریخی فیلیپینی-چینی است که در آن خانواده ها و دوستان برای استقبال از سال نو سر میز شام جمع می شوند. برای حفظ امنیت در این مدت ، جزیره Pacific سبد Media Noche را ارائه می دهد ، که پر از میوه های گرد ، میوه و دمنوش است که نشان دهنده رونق سال نو است! به جای اجتماعات بزرگ ، هدیه Media Noche را به خانواده و دوستان خود هدیه دهید زیرا جزیره اقیانوس آرام همه را به جشن گرفتن ایمن این تعطیل تشویق می کند.

اخبار مرتبط  Pizza Hut International از Pizza Panic Iconic Pan Original اصلی جشن می گیرد

محصولات غذایی منحصر به فرد و متقاضی فیلیپین مانند Arce Dairy و Muhlach Ensaymada اکنون فقط در جزیره اقیانوس آرام در دسترس هستند. Arce Dairy تولید کننده بستنی کاملاً طبیعی است که از شیر تازه کارابائو تهیه می شود و دارای انواع مختلف طعم های فیلیپینی مانند Ube ، Macapuno ، Chocolate ، Vanilla ، Strawberry ، Ube Macapuno ، Queso Real ، Coffee Crumble و Mango است. Muhlach Ensaymada که با نام Mega Melt نیز شناخته می شود در قسمت یخچال نیز موجود است. Ensaymada نوعی شیرینی خمیر شیرین نرم و فیلیپینی است که با کره ، شکر و پنیر رنده شده پوشانده شده است. این کتاب از Ensaymada اسپانیایی اقتباس شده است اما در طول سالها تکامل یافته است تا تبدیل به همان چیزی شود که اکنون مورد علاقه همه فیلیپینی ها است

اخبار مرتبط  Fire & Flavour سرمایه گذاری مشترکی با EMG برای رقابت جهانی در مشاغل گریل و ذغال ایجاد می کند

با در نظر گرفتن کیفیت و ارزش عالی ، Island Pacific چندین برچسب خصوصی Island Select Island مانند Seagrapes (LATO) ، روغن پخت و پز ، Cebuchon ، Galbi Beef و چیپس موز را راه اندازی کرد.

Island Select Lato یا Seagrapes Ararosep نیز نامیده می شوند و یک غذای فوق العاده است که فواید زیادی برای سلامتی فراهم می کند. انواع روغن های گیاهی ، کانولا و ذرت Island Select Cooking دارای 88 اونس هستند. بسته بندی. Island Select Banana Thins چیپس موز است که در چهار طعم اصلی ، نمکی ، شکلاتی و دارچینی موجود است. Cebuchon دو محصول گوشتی است که شکم گوشت خوک بو داده ماربو شده سبو سبک است ، که به خاطر انواع غذاهای خوشمزه ، کلاس جهانی و گوشت گاو گالبی ، که دنده کوتاه کره ای است ، شناخته شده است. دنده های کوتاه جزیره اقیانوس آرام USDA Choice Black Angus است. این دنده های کوتاه Galbi شما نیست!

اخبار مرتبط  شرکت ImmuCell در کنفرانس سرمایه گذار مجازی Virtual Partners Lytham Partners حضور خواهد داشت

با سال نو ، جزیره اقیانوس آرام چندین محصول با کیفیت عالی با برچسب خصوصی روانه بازار می کند که مطمئناً مشتریان ما را به وجد می آورد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به ما مراجعه کنید در www.islandpacificmarket.com.

[جزیرهاقیانوسآرامسوپرمارکتهایزنجیرهایاستکهبهتبلیغموادغذاییوغذاهایدریاییفیلیپینیبرایسایرنقاطجهاناختصاصدارددفترمرکزیآندراست[IslandPacificissupermarketchaindedicatedtopromotingFilipinoFoodandSeafoodtotherestoftheworldItisheadquarteredinگردو ، کالیفرنیا و در حال حاضر 16 شعبه سوپرمارکت در جوامع در خدمت دارد کالیفرنیا و لاس وگاس.]

SOURCE جزیره بازار اقیانوس آرام

لینک های مربوطه

http://www.islandpacificmarket.com