یام چین دو شعبه مرکز خدمات مشترک اضافه می کند

شانگهای، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – یام چین هولدینگ ، شرکت (“شرکت” یا “یام چین“، NYSE: YUMC و HKEX: 9987) اعلام كرد كه شعبات سوژو و ووكسی از مرکز خدمات مشترک متمرکز (CSSC) رسماً به بهره برداری رسیده اند. این تعداد کل CSSC را وارد می کند چین به سه ، که بیشتر از رشد طولانی مدت شرکت پشتیبانی می کند و از تداوم تجارت شرکت در صورت بروز بحران محافظت می کند.

“گسترش CSSC یک اولویت استراتژیک است ، که نه تنها ما را بهتر برای چالش هایی مانند COVID-19 آماده می کند ، بلکه از رشد پایدار شرکت در طولانی مدت پشتیبانی می کند.” جوی وات، مدیر عامل شرکت یام چین. “دو شعبه CSSC بخشی از استراتژی در حال انجام ما را برای ایجاد یک مدل تجاری مقاوم تر با سرمایه گذاری در دیجیتال و فناوری و افزایش کارایی و چابکی تشکیل می دهند.”

یام چین در بیش از 1400 شهر با بیش از 400000 کارمند فعالیت دارد. به منظور ساده سازی و استاندارد سازی فرایندهای منابع انسانی و مالی و ایجاد تعالی عملیاتی و بهره وری هزینه ای ، این شرکت اولین CSSC خود را ووهان در سال 2015 CSSC پردازش متمرکز منابع انسانی و فعالیتهای مالی مربوط به فرایندهای اداری و معاملاتی را فراهم می کند. با وجود چالش های تجربه شده در ووهان به دلیل COVID-19 ، از جمله یک دوره قفل ، CSSC با موفقیت یک طرح احتمالی قوی را اجرا کرد و از فن آوری های نوظهور مانند اتوماسیون فرآیند رباتیک (ՀՀԿ) ، هوش مصنوعی و تماس های ابری برای دستیابی به حداقل اختلال در عملکرد استفاده کرد. این اقدامات عملکرد عادی همه کارکنان و امور مالی ، از جمله پرداخت به موقع و دقیق حقوق بیش از 400000 کارمند ، و کمک به جذب کارآموزان مدیریت برای تقریباً 10،000 رستوران را تضمین می کند. دو شعبه جدید CSSC در سوژو و وکسی از فعالیت های شرکت در پشتیبانی خواهند کرد چین شرقی و قابلیت های مدیریت بحران شرکت را بیشتر تقویت می کند.

اخبار مرتبط  گروه دادا در 500 شرکت برتر خصوصی هورون در لیست چین موجود است

یام چین به تحول دیجیتال و افزایش کارایی سازمانی در کل تجارت ادامه خواهد داد.

بیانیه های آینده نگر

این بیانیه مطبوعاتی حاوی “اظهارات آینده نگرانه” به معنای بند 27A قانون اوراق بهادار 1933 و بند 21E قانون بورس اوراق بهادار 1934 است. اظهارات آینده نگر عموماً با این واقعیت قابل شناسایی است که دقیقاً مربوط نیست به حقایق تاریخی یا فعلی و با استفاده از کلمات آینده نگر مانند “انتظار” ، “انتظار” ، “باور” ، “پیش بینی” ، “ممکن است” ، “می تواند” ، “قصد” ، “اعتقاد” ، “طرح” ، “” برآورد “،” هدف “،” پیش بینی “،” احتمال “،” “” ، “” باید “،” پیش بینی “،” چشم انداز “،” منتظر “یا اصطلاحات مشابه. این اظهارات براساس تخمین ها و فرضیاتی است که ما با توجه به تجربه و درک ما از روندهای تاریخی ، شرایط فعلی و تحولات آینده انتظار می رود و همچنین سایر عواملی که به نظر ما در شرایط مناسب و معقول است ، وجود دارد ، اما می تواند وجود داشته باشد هیچ تضمینی وجود ندارد که چنین برآورد ها و فرضیات درست باشد. اظهارات رو به جلو تضمین کننده عملکرد نیستند و ذاتاً در معرض خطرات و عدم قطعیت های شناخته شده و ناشناخته ای هستند که پیش بینی آنها دشوار است و می تواند باعث شود نتایج واقعی ما با نتایج بیان شده توسط آن اظهارات تفاوت اساسی داشته باشد. ما نمی توانیم به شما اطمینان دهیم که هر یک از انتظارات ، برآوردها یا فرضیات ما محقق خواهد شد. اظهارات آینده نگرانه موجود در این بیانیه مطبوعاتی فقط از تاریخ این بیانیه مطبوعاتی ارائه می شود و ما از هرگونه تعهد به روزرسانی علنی هر بیانیه آینده نگرانه برای انعکاس وقایع یا شرایط بعدی صرف نظر می کنیم ، مگر در مواردی که قانون لازم دارد. تمام اظهارات آینده نگر باید با درک عدم اطمینان ذاتی آنها ارزیابی شود. شما باید با پرونده های ما با کمیسیون بورس و اوراق بهادار مشورت کنید (شامل اطلاعات مندرج در عنوان های “عوامل خطر” و “بحث مدیریت و تجزیه و تحلیل وضعیت مالی و نتایج عملیات” در گزارش سالانه ما در فرم 10-K و فصلنامه ما گزارشات در فرم 10-Q) برای جزئیات بیشتر در مورد عواملی که می توانند نتایج مالی و نتایج دیگر ما را تحت تأثیر قرار دهند.

اخبار مرتبط  SC Johnson یک میلیون دلار برای مبارزه با COVID-19 در اروپا اهدا می کند

درباره یام چین هولدینگ ، شرکت

شرکت Yum China Holdings ، دارای مجوز شرکت Yum است! مارک های تجاری در سرزمین اصلی چین. این شرکت دارای حق انحصاری در سرزمین اصلی چین نسبت به KFC ، پیشرو در مارک تجاری سریع رستوران چین ، پیتزا هات ، پیشرو مارک رستوران غذاخوری گاه به گاه در چین، و تاکو بل ، a کالیفرنیارستوران زنجیره ای مبتنی بر غذاهای نوآورانه الهام گرفته از مکزیک. یام چین همچنین صاحب گوسفند کوچک است ، هوانگ جی هوانگ، East Dawning و COFFii و JOY کاملاً مفاهیم هستند. یام چین همچنین با Lavazza برای کشف و توسعه مفهوم کافی شاپ Lavazza در همکاری می کند چین. این شرکت در پایان سال 1150 رستوران در بیش از 1400 شهر داشت سپتامبر 2020. یام چین رتبه 361 در لیست Fortune 500 برای سال 2020. در سال 2020 ، یام چین به شاخص برابری جنسیتی بلومبرگ نامگذاری شد و به عنوان کارفرمای برتر 2020 در سال تأیید شد چین توسط موسسه کارفرمایان برتر ، هر دو برای دومین سال متوالی. برای اطلاعات بیشتر ، لطفا به آدرس http://ir.yumchina.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  چشم انداز بازار جهانی سوپ بسته بندی شده تا سال 2027

منبع Yum China Holdings، Inc.

لینک های مربوطه

http://ir.yumchina.com