SaneChem در حالی که Diversey به گسترش صنایع غذایی و آشامیدنی جهانی ادامه می دهد ، خرید عمده منطقه ای را ارائه می دهد

WARSAW ، لهستان ، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Diversey ، رهبر جهانی در زمینه بهداشت با عملکرد بالا ، راه حل های پیشگیری و تمیز کردن عفونت برای بازارهای موسسات و مواد غذایی و آشامیدنی ، از خرید SaneChem ، تامین کننده محلول های بهداشتی ویژه مواد غذایی و آشامیدنی مستقر در لهستان خبر داد. (F&B) صنعت. این معامله گام مهمی در برنامه های بلند پروازانه رشد جهانی دیورسی است.

پدید آوردن لهستان ارائه دهنده پیشرو نظافت و بهداشت

SaneChem ، تولید کننده پیشرو لهستانی با بیش از 30 سال تجربه در بازار ، یک منبع قابل اعتماد از راه حل های بهداشت حرفه ای است. این خرید ضمن تقویت برنامه های رشد شرکت برای تقویت موقعیت Diversey در بازار در بازار داخلی تقویت خواهد شد اروپای شرقی در بخشهای اصلی F&B از جمله: آبجو ، نوشیدنی ، غذای فرآوری شده ، لبنیات ، کشاورزی و داروسازی.

اخبار مرتبط  غذاهای بسته بندی شده Dole برای تغییر واقعیت سخت گرسنگی در کودکان ، ابتکار قلبی #UnstuffedBars را آغاز می کند

هم افزایی که پتانسیل رشد را باز می کند

فیل ویلند، مدیر عامل ، دیورسی گفت: “خرید SaneChem توسط Diversey لحظه قابل توجهی برای هر دو شرکت است. هم افزایی قابل توجهی بین ما وجود دارد که بیش از سهم بازار مربوطه ما را منعکس می کند و همچنین فراتر از نقاط مشترک محصولات ، خدمات ما است. راه حل ها و تخصص های مورد قبول SaneChem و استانداردهای بسیار بالا ، دقیقاً بر تأمین نیازهای مشتری محلی و منطقه ای متمرکز شده اند. این به شدت نشان دهنده تعهد Diversey به عنوان یک مشتری مشتری محور و پایبندی ما به پیشرفت مداوم در حال گسترش بخش F&B است. از نظر استراتژیک ، SaneChem’s تجربه و شهرت در بازارهای صادراتی پتانسیل رشد قابل توجهی را فراهم می کند ، به ویژه با ارائه یک دروازه موجود برای گسترش دسترسی ما به بازار اروپای شرقی و به عنوان بخشی اصلی از برنامه های ادامه دار رشد جهانی ما. “

اخبار مرتبط  Mulberry ForwardPMX را برای هدایت بازاریابی عملکرد خود در چین منصوب می کند

تیم رهبری Diversey یک بررسی دقیق از تجارت ترکیبی انجام خواهد داد. این بررسی بر تقویت موقعیت بازار و ارائه یک محصول و خدمات جامع متمرکز است.

محافظت و فراتر از انتظارات مشتری

رود ورهول، President F&B ، Diversey اظهار داشت: “این آغاز یک فصل جدید هیجان انگیز برای Diversey F&B است. به عنوان بخشی از برنامه های ما برای تسریع رشد جهانی تجارت ما ، این خرید جدید در لهستان فرصت های قابل توجهی را در بازارهای مجاور اروپای شرقی فراهم می کند. شهرت SaneChem منعکس کننده Diversey است و تأمین موجود ما در منطقه را تقویت می کند ، در حالی که به ما امکان می دهد از تعهد خود تا حد بیش از انتظار مشتری ، کسب و کار جدیدی کسب کنیم.

اخبار مرتبط  تحقیقات ملی GENYOUth نشان می دهد که نوجوانان آمریکایی از غذا و محیط زیست مراقبت می کنند ، اما نحوه ارتباط آنها را نمی فهمید

“ترکیب دو مارک قدرتمند ما در گسترش اخلاق ما در زمینه حفاظت از زندگی ، مزایای قابل توجهی برای مشتریان و همکاران جدید ما در آینده فراهم می کند.”

SOURCE Diversey