کتاب جدید Basilio Cruz ، Allá ، En Los Tumbos Nací ، خاطرات خانواده من و من ، زندگی نامه ای فوق العاده و مهیج.

در سال 2003 او برنده قرعه کشی ویزای ایالات متحده شد و در آگوست همان سال ، برای اقامت دائم در میامی، فلوریدا. وی در حال حاضر یک شهروند تابعیتی ایالات متحده آمریکا است.

نویسنده به ما افتخار ورود به زندگی خود را می دهد و به روشی باورنکردنی به ما می گوید که چگونه موانع را پشت سر می گذارد ، یاد می گیرد و رنج می برد ، کروز به ما می گوید: “در این صفحات جسورانه و حکایتی که تصمیم گرفتم بنویسم ، با بسیاری از اشتباهات یک مبتدی س questionsالات بیشتر از پاسخ است ، بسیاری از داده های ناتمام ، جنبه ای است که من آن را وظیفه نسلهای بعدی با پیوند خانوادگی با خانواده کروز می گذارم.

خاطرات افرادی که وجود داشته اند و کسانی هستند که واقعاً این کلمات ، افشاگری ها و تصاویر آن مکان های قدیمی را که حافظه من نگهداری می کند ، دیکته کرده اند ، اما گذشت زمان ویرانگر آنها را به طور فیزیکی از محل زندگی خود من در آنجا ملاقات کرده است ، گذرگاه های طنزآمیز ، حوادث شاد یا غم انگیز که چگونگی زندگی این خانواده را نشان می دهد. رویدادهای زنده ای که به کتاب تاریخ یک کشور می افزایند و تا امروز در حافظه من ، ایستا و بی حرکت مانده اند – کوبا.

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود که بازار چراغ های رشد از 1.0 میلیارد دلار در سال 2020 ، در CAGR از 19.9٪ به 2.5 میلیارد دلار در سال 2025 برسد.

مرجع گیاهان ، مناظر و سایتهایی که قبلاً ناپدید شده اند و نسلهای بعدی از آنها باخبر نخواهند شد. در این صفحات ، حلقه دوستان نویسنده و خانواده اش که وی از همان کودکی پرورش داده بود ، فراموش نشد. همینطور کسانی که در بزرگسالی ظهور می کردند. تلقینات شاعرانه و تأملات فلسفی نویسنده نیز کم ندارد. به عنوان یک اوج ، یک درخت شجره نامه که برای تحقیق باز گذاشته شده و منتظر ترکیب عناصر آینده است.

اخبار مرتبط  Harborside اعطای کمکهای گزینه سهام را اعلام می کند

منتشر شده توسط انتشارات صفحه ، کتاب فوق العاده از باسیلیو کروز، در آنجا ، در مقبره هایی که به دنیا آمدم ، خاطرات خانواده و من است، او مجموعه ای از حکایات را به ما ارائه می دهد که مربوط به زندگی باورنکردنی نویسنده است ، ما سفر خواهیم کرد و احساسات زمان را با او تجربه خواهیم کرد. بیا ملاقات کنیم باسیلیو کروز!

برای خوانندگانی که مایلند این تجربه خارق العاده را تجربه کنند ، می توانند با خواندن این کتاب ، با خرید خرید ، این کار را انجام دهند در آنجا ، در مقبره هایی که به دنیا آمدم ، خاطرات خانواده و من است، در هر فروشگاه کتاب ، یا در فروشگاه های اینترنتی iTunes ، Amazon ، Google Play یا Barnes و Noble در Apple iTunes.

برای کسب اطلاعات بیشتر و یا هر گونه سوال می توانید از طریق شماره زیر با نشر صفحه با شماره زیر تماس بگیرید: 866-315-2708.

اخبار مرتبط  Namogoo توسط Marks & Spencer برای کمک به بهینه سازی سفر مشتری در M & S.com انتخاب شده است

درباره انتشار صفحه:
صفحه انتشارات یک ناشر سنتی است ، که انواع خدمات را ارائه می دهد ، کلیه مسائل ذاتی مربوط به انتشار کتاب نویسندگان خود را شامل می شود ، از جمله توزیع در بزرگترین فروشگاه های خرده فروشی در جهان و تولید حق امتیاز. انتشارات صفحه می داند که نویسندگان باید آزاد باشند ، و نه به یک تجارت پیچیده با موضوعاتی مانند تبدیل کتاب به صورت آنلاین ، ایجاد حساب های فروش ، بیمه ، مالیات و موارد مشابه. نویسندگان آن می توانند این موضوعات خسته کننده ، پیچیده و اتلاف وقت را پشت سر بگذارند و بر علاقه خود تمرکز کنند. بنویسید و ایجاد کنید. در www.pagepublishing.com بیشتر بیاموزید

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1393236/Basilio_Cruz.jpg

SOURCE انتشار صفحه

لینک های مربوطه

https://www.pagepublishing.com

SOURCE انتشار صفحه