بزرگترین پروژه های علامت گذاری توسط Front Signs در سال 2020

سیهارت

این شرکت برندهای کاملی را برای مرکز سلامتی سیهارت در سال انجام داد سانتا مونیکا. Front Signs حروف کانال دارای نور پس زمینه را نشان می دهد که نام شرکت را برای داخل و خارج نشان می دهد. آنها همچنین یک علامت اکریلیک برای محوطه داخلی ساخته اند. علائم دارای نور پس زمینه هم به صورت LED روشن شده و هم از مواد برتر مانند آلومینیوم و اکریلیک ساخته شده اند.

حیوان مدرن

راه حل های علامت داخلی و خارجی برای مشتریان آنها در Modern Animal محقق شده است. آنها طیف وسیعی از محصولات را از تابلوهای جعبه سبک ، حروف سه بعدی و برگردان های پنجره تا پارکینگ و تابلوهای راهنما تولید کردند. همه علائم از مواد برتر مانند آلومینیوم ، دی باند ، اکریلیک و وینیل مات ساخته شده اند.

اخبار مرتبط  انبار تأمین فروشگاه به عنوان یک مکان برتر کار در سال 2020 انتخاب شد

آژانس بهداشت و مراقبت در منزل

این شرکت تمام علامت های داخلی و خارجی را برای مارک تجاری آژانس بهداشت و درمان Ways Home تولید کرده است. Front Signs یک علامت جعبه نور و حروف کانال منحصر به فرد برای ویترین فروشگاه ساخته است. آنها همچنین علائم سه بعدی ساخته شده از آلومینیوم مسواک شده را برای مارک تجاری داخلی تهیه کردند. تابلوهای روشن LED ویترین از مواد آلومینیومی و اکریلیک برتر ساخته شده اند.

رنو مد

راه حل های علامت فروشی در فروشگاه برای Renu Med ارائه شده است. Front Signs علائم جعبه نور سفارشی و حروف کانال را در یک مسیر مسابقه با نام و نشان شرکت تولید می کرد. تمام علائم ویترین فروشگاه با لامپ های LED کم مصرف روشن می شوند. علائم از مواد آلومینیومی و اکریلیک با کیفیت بالا ساخته شده اند.

اخبار مرتبط  رنگ در خارج از خطوط با اپسون در روز ملی کتاب رنگ آمیزی

پارک مگنولیا

نام تجاری کامل Magnolia Park Arcade Building به دست آمد. علامت های جلویی تعدادی تابلوی آویز آلومینیوم و استایرن ساختند که نام مستاجران در سراسر ساختمان نشان داده شده است. آنها همچنین علائم راهنمای ساخته شده از آلومینیوم با دوام و اکریلیک را ارائه دادند. یکی از علائم راهنما بر روی ساختمان اصلی نصب شده در حالی که دیگری در یک راهرو مرکزی ایستاده است.

در سال 2021 ، Front Signs قصد دارد محصولات و خدمات خود را گسترش دهد و ما را با پروژه های بزرگ از تاسیسات جدید و پیشرفته خود غافلگیر کند.

اخبار مرتبط  شرکت Cannabis SaaS GrowFlow تیم توسعه محصول را گسترش می دهد

Front Signs یک شرکت علامت سازی و چاپ جامع است که دفتر مرکزی آن در بوربانک ، کالیفرنیا. آنها طراحی ، ساخت ، مجوز ، نصب ، مرمت و نگهداری علائم را ارائه می دهند.

علی رغم شکست های همه گیر جهانی ، تیم موفق شد در سال 2020 دستاوردهای بزرگی را به ثبت برساند. یکی از بزرگترین موفقیت های آنها انتقال به یک مرکز جدید و تبدیل شدن به بزرگترین شرکت علامت گذاری در منطقه بود.

علائم جلو
3520 والهلا دکتر
بوربانک ، کالیفرنیا 91505
844-833-1188
[email protected]
https://www.frontsigns.com/

این اطلاعیه مطبوعاتی از طریق 24-7PressRelease.com صادر شده است. برای اطلاعات بیشتر ، به http://www.24-7pressrelease.com مراجعه کنید.

SOURCE علائم جلو

لینک های مربوطه

https://www.frontsigns.com