استراتژی های مارک ها برای اجرای حقوق مالکیت معنوی ، حذف فروشندگان غیر مجاز و افزایش فروش

لانگ بیچ ، نیویورک، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Rosenbaum Famularo، P.C. امروز یکی از محبوب ترین فیلم های خود در زمینه محافظت از نام تجاری در سال 2020 دوباره منتشر شد. این ویدئو شامل دو استراتژی اساسی است که مارک ها باید از سال 2021 بدانند: نحوه مبارزه با فروشندگان بالقوه غیر مجاز و حداکثر سود فروش. این ویدیو که در ماه مارس منتشر شده بود ، همچنان در رابطه با مارک هایی باقی مانده است که هنوز هم اثرات COVID-19 را بر تجارت خود مدیریت می کنند.

وی گفت: “با انتشار مجدد این ویدئو ، این شرکت با ارزش ترین اطلاعاتی را که در سال گذشته به مارك های تجاری ارائه داده است برای كمك به شروع 2021 در مسیری كه حداكثر درآمد را دارد ، برجسته می كند. راب سگال ، اسک، شریک Rosenbaum Famularo ، P.C. و رئیس محافظت از برند در تیم آمازون است. “چندین روش وجود دارد که ما به موفقیت برندها کمک می کنیم ، اما دو مورد اساسی است: حفاظت از طریق نظارت بر لیست و اجرای منظم.”

اخبار مرتبط  CRU: چشم انداز چند کالا

تیم محافظت از برند در آمازون می تواند بر هر لیست محصولات مارک دار فروخته شده در Amazon.com و سایر سیستم عامل های تجارت الکترونیکی نظارت کند تا فوراً ببیند که آیا فروشندگان شخص ثالث غیر مجاز پیشنهادهایی را به آن لیست ها اضافه کرده اند یا خیر. وقتی متخلفان شناسایی شدند ، شرکت می تواند نامه توقف و انصراف را برای آنها ارسال کند. این شرکت یک روش اختصاصی برای تماس و متعاقباً حذف هرگونه فروشنده شخص ثالث غیرمجاز غیر مجاز از لیست های مارک دار توسعه داده است: “با محافظت از مارک تجاری به روش صحیح ، به ما کمک می کنیم تا سهم مشتری و بازار خود را افزایش دهیم ، در حالی که حقوق آن را کاملاً منطبق می کنیم. با قانون ، بر خلاف بسیاری از رقبای ما ، “گفت: CJ Rosenbaum ، Esq ، شریک موسس در شرکت.

اخبار مرتبط  کتاب جدید فرناندو ساکوتو ، عبور از آن سوی افق ، اثری عمیق و واقع گرایانه درباره مشکلات مهاجران فاقد سند. ایالات متحده آمریکا - اسپانیایی ایالات متحده آمریکا - انگلیسی

اجرای منظم دومین اساسی است که هر برند باید دنبال کند. روزنبام گفت: “ضروری است كه مارك ها در صورت عدم دستیابی به مصوبه های سازگارانه وارد عمل شوند. اجرای منظم عامل بازدارندگی برای لیست های مارك دار در آینده است.” وی افزود: “نه تنها فروش افزایش خواهد یافت ، بلكه عامل بازدارندگی منافع بی ارزشی را برای مارك ها ایجاد می كند تا از ادامه آسیب پذیری جلوگیری كند.”

اخبار مرتبط  شراب سازی Concha y Toro برای آزمایش COVID-19 آزمایشگاه تحقیقاتی خود را تأیید می کند و 50 هزار لیتر ژل الکل و ضد عفونی کننده اهدا می کند

درباره Rosenbaum Famularo، P.C.
Rosenbaum Famularo ، P.C. ، یک شرکت حقوقی است که در آن مستقر است لانگ بیچ ، نیویورک، این کمک به افراد و شرکت هایی است که محصولات خود را در آمازون می فروشند. این شرکت یک تیم کامل دارد که با جلوگیری از فروش آنلاین کالاهای تقلبی از فروشندگان غیر مجاز ، از مارک ها محافظت می کند. فروشندگان علاقه مند می توانند با شرکت در BrandProtectionAmazon.com تماس بگیرند.

مخاطب:
میشل مالدونادو
[email protected]

SOURCE Rosenbaum Famularo، P.C.

لینک های مربوطه

https://rosenbaumfamularo.com/