محصولات باغ سبز که توسط Central Garden & Pet خریداری می شود

نورتون ، ماس.، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Green Garden Products ، یکی از تأمین کنندگان عمده محصولات باغی مصرفی مارک دار ، امروز اعلام کرد که توافق نامه ای را برای خرید توسط Central Garden & Pet (NASDAQ: CENT، CENTA) (“مرکزی”) ، رهبر بازار امضا کرده است. در صنایع باغ و حیوانات خانگی خانگی ، برای 532 میلیون دلار. پیش بینی می شود معامله در سه ماهه اول تقویم سال 2021 بسته شود ، البته تحت شرایط خاصی از جمله تأیید مقررات است.

این معامله اوج رشد چشمگیر محصولات Green Garden و ادامه تکامل به عنوان یک رهبر بازار در بخش باغبانی است ، به ویژه در شش سال گذشته با راه اندازی پلت فرم تجارت الکترونیکی خود ، گسترش به دسته های جدید و مشارکت آن با فریمن اسپوگلی و شرکت ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی در بازار متوسط ​​پیشرو.

“محصولات Green Garden به بزرگترین شرکت شروع بذر و دانه در آمریکای شمالی تبدیل شده است. تیم ما بسیار خوشحال است که با Central Garden & Pet ، یک شرکت با تیم برجسته و شهرت عالی در صنعت چمن و باغ ، به نیروهای خود پیوست.” مایکل پیتراسویویچ، رئیس و مدیر عامل محصولات باغ سبز. “به عنوان شرکتی که از نظر تاریخی روی باغبان اوایل فصل تمرکز داشته ایم ، احساس می کنیم که این ترکیب اکنون می تواند فرصتی را برای ارائه محصولات و تجربیات جدید در کل سفر باغبان فراهم کند. علاوه بر این ، این معامله گواه کار برجسته است از همکاران و تیم مدیریتی ما ، و تأیید همکاری عالی که با مشتریان خرده فروشی ، تامین کنندگان و فریمن اسپوگلی و شرکت ، که به ویژه ، در طی شش سال گذشته یک شریک عالی و بسیار حمایت کننده بوده است. “

اخبار مرتبط  Dreame کمپین تخفیف گسترده ای را در جشنواره خرید Double 11 AliExpress راه اندازی می کند

تیم کوفر، مدیرعامل Central ، اضافه کرد: “ما خوشحالیم که پس از بسته شدن از Green Garden در تیم Central Garden & Pet استقبال می کنیم. جدید ما اصلی در خانه است این استراتژی در ایجاد مقیاس بیشتر در دو بخش عملیاتی ما و تأمین نیازهای مشتری و مشتری متمرکز است. افزودن مارک های شناخته شده و مورد اعتماد دانه و دانه های سبز باغ برای سبزیجات ، گیاهان و باغات گل ، نمونه کارهای ما را به یک دسته باغ مجاور جذاب تبدیل می کند و رد پای ما را با مشتریان اصلی خرده فروشی تقویت می کند. علاوه بر این ، ما انتظار داریم که از قابلیت های تجاری ، ساخت برند و قابلیت های دیجیتال برای رشد فروش هم برای Central و هم برای شرکای خرده فروشی خود استفاده کنیم. “

Green Garden Products توسط مشاور ارشد کمک شد ویلیام بلر شرکت و مشاور BlackArch Partners و مورگان ، لوئیس و بوکیوس وکالت قانونی را ارائه دادند. Orrick ، ​​Herrington & Sutcliffe LLP به عنوان مشاور حقوقی مرکز کار می کرد.

اخبار مرتبط  فیلترهای ماشین لباسشویی Xeros به جلوگیری از آلودگی میکرو فیبر اقیانوس ها کمک می کند

درباره محصولات باغ سبز
دفتر مرکزی آن در نورتون ، ماساچوست، Green Garden Products پیشروترین تامین کننده بسته های بذر و محصولات شروع بذر برای باغ های گل و سبزیجات در است آمریکای شمالی، و همچنین یک شرکت کننده در حال ظهور در گروه خاک ویژه. این شرکت بیش از 3500 SKU را در زیر کشتی توزیع می کند –مورس، Seed American ، Livingston Seed ، McKenzie ، NK Lawn & Garden ، Jiffy ، SUPERthrive ، Dyna-Gro و Seeds of Change نام های تجاری را به شبکه ای با بیش از 70،000 مکان خرده فروشی در مرکز خانه ، بازرگان انبوه ، مزرعه و فروشگاه مستقل دلار ، و کانالهای توزیع کننده / تعاونی. این شرکت بهترین خدمات مدیریتی را در کلاس شامل انتخاب SKU ، بسته بندی و نمایشگرها ، خدمات بازرگانی در فروشگاه ها و راه حل های تدارکاتی به مشتریان خرده فروشی خود ارائه می دهد. علاوه بر مقر خود در ماساچوست، این شرکت از امکانات تولید و توزیع در استفاده می کند اوهایو، کالیفرنیا و مانیتوبا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد محصولات Green Garden ، لطفا به وب سایت شرکت به آدرس www.greengarden.com مراجعه کنید.

درباره Central Garden & Pet
Central Garden & Pet (NASDAQ: CENT، CENTA) می داند که خانه در زندگی مهم است و بیش از 40 سال است که با افتخار خانه های شاد و سالم را پرورش می دهد. با فروش خالص 2020 2.7 میلیارد دلار، Central مأموریت دارد که آینده صنایع حیوانات خانگی و باغی را رهبری کند. محصولات نوآورانه و مورد اعتماد این شرکت برای کمک به سبزتر شدن چمنها ، شکوفایی بیشتر باغها ، حیوانات اهلی حیوانات سالمتر و جوامع قویتر هستند Central دارای سبد پیشرو بیش از 65 مارک با کیفیت بالا از جمله Pennington ، Nylabone ، Kaytee ، Amdro و Aqueon ، قابلیت های تولید و توزیع قوی و فرهنگ رشد پرشور و کارآفرینی است. مرکز باغ و حیوان خانگی در واقع است نهر گردو ، کالیفرنیا و بیش از 6300 کارمند در سراسر کشور دارد آمریکای شمالی و اروپا. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Central ، لطفا از وب سایت شرکت به آدرس www.central.com دیدن کنید.

اخبار مرتبط  Weibo Hi-Tech در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia محصولات زیبایی با یخ خشک 15 ستاره را ارائه می دهد

در باره فریمن اسپوگلی و شرکت
فریمن اسپوگلی & Co. یک شرکت سهامی خاص است که منحصراً به سرمایه گذاری و مشارکت با مدیریت در شرکتهای توزیع کننده و مصرف کننده اختصاص دارد ایالات متحده. از زمان تاسیس آن در سال 1983 ، فریمن اسپوگلی سرمایه گذاری کرده است 5 میلیارد دلار در 65 شرکت پرتفوی با ارزش معاملات کل بیش از 25 میلیارد دلار، و در حال حاضر از FS Equity Partners VIII ، L.P. سرمایه گذاری می کند. فریمن اسپوگلی دفاتر دارد لس آنجلس و نیویورک. برای اطلاعات بیشتر ، به سایت www.freemanspogli.com مراجعه کنید.

محصولات باغ سبز SOURCE