حشیش پایداری 515 پوند غذا و پول نقد برای 4،020 وعده غذایی به بانک غذایی منطقه ای اوکلاهما اهدا می کند

پایداری شاهدانه ، یکی از اوکلاهما بزرگترین شرکتهای ماری جوانای پزشکی بصورت عمودی ، اهدا را به عنوان بخشی از آن اعلام کرد StabilityGives کمپین خیرخواهانه “ما یک تلاش دو بخشی برای حمایت از بانک غذای منطقه ای داشتیم. اول ، کارمندان ما برای اهدا 515 پوند غذای غیر قابل فساد با هم همکاری کردند. دوم ، ما به عنوان یک شرکت متعهد شدیم که اهدا کنیم 5 دلار برای هر خریدی که در درمانگاه شاهدانه پایداری انجام می شود 29 دسامبر 2020، “توضیح داد دیوید لوئیس، مدیر عامل حشیش پایداری.

اخبار مرتبط  CIIE ثبت نام غرفه داران را برای سال 2021 آغاز می کند

در طول این رویداد ، نزدیک به 200 مشتری شرکت کردند. “ثبات کمک مالی ما را جمع آوری کرد 1005 دلار – کمک مالی کافی برای تأمین 4،020 وعده غذایی به اوکلاهامانیان نیازمند. 4020 وعده غذایی به علاوه بیش از 500 پوند غذای اضافی که توسط کارمندان ما داده می شود ، تأثیر فوق العاده ای برای افراد نیازمند در این زمستان همه گیر ایجاد می کند “. دنور کیچ، مدیر ارشد اجرایی پایداری شاهدانه.

اخبار مرتبط  شرکای Holistiplan با فناوری Redtail به منظور ساده سازی روند تجزیه و تحلیل اظهارنامه های مالیاتی تلاش می کنند

درباره حشیش پایداری
مستقر در Oklahoma City Stabil Canabis یکی از بزرگترین عملیات کشت ، پردازش و خرده فروشی شاهدانه در داخل کشور را در اوکلاهما با ردپای 90،000 فوت مربع. پایداری مجموعه متنوعی از محصولات شاهدانه برنده جایزه را به داروخانه ها و پردازنده های خرده فروشی و همچنین فعالیت یکی از اوکلاهما بزرگترین داروخانه در StabilityCannabis.com بیشتر بیاموزید.

اخبار مرتبط  ROMWE مشتریان را از واقعه امنیت داده مطلع می کند

SOURCE پایداری شاهدانه

لینک های مربوطه

https://www.stabilitycannabis.com