Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

ژنو، 6 مه 2020 / PRNewswire / – کوتوتا خوشحال است از دستیابی به سهام 51٪ سهام در صدور گواهینامه Kaixin خبر داد (پکن) شرکت آموزشی ویبولیتین در پکن، چین.

Cotecna ارائه دهنده خدمات جهانی برای بازرسی و آزمایش و راه حل های زنجیره تأمین است. با تشکر از شبکه بین المللی دفاتر و آزمایشگاه ها ، آنها ارزیابی انطباق را در تعدادی از بخش های صنعت از جمله مواد غذایی ، کشاورزی ، دولت و تجارت و فلزات و مواد معدنی ارائه می دهند.

اخبار مرتبط  برنامه کنفرانس WD-40 برنامه کنفرانس سود سه ماهه سوم سال 2020

گواهینامه Kaixin یک نهاد صدور گواهینامه پیشرو در است چین مورد تأیید CNCA با اعتبارنامه های CNAS و ANAB. صدور گواهینامه Kaixin با تأسیس در سال 1998 و متعلق به بخش خصوصی ، بیش از 10،000 مشتری در بخش های چند صنعت شریک خدمات ارجح بوده است. این شرکت تا سال 2019 بیش از 16000 گواهینامه صادر کرده است که طیف گسترده ای از خدمات صدور گواهینامه سیستم و گواهینامه محصولات را پوشش می دهد.

اخبار مرتبط  آموزش عالی Chartwells برنده جایزه بهترین مفهوم 2020 توسط مدیریت غذا شد

“ما بسیار خوشحالیم که ردپای خود را در آن گسترش دادیم چین و در صدور گواهینامه با استفاده از نقاط قوت ترکیبی ما ، گواهینامه Kaixin به Cotecna کمک می کند تا خدمات بیشتری را به مشتریان خود ارائه دهد ، به ویژه برای پایان دادن به راه حل های اطمینان زنجیره تأمین ، “به گفت سباستین دنودو ، مدیرعامل کوکنا.

آقای جی کایرئیس جمهور گواهینامه Kaixin گفت ، “ما از ساختن آینده خود با كوتنا مشتاق هستیم. این مشاركت برای مشتریان خود اطمینان گسترده ای را برای دسترسی به انواع خدمات بازرسی و صدور گواهینامه بین المللی فراهم می كند.”

اخبار مرتبط  Communicorp به یاد می آورد اردک مخمل خواب دار به دلیل نقض محرومیت از محتوای فدرال سرب فدرال؛ خطر مسمومیت با سرب

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/886804/Cotecna_Logo.jpg

برای اطلاعات بیشتر لطفا تماس بگیرید:

فرانک پان
معاون رئیس جمهور
گروه بازرگانی آسیای شمالی
[email protected]
+86 21 5087 5883
cotecna.com

جولی ENGELEN
مدیر ارتباطات شرکت
[email protected]
+41 79 123 44 24
cotecna.com

منبع كوتنا

لینک های مربوطه

www.cotecna.com