Planet Fitness of New Mexico برای بهبود تناسب اندام در سال 2021 فضای امن COVID را ارائه می دهد

ALBUQUERQUE ، N.M. ، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – به طور جهانی توافق شده است که سال 2020 مادر سالهای سخت ، به ویژه در تاریخ اخیر بوده است. حتی اگر موفق شده اید بدون COVID بمانید ، استرس ناشی از تعطیلی مشاغل ، سفارشات خانه نشینی ، سیاست و نیاز همیشگی ماسک و فاصله اجتماعی از سلامت جسمی و روحی ما آسیب دیده است. اگرچه متخصصان پزشکی همچنان مردم را ترغیب می کنند تا راهی برای ورزش منظم پیدا کنند ، اما متأسفانه ، بسیاری هنوز مراکز تناسب اندام ایمنی را در طول بیماری همه گیر زیر سوال می برند.

اما خبر خوب این است.

بر اساس مطالعه ای که توسط گروه مشاوره اورگن انجام شده است از طریق داده های جمع آوری شده توسط وزارت بهداشت عمومی و محیط زیست کلرادو (CDPHE) بازدید از کلوپ های بهداشتی خطر انتقال COVID-19 بسیار کم است.

این نشان می دهد مراکز تناسب اندام مانند Planet Fitness در اینجا وجود دارد نیومکزیکو برای اطمینان از امنیت و سلامتی اعضای استاندارد استاندارد طلا را برای اجرای پروتکل های بهداشتی و بهداشتی افزایش دهید.

اخبار مرتبط  شرکت های نساجی پایدار در 11 و 12 نوامبر راه حل های زیست محیطی را بصورت آنلاین ارائه می دهند

به عنوان مثال ، Planet Fitness اجرا شد تناسب اندام اجتماعیبرای نشان دادن چگونگی قرار دادن ماشین های کاردیو و تجهیزات تمرینی ، بنابراین اعضای بدن باید یک فضا و فاصله کافی فیزیکی و همچنین یک تمرین خوب داشته باشند. برای اطمینان از ایمنی عضو و مهمان ، فاصله با نظارت بر اشغال بیشتر پشتیبانی می شود. Planet Fitness ویژگی برنامه موبایلی را به نام Crowd Meter معرفی کرده است که به کاربران اجازه می دهد قبل از خروج از خانه ظرفیت باشگاه را بررسی کنند.

همراه با فاصله ، کلوپ ها به صورت چهره عضو و مهمان احتیاج دارند ، خدمات بهداشتی افزایش می یابند ، ورود به سیستم همراه که دارای سوالات سلامتی برای اعضا و مهمانان است ، نیاز به بررسی درجه حرارت و PPE برای کارمندان دارد و تبلیغات علامت گذاری کافی را قرار می دهند تناسب اندام اجتماعی به طور برجسته در سراسر امکانات خود.

اخبار مرتبط  Yadea با چندین فروشگاه شاخص جدید وارد بازارهای سوئیس و آمریکای لاتین می شود

با بسیاری از لذت های کوچک که در زندگی روزمره ما لغو یا اصلاح شده است ، لازم نیست که ورزش و تناسب اندام یکی از مصدومین بیماری همه گیر باشد. در حقیقت ، بسیاری از کارشناسان بهداشت می گویند که قفل شدن و افزایش انزوای اجتماعی می تواند افسردگی و استرس را افزایش دهد. این امر نیاز به مراکز تناسب اندام و نوعی ورزش منظم را بیش از هر زمان دیگری حیاتی می کند.

ورزش بدنی منظم خطر بیماری تنفسی ، استرس را کاهش می دهد و سلامت قلب و عروق را بهبود می بخشد. همچنین ممکن است تأثیر COVID-19 را با داشتن سیستم ایمنی قوی کاهش دهد ، زیرا محققان پزشکی دریافته اند که حتی 20 دقیقه ورزش باعث افزایش ایمنی و سلامتی فرد می شود. کلینیک مایو از فعالیتهای منظم تناسب اندام و ورزش برای کاهش علائم افسردگی و اضطراب حمایت می کند. کلینیک مایو می گوید که 30 دقیقه در روز به مدت سه تا پنج روز در هفته با ترشح “اندورفین احساس خوب” ، کمک به کنار آمدن به روشی سالم ، کاهش افکار و نگرانی های منفی و تقویت اعتماد به نفس ، علائم افسردگی و اضطراب را به طور قابل توجهی بهبود می بخشد.

اخبار مرتبط  هشدار ایمنی CPSC در مورد سلول های باتری لیتیوم یون 18650 PRBA کاملاً تأیید می شود

واضح است که تناسب اندام برای بدن و ذهن ما مفید است اما باعث بهبود سلامت کلی و کاهش استرس و افسردگی می شود. بنابراین ، با غبار پاشی کردن کیسه بدنسازی ، گرفتن بطری آب خود و بازگشت به برنامه تناسب اندام ، در برابر COVID-19 مبارزه کنید. ما برای کمک و ایمنی در اینجا هستیم.

SOURCE ECP-PF Planet Fitness Southwest Division