Watercrest Sarasota Living Living Community ساکنان آینده را با ویترین آشپزی اغوا می کند

بیش از 80 نفر از حاضران با خیال راحت دور هم جمع شدند تا از انبوه سبزیجات تازه ، گوشت های جیر جیر ، نان های پهن شیرین و دسرهای منحط تهیه شده توسط سرآشپز اجرایی و تیمش لذت ببرند. این رویداد به مهمانان و ساکنان احتمالی نگاه اجمالی به مواد تازه و فصلی فصلی که به صورت محلی پرورش یافته اند و با توجه بی نظیر به جزئیات به صورت روزانه در Watercrest Sarasota تهیه می شوند ، ارائه داد.

Watercrest Sarasota یک پردیس سالمند مجلل سالخورده 198 واحدی است که از 72 اقامتگاه مستقل ، 94 مساعدت زندگی و 32 اقامتگاه مراقبت از حافظه با امکانات کلاس جهانی و مراقبت های استثنایی تشکیل شده است. این مکان دارای مکان های ناهار خوری بزرگ و با طراحی عالی است که در آن تجارب آشپزی حواس را در یک محیط به سبک تفریحی زنده می کنند.

اخبار مرتبط  Bossar نام تجاری جدید شرکتی را اعلام کرد

می گوید: “رویداد طعم و مزه Watercrest یک فرصت خارق العاده برای نمایش جامعه دیدنی و امکانات فوق العاده آن بود.” کالین بارانیک، مدیر اجرایی Watercrest Sarasota. “همانطور که ساکنان مستقر و مستقر ما در خانه جدید خود مستقر می شوند ، ما منتظریم در هفته های آینده از ساکنان مراقبت از زندگی و مراقبت از حافظه استقبال کنیم.”

Watercrest Sarasota یک محصول مهم Watercrest است که در ایده آل در 4100 University Parkway in واقع شده است ساراسوتا ، فلوریدا. این معماری و طراحی دارای یک تفرجگاه خیره کننده ، شومینه ، دیوار آب برجسته ، چندین گزینه ناهار خوری ، استخر ، سالن و آبگرم ، بالکن های بزرگ و فضای زندگی بیرونی به سبک فلوریدا است. علاوه بر این ، Watercrest که بصورت منحصر به فرد Market Street Plaza طراحی شده است ، فضای خیابان “بیرونی” را با چندین برنامه لمسی LifeBUILT به نمایش می گذارد. عنصر برجسته و اساسی برنامه نویسی مراقبت از حافظه چند حسی آنها.

اخبار مرتبط  مرکز تجارت خارجی چین توافقنامه همکاری با شرکای تجاری را در 128th نمایشگاه کانتون امضا کرد

برای اطلاعات جامعه ، تورهای مجازی یا رزرو خود در Watercrest Sarasota ، لطفاً تماس بگیرید کالین بارانیک، مدیر اجرایی در 941-979-1396 یا [email protected].

Watercrest Sarasota دومین پروژه توسعه زندگی سالمندان است که بین گروه زندگی سالمندان Watercrest و United Properties همکاری می شود. اولین پروژه آنها ، Watercrest Naples Assisted Living and Memory Care در سال 2020 در سال 2020 افتتاح شد ناپل ، فلوریدا برای اطلاعات در مورد United Properties ، به http://www.uproperties.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  بازار محصولات آسیا اقیانوس آرام مورینگا تا سال 2027

Watercrest Senior Living Group برای احترام به مادران و پدران ما تاسیس شد ، و آرزو دارد که با فراتر رفتن از استانداردهای مراقبت ، خدمات و آموزش همیار ، به چراغی برای کیفیت در زندگی سالمندان تبدیل شود. Watercrest Senior Living Group ، دارای یک مکان عالی برای کار ، متخصص در توسعه و فعالیت جوامع مراقبت از زندگی و حافظه و رشد رهبران خادم است. به www.watercrestseniorliving.com مراجعه کنید.

SOURCE گروه زندگی سالمندان Watercrest

لینک های مربوطه

http://www.watercrestseniorliving.com