ذهن و ذهن تأخیر در تشکیل صورتهای مالی میان دوره ای را اعلام می کند

ونکوور ، قبل از میلاد، 31 دسامبر 2020 / PRNewswire / – Body and Mind Inc. (CSE: BAMM) (OTCQB: BMMJ) (“شرکت” یا “BaM“) می خواهد اعلام کند که صورتهای مالی میان دوره ای آن برای دوره سه ماهه به پایان رسیده است 31 اکتبر 2020، از جمله بحث و تحلیل مدیریت مربوط ، و گواهینامه های مدیر عامل و CFO (در مجموع ، “31 اکتبر 2020 پرونده های مالی موقت“) طبق مقررات مربوط به اوراق بهادار کانادا در مهلت لازم برای تشکیل پرونده ثبت نشد 30 دسامبر 2020.

شرکت تشخیص داده است که قادر به برآورده کردن نیست 30 دسامبر 2020 مهلت تشکیل پرونده (“آخرین مهلت ثبت نام“) تحت قانون اوراق بهادار کانادا برای 31 اکتبر 2020 پرونده های مالی موقت اگرچه روند بررسی در حال پیشرفت است ، اما شرکت پیش بینی می کند برخی تأخیرها در تکمیل روند بررسی وجود داشته باشد ، به طوری که شرکت قادر به رعایت مهلت تشکیل پرونده برای 31 اکتبر 2020 پرونده های مالی موقت شرکت در حال انجام اقدامات پیشگیرانه برای رفع تاخیرها است و شرکت در تلاش است پرونده های مالی میان دوره ای را در اسرع وقت تکمیل کند.

این شرکت به مراجع نظارتی اوراق بهادار قابل اجرا در کانادا مراجعه کرده و حکم توقف مدیریت مربوط به اوراق بهادار شرکت را که علیه مدیر عامل و مدیر ارشد مالی شرکت برای تجارت اوراق بهادار شرکت اعمال می شود ، دریافت کرده است. دستور توقف تجارت تا زمان لازم الاجرا خواهد بود 31 اکتبر 2020 پرونده های مالی موقت ثبت می شود و مستلزم آن است که 31 اکتبر 2020 پرونده های مالی موقت در یا قبل از آن ثبت می شود 28 ژانویه 2021.

تا اکتبر 2020 تشکیل پرونده های مالی موقت ، شرکت در نظر دارد مطابق با سیاست ملی 12-203 اطلاعاتی را ارائه دهد سفارشات تجارت را متوقف کنید.

اخبار مرتبط  بنسون هیل خانه ای برای آینده غذا می سازد

درباره شرکت بدن و ذهن

BaM یک اپراتور چند دولتی متمرکز بر سرمایه گذاری در کشت ، تولید و خرده فروشی شاهدانه با کیفیت بالا و پزشکی است. BaM کاملا متعلق است نوادا شرکت تابعه یکی از اولین پروانه های کشت ماری جوانا پزشکی را دریافت کرد و دارای پروانه کشت و تولید است. محصولات BaM شامل گل خشک ، خوراکی ها ، روغن ها و عصاره ها و همچنین کارتریج های GPEN Gio است. سویه های حشیش BaM جوایز بسیاری از جمله براکتی هفتگی لاس وگاس 2019 ، جام همپفست لاس وگاس 2016 ، ده بالا High Times ، جام راز NorCal و جام زمرد را به دست آورده است.

BaM به گسترش عملیات خود در ادامه می دهد نوادا، کالیفرنیا، آرکانزاس و اوهایو و با تمرکز زمان و منابع در بهبود بهره وری عملیاتی ، توسعه امکانات ، پیگیری فرصت های صدور مجوز دولت و ادغام و ادغام به افزایش ارزش سهامداران اختصاص یافته است.

برای اطلاعات بیشتر لطفا به سایت www.bodyandmind.com مراجعه کنید.
اینستاگرام:bodyandmindBaM
توییتر:bodyandmindBaM

نه بورس اوراق بهادار کانادا و نه تنظیم کننده بازار آن (همانطور که این اصطلاح در سیاست های بورس اوراق بهادار کانادا تعریف شده است) مسئولیت کافی یا صحت این نسخه را قبول نمی کنند.

بیانیه بندر امن
به جز اظهارات واقعیت تاریخی مندرج در اینجا ، اطلاعات ارائه شده در این خبرنامه “اظهارات آینده نگرانه” است زیرا از این اصطلاح در کاربرد استفاده می شود ایالات متحده و قوانین کانادا. این اظهارات مربوط به تجزیه و تحلیل و سایر اطلاعاتی است که براساس پیش بینی نتایج آینده ، برآورد مبالغی که هنوز قابل تعیین نیستند و مفروضات مدیریت ، و همچنین زمان تهیه و تشکیل پرونده های مالی سالانه 2020 و زمان و مدت زمان آن مدیریت دستور تجارت را تحت سیاست ملی 12-203 متوقف می کند. هر گزاره دیگری که بیانگر یا شامل بحث در مورد پیش بینی ها ، انتظارات ، باورها ، برنامه ها ، پیش بینی ها ، اهداف ، مفروضات یا وقایع یا عملکرد آینده باشد (اغلب ، اما نه همیشه ، با استفاده از کلمات یا عباراتی مانند “انتظار” یا “انتظار نمی رود”) “،” انتظار می رود “،” پیش بینی می کند “یا” پیش بینی نمی کند “،” برنامه ها “،” تخمین “یا” قصد دارد “، یا با بیان اینکه برخی اقدامات ، رویدادها یا نتایج” ممکن است “،” می تواند “،” می تواند “،” ممکن است “یا” انجام شود ، اتفاق بیفتد یا حاصل شود) گزاره هایی از واقعیت تاریخی نیستند و باید به عنوان “گزاره های آینده نگر” قلمداد شوند. چنین گزاره های آینده نگر شامل خطرات شناخته شده و ناشناخته ، عدم قطعیت و سایر عواملی است که ممکن است ایجاد کند نتایج واقعی ، عملکرد یا دستاوردهای شرکت تفاوت اساسی با نتایج آینده ، عملکرد یا دستاوردهای بیان شده یا ضمنی با چنین اظهارنظرهای آینده نگر دارد. از جمله این خطرات و سایر عوامل ، از جمله نتایج واقعی فعالیت ها ، تغییر در unde پیش فرضهای مرتبط با برآورد فعالیتها ، در دسترس بودن سرمایه برای تأمین بودجه برنامه ها و رقت ناشی از آن ناشی از افزایش سرمایه از طریق فروش سهام ، حوادث ، اختلافات کارگری و سایر خطرات. اگرچه شرکت تلاش کرده است عوامل مهمی را شناسایی کند که می تواند باعث شود اقدامات واقعی ، رویدادها یا نتایج با آنچه در بیانیه های آینده نگر توصیف می شود تفاوت اساسی داشته باشد ، اما ممکن است عوامل دیگری وجود داشته باشد که باعث می شود اقدامات ، حوادث یا نتایج پیش بینی نشده ، تخمین زده نشده یا مورد نظر. نمی توان اطمینان داشت که چنین اظهاراتی دقیقاً ثابت خواهد شد زیرا نتایج واقعی و رویدادهای آینده می توانند از نظر پیش بینی شده در چنین اظهاراتی تفاوت های اساسی داشته باشند. بر این اساس ، خوانندگان نباید به بیانیه های آینده نگرانه مندرج در این خبر و هر سندی که در این خبر منتشر می شود ، اعتماد بیجا داشته باشند.

اخبار مرتبط  آزمایشگاه های Kaycha اولین آزمایشگاه معتبر ماری جوانا (CMTL) در فلوریدا شد

موارد خاصی که در این خبر منتشر شده و اظهارات شفاهی که هر از گاهی توسط نمایندگان شرکت گفته می شود ، می تواند اظهارات آینده نگر باشد. اگرچه این شرکت معتقد است که انتظارات منعکس شده در اینگونه اظهارنظرهای آینده نگرانه مبتنی بر پیش فرض های معقول است ، اما نمی تواند اطمینان حاصل کند که انتظارات آن محقق خواهد شد. اطلاعات رو به جلو در معرض خطرات ، روندها و عدم اطمینان خاصی است که می تواند نتایج واقعی را از نتایج پیش بینی شده متفاوت کند. بسیاری از این عوامل فراتر از توانایی شرکت در کنترل یا پیش بینی است. عوامل مهمی که ممکن است باعث تفاوت اساسی نتایج واقعی شود و می تواند بر شرکت تأثیر بگذارد و اظهارات مندرج در این خبر را می توان در پرونده های شرکت در کمیسیون بورس و اوراق بهادار یافت. این شرکت هیچ تعهدی در مورد به روزرسانی یا تکمیل اظهارات آینده نگر ندارد چه در نتیجه اطلاعات جدید ، رویدادهای آینده یا موارد دیگر. این اطلاعیه مطبوعاتی به منزله پیشنهاد فروش یا درخواست پیشنهادی برای خرید اوراق بهادار نیست.

اخبار مرتبط  ICHIRAN بروکلین اکنون رامن تازه ساخته شده را تحویل می دهد

SOURCE Body and Mind Inc.

لینک های مربوطه

https://bamcannabis.com/