فرد مینیک منتقد بوربون به لیست میزبان مشاهیر رادیو DASH می پیوندد

در محافل موسیقی ، مینیک به عنوان یکی از اعضای رسانه ای ترجیح داده می شود ، زیرا او لوداکریس ، قاتل مایک ، میک فلیت وود، داریل هال و دیگران ویسکی بسیار نادر است که ارزش آن بالا است 15000 دلار. رادیو DASH دید که چگونه هنرمندان پس از چند بار ویسکی سالم به مینیک باز شدند و می دانستند که استعداد او برای 15 میلیون شنونده ماهیانه آنها مناسب است.

اخبار مرتبط  هایک ویژن AX PRO را برای راه حل های جامع زنگ بی سیم راه اندازی می کند

فرد مینیک یک نماد در صنعت نوشیدنی است و او به طور مداوم در حال ایجاد حرفه ای است که به طور فزاینده صنعت موسیقی را در بر می گیرد. ما نمی توانیم بیشتر از ارائه این محتوای شگفت انگیز به شنوندگان رادیو DASH خوشحال باشیم و معتقدیم صدای مینیک فقط به ارزش شبکه رایگان تجاری DASH می افزاید. ” الکس بویس، مدیر ارشد بازرگانی رادیو داش.

اخبار مرتبط  اتحادیه بین المللی زمین اعلام آمادگی سایت برای مشارکت مشترک CBD کنف

با پخش هر دوشنبه ، قسمت اول پایین می آید 4 ژانویه در DASH X در ظهر EST و در طول هفته دوباره تکرار می شود. اولین قسمت او اخلاق کاری Yelawolf را نشان می دهد آلاباماهنرمند ضبط متولد که فرهنگ Slumerican را توسعه داده است.

مینیک خاطرنشان می کند: “من معتقدم اگر همه ما بتوانیم نشسته و یک نوشیدنی خوب بخوریم ، جهان می تواند مکان بهتری باشد. نوشیدن ویسکی خوب و گفتگو با مردم نحوه سازگاری ما است.” “رادیو DASH دقیقاً همان جایی است که من می خواهم این داستان را بیان کنم و من نمی توانم صبر کنم تا دقیقه مینیک اجرا شود.”

اخبار مرتبط  جانسون // بکر ، PLLC پرونده های دیگر دادخواست انفجار Vape علیه LG Chem پس از باتری معیوب استفاده شده برای علل Vaping سوختگی صدمات

مینیک به لیست میزبان مشاهیر رادیو DASH اضافه می شود که شامل DJ Skee ، Snoop Dogg ، لیل وین، Ice Cube ، Tech N9ne و Emcee N.I.C.E.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد فرد مینیک به FredMinnick.com مراجعه کنید

برای کسب اطلاعات بیشتر به https://dashradio.com/home مراجعه کنید

منبع رسانه مینیک

لینک های مربوطه

http://fredminnick.com