یک رکورد جهانی 100K در ایالات متحده و ژاپن

Carbon X 2 دارای صفحه الیاف کربن است که در قسمت میانی آن جاسازی شده و جانشین Carbon X اصلی است که در مه 2019. حق رای دادن Carbon X از فناوری صفحات فیبر کربن استفاده شده است که برای ایجاد یک حرکت نرم و محرک در چرخه راه رفتن برای یک گام کارآمد در بیش از مایل ها در یک بسته ذاتی پایدار و حمایتی قادر به مقاومت در برابر مایل های تمرینی علاوه بر مسابقات طراحی شده است. . Carbon X 2 از یک کف میانی PROFLY Y و یک EVA لاستیکی در خارج برخوردار است. این فوم با نرم ترین و سبک ترین فوم های HOKA تا به امروز ساخته شده است ، به گونه ای طراحی شده است که ترکیبی هماهنگ از محافظت نرم و پاسخ انرژی از کفش را ارائه می دهد. با استفاده از هندسه تهاجمی Meta-Rocker و صفحه Carbon Fiber ، میانی کف Carbon X 2 برای جلو بردن ورزشکاران و ارائه یک کفش تمرینی و مسابقه ای با سرعت بالا طراحی شده است که می تواند مسافت را سریع طی کند. در مقایسه با مدل قبلی خود ، Carbon X دارای یک ماده فوقانی ساده برای تناسب سبک و تنفس ، و همچنین یک زبان چسبیده برای بسته بندی ایمن تر پا است. وزن آن 8.4 اونس (M9) و افتادن پاشنه پا به پا 5 میلی متر است. MSRP: 180 دلار.

برای جشن گرفتن آغاز جدیدترین نوآوری ، HOKA از Project Carbon X 2 خبر می دهد: تلاشی برای شکستن آن 100K رکورد جهانی توسط ورزشکاران HOKA در سراسر جهان با استفاده از Carbon X 2. با عنوان ورزشکاران HOKA ایالات متحده جیم والمسلی و کامیل هرون؛ ورزشکاران HOKA EMEA الو اولسون و کیتریونا جنینگز؛ و ورزشکاران HOKA ژاپن آیکو کانتاتسو و یوشیکی اوتسوکا، بیش از سه دوجین ورزشکار جهانی HOKA به طور پی در پی رکورد را از این تلاش می کنند چیبا ، ژاپن و ققنوس ، آریزونا منطقه در ساعت 7 صبح JST و ساعت 7 صبح MST، به ترتیب ، در 23 ژانویه، با پیوستن اولسون و جنینگز به ورزشکاران ایالات متحده در آریزونا. این رویداد ایالات متحده به صورت رایگان در hokaoneone.com و ژاپن این رویداد به صورت رایگان در hokaoneone.jp پخش مستقیم می شود. مردان فعلی 100K رکورد جهانی 6:09:14 – 5 دقیقه ، 56.5 ثانیه در هر مایل سرعت 62.2 مایل است – تنظیم شده توسط ژاپنی ها نائو کازامی در سال 2018 ؛ علامت زنان 6:33:11 است ، تنظیم شده توسط ژاپنی ها تومو آبه در سال 2000.

اخبار مرتبط  Petco مجموعه تغذیه را با خط عملکرد فعال New WholeHearted گسترش می دهد

می گوید: “در HOKA ، ما با تعیین اهداف والا ، مصالحه نکردن و رویکردی جسورانه و غیرمنتظره برای رسیدن به این اهداف ، به مارکی تبدیل شدیم که امروز هستیم.” مایک مک مانوس، مدیر بازاریابی جهانی ورزش در HOKA ONE ONE. “شاید هیچ کفشی بهتر از Carbon X 2 – که بدون مصالحه برای ارائه بهترین عملکرد در نوآوری در عملکرد برای همه ورزشکاران و توانمند کردن آنها در پرواز بدون توجه به اهدافشان – مجسم آن روح است. و شاید هیچ رویدادی آن را بهتر از Project Carbon X 2 تجسم ندهد. : فرصتی برای برخی از ورزشکاران نخبه ما که سعی کنند دورتر و سریعتر از آنچه فکر می کردیم امکان پذیر است. “

اخبار مرتبط  Redland's Marketplace آشپزی های سنتی مکزیکی خانگی را برای رفتن به خانه در این فصل تعطیلات می پزد

Carbon X 2 امروز در دسترس است hokaoneone.com و در خرده فروشان انتخاب کنید. Project Carbon X 2 از شبکه مستقیم پخش خواهد شد ققنوس ، آریزونا منطقه با شروع از ساعت 7 صبح MST بر 23 ژانویه در hokaoneone.com/project-carbon-x-2؛ و از چیبا ، ژاپن در 2 PM PST بر 22 ژانویه (ساعت 7 صبح زمان محلی 23 ژانویه) در hokaoneone.jp/project-carbon-x-2.

مطابق با دستورالعمل های ایمنی COVID-19 ، کلیه ورزشکاران و پرسنل رویداد باید آزمایشات دقیق قبل از رویداد و پروتکل های ایمنی را در محل انجام دهند تا از سلامتی و ایمنی همه افراد درگیر در Project Carbon X 2 و همچنین سلامت و ایمنی اطمینان حاصل کنند. جامعه میزبان.

درباره HOKA ONE ONE®
HOKA ONE ONE® یکی از سریعترین رشد و عملکرد مارک های کفش و پوشاک در طول تاریخ است. کفش های HOKA که در کوهستان تصور شده است ترکیبی بی سابقه از بالشتک تقویت شده و پشتیبانی از سواری بی نظیر را ارائه می دهد. هر روز ، HOKA نوآوری و طراحی کفش و پوشاک خود را با همکاری در فهرست نامزدهای قهرمانان جهان ، ذائقه سازان و ورزشکاران روزمره ، تحت فشار قرار می دهد. از خط پایان تا زندگی روزمره ، طرفداران هوکا این برند را به دلیل رویکرد جسورانه و غیرمنتظره و اعتقادش به قدرت بشریت برای ایجاد تغییر برای دنیای بهتر دوست دارند. هوکا به دنیای ورزشکاران قدرت می دهد تا بر فراز زمین پرواز کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به hokaoneone.com مراجعه کنید یاhokaoneone را دنبال کنید. #زمان پرواز

اخبار مرتبط  شرکت Genesco در کنفرانس ICR 2021 در 11 ژانویه 2021 ارائه می شود

درباره مارک های Deckers
Deckers Brands یک رهبر جهانی در زمینه طراحی ، بازاریابی و توزیع کفش ، پوشاک و لوازم جانبی نوآورانه است که هم برای استفاده روزمره از سبک زندگی روزمره و هم برای فعالیت های با عملکرد بالا تولید شده است. نمونه کارها از مارک های شرکت شامل UGG® ، KOOLABURRA® ، HOKA ONE ONE® ، Teva® و Sanuk® است. محصولات مارک های دکر در بیش از 50 کشور و سرزمین از طریق فروشگاه های خاص و دپارتمان های خاص ، فروشگاه های خرده فروشی متعلق به شرکت و اداره شده و فروشگاه های آنلاین از جمله وب سایت های متعلق به شرکت به فروش می رسند. مارک های Deckers بیش از 40 سال سابقه دارند که مارک های کفش طاقچه را به رهبران بازار سبک زندگی تبدیل می کنند و میلیون ها مشتری وفادار را در سطح جهان جذب می کنند. برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید بهwww.deckers.com.

هوکا وان یکی مخاطبین رسانه
میراندا یانگ
ارتباطات برند جهانی – روابط عمومی
[email protected]

گوردون رایت
خارج از روابط عمومی
[email protected]

فریال ماس
Azione روابط عمومی
[email protected]

SOURCE HOKA ONE ONE

لینک های مربوطه

http://www.hokaoneone.com