Soylent با پروتئین بالاتر + Nootropics خط تولید را گسترش می دهد

جدید پروتئین کامل Soylent لرزش یک ضربه فوری در بین علاقه مندان به تناسب اندام خواهد بود ، اما برای هر کسی که قصد دارد کمی پروتئین بیشتری به رژیم غذایی خود اضافه کند ، طراحی شده است. این لرزش جدید فراتر از مکمل پروتئین استاندارد شامل 30 گرم پروتئین کامل گیاهی و 39 ماده مغذی ضروری به همراه 0 گرم قند است. این لرزش منحصر به فرد و متعادل از نظر تغذیه ای همچنین 5 گرم BCAA و 1000 میلی گرم چربی سالم امگا 3 فراهم می کند ، تغذیه کاملی را بدون از بین بردن طعم و مزه ایجاد می کند!

انرژی کامل Soylent نوشیدنی انرژی زای معمولی شما نیست این اولین لرزش کامل nootropics تغذیه ای است که به ذهن و بدن شما سوخت می دهد. با ترکیبی اختصاصی از ویتامین های گروه B ، کافئین ، l-theanine ، l-tyrosine و alpha-GPC به علاوه 15 گرم پروتئین گیاهی و 39 ماده مغذی ضروری تهیه شده است. این لرزش راهی خوشمزه برای ادامه کار در طول روز و بدون خرابی همراه با نوشیدنی های انرژی زا قندی فراهم می کند. اگر این به نظر آشنا می آید ، به این دلیل است که این نام جدید “Soylent Stacked” سابق است ، محصولی که در سال 2020 به بازار عرضه شد. این شرکت فرمول محبوب خود را حفظ کرد ، اما برای نمایش بهتر عملکرد محصول و مشخصات کامل تغذیه ای ، این نام را به روز کرد. .

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor قسمت اصلی زینتی را برای جداول ایجاد می کند (ALL-1987)

مدیرعامل Soylent می گوید: “هر فرد خواسته های تغذیه ای و همچنین اهداف سلامتی متفاوتی دارد. برای حمایت از نیازهای منحصر به فرد مصرف کننده خود ، ما می خواستیم پیشنهادات خود را گسترش دهیم تا رویکردی شخصی تر در مورد تغذیه فراهم شود.” دمیر ونگلوف. “به طور سنتی مصرف کنندگان ما از محصولات Soylent برای جایگزینی وعده های غذایی ، مدیریت وزن خود و حتی برای بهبودی پزشکی استفاده می کردند ، اما ما همچنین می دانیم که تعداد زیادی دیگر از افراد یک وعده را برای یک میان وعده مصرف می کنند ، Soylent را با قهوه مخلوط می کنند تا انرژی اضافی افزایش دهند یا حتی افزایش دهند. پروتئین با سایر مکمل ها. ما می خواهیم حدس تغذیه ای را حذف کنیم و محصولات خوشمزه ای تولید کنیم که انواع مختلفی از نیازها و اهداف مصرف کننده را برآورده می کنند. “

اخبار مرتبط  راه حل های آموزش HON از دوره رنسانس یادگیری پشتیبانی می کنند

در طول سال گذشته ، Soylent دوباره راه اندازی شده است کانادا، فرمول محصول اصلی خود را برای خوشمزه تر و مغذی تر بودن به روز کرده و اکنون دو محصول جدید را به بازار عرضه کرده است. Soylent برای ادامه موفقیت در سال 2021 آماده است زیرا آنها الگویی پایدار و مستقیم به مصرف کننده را ایجاد کرده اند که به آنها امکان می دهد نه تنها محصولات فعلی خود را به دست مصرف کنندگان برسانند ، بلکه پیشنهادات خود را برای حمایت از تقاضای بیشتر در حال رشد مشتری نیز گسترش دهند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor ابزار حذف علف های هرز را ایجاد می کند (avz-1942)

شما می توانید هر یک از محصولات کامل غذایی Soylent را در اینجا سفارش دهید Soylent.com امروز!

درباره Soylent

سوئیلنت، در سال 2013 تاسیس شد ، یک پیشگام در صنعت مواد غذایی است و غذاهای کاملاً خوشمزه و مفیدی را تولید می کند که برای بدن و کره زمین مفید هستند. این شرکت خیلی زود به اخلالگر و راننده دنیای غذا و نوشیدنی تبدیل شد. Soylent ماموریت دارد تغذیه ای کامل و پایدار را فراهم کند که قابل دسترسی ، جذاب و مقرون به صرفه باشد. مجموعه محصولات گیاهی آن برای تهیه آرایه ای کامل از پروتئین ، ویتامین ها ، مواد معدنی ، چربی ها و کربوهیدرات هایی که بدن برای رشد در قالب های مناسب به بدن نیاز دارد ، فرموله شده است. دفتر مرکزی شرکت در لس آنجلس، کالیفرنیا.

برای اطلاعات بیشتر لطفاً www.Soylent.com.

تماس با رسانه
جیمی سالیوان
مدیر ، ارتباطات
[email protected]

منبع Soylent

لینک های مربوطه

www.soylent.com