تناسب اندام Titan دوچرخه فن کاملاً بارگیری شده را برای تقویت هر سالن ورزشی خانگی راه اندازی می کند

ممفیس ، تن.، 1 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Titan Fitness ، یک شرکت تابعه از Titan Brands ، از راه اندازی Fan Bike خود ، یک دوچرخه ثابت که مقاومت هوا با حرکات پا و بازو را ترکیب می کند ، به کاربر می دهد تا یک تمرین بدنساز را انجام دهد ، سطح بعدی بر اساس ممفیس ، TN، تیتان تناسب اندام تجهیزات علاقه مند به تناسب اندام را به علاقه مندان و متخصصانی که به دنبال ساخت سالن بدنسازی در خانه خود هستند ، ارائه می دهد. با پیشرفت سالن های ورزشی خانگی و نیاز به افزایش بیشتر ، Titan Fitness لحظه ای را برای رقابت با سایر تامین کنندگان تجهیزات تناسب اندام در سراسر کشور غنیمت شمرده است ایالات متحده با ارائه یک دوچرخه هوایی که از نظر کیفیت ، قیمت و رضایت ممتاز باشد.

“با رشد سالن های ورزشی سالن های خانگی ، نیاز به تجهیزات تناسب اندام همه کاره در بالاترین حد خود قرار دارد” آستین اسپک، مدیر عامل شرکت Titan Brands. “راه اندازی Fan Bike در آغاز سال 2021 نه تنها تغییرات مثبتی را که در Titan Fitness در اینجا اتفاق می افتد ، به نمایش می گذارد ، بلکه تغییراتی را برای سال بهتر که در آن قطعنامه های سال نو در راحتی خانه شخصی شما انجام می شود ، به نمایش می گذارد.”

در حالی که دوچرخه های بادی مشابه Fan Bike در حال حاضر به فروش می رسند ، Titan Fitness دوچرخه ای کاملاً بارگیری و مقرون به صرفه را با ویژگی های اصلی که معمولاً به عنوان لوازم جانبی سایر دوچرخه های بادی در نظر گرفته شده است ، روی میز می آورد. این راه حل مقرون به صرفه به مشتریان ویژگی های لازم برای کارآمدتر کردن تمرینات خود را می دهد و از همان قدرت و تنوع پذیری رقبای خود برخوردار می شود اما با هزینه ای بهتر برای مصرف کننده. چند ویژگی شامل یک محافظ باد ، لاستیک و دسته چمن ، نگهدارنده بطری آب ، صفحه LCD با یک نگهدارنده تلفن و یک زنجیره محرک فلزی محصور شده است.

اظهار داشت: “ما می خواستیم یک دوچرخه کاملاً بارگیری شده به مشتریان خود ارائه دهیم ، یکی دیگر از وسایل مورد نیاز هنگام خرید در مقابل اضافه کردن به دوچرخه هر زمان که هزینه اجازه دهد.” کیسون مکلین، مدیر مدیریت محصول در برندهای Titan. “دادن خواسته های مشتری در صورت تمایل ، Titan Fitness را به رقابت جدیدی در صنعت تجهیزات تناسب اندام سوق می دهد.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Titan Fitness Fan Bike ، به https://www.titan.fitness/fanbike.html مراجعه کنید.

درباره تناسب اندام تیتان
در تیتان تناسب اندام ، تمرکز ساده است – این در مورد افراد است. با تهیه تجهیزات بدنسازی برتر بدون قیمت برتر ، هر کسی می تواند به ساخت سالن بدنسازی خانگی خود دسترسی داشته باشد. اخلال در بازار تجهیزات تناسب اندام با هزینه های بالا از طریق خرید محصول برتر ، قابلیت های پیشرفته تجارت الکترونیکی و خدمات در سطح جهانی ، Titan Fitness آزادی دستیابی به زندگی قوی تر ، سالم تر و رضایت بخش تر را برای کسانی که مارک آنها را خریداری می کنند فراهم می کند.

مخاطب:
کاریل آن کراون
901-443-6313
[email protected]

تصاویر مرتبط

image1.jpg

ویدیو مرتبط

https://www.youtube.com/watch؟v=0nH5RJXXQhU

SOURCE Titan Fitness

اخبار مرتبط  Spin Master Reports نتایج مالی Q3 2020