سرمایه گذاری 800 میلیون دلاری Giant Food در مزایای بازنشستگی برای همکاران اتحادیه که توسط 400 و 27 محلی UFCW تأیید شده است

LANDOVER ، خانم، 1 ژانویه 2021 / PRNewswire / – غذای غول پیکر ، برتر است ایالت واشنگتن. زنجیره مواد غذایی منطقه ای ، اعلام کرد که شرکت و کارگران تجارت مواد غذایی و متحدین (UFCW) محلی 400 و 27 توافق نامه حقوق بازنشستگی احزاب را که اعضای اتحادیه تصویب کردند به طور کامل اجرا کرده اند 5 مارس، 2020. به عنوان بخشی از توافق نامه امنیت بازنشستگی ، شرکت ایجاد خواهد کرد 800 میلیون دلار سرمایه گذاری در مزایای بازنشستگی گذشته و آینده برای اعضای آن.

“ما خوشحالیم که این توافق نامه اکنون عملی شده است. با انجام این سرمایه گذاری قابل توجه برای کمک به ایجاد ثبات و تأمین حقوق بازنشستگی برای همکاران ، احساس می کنیم که کار درستی را برای کارمندان خود انجام می دهیم که روزانه به مشتریان خود خدمت می کنند و روز بیرون. ” ایرا کرس، رئیس Giant Food.

اخبار مرتبط  "مسائل قهوه" به دلیل روایت خوب داستان فقر در چین تعریف و تمجید شد

به عنوان بخشی از اجرای توافق نامه امنیت بازنشستگی ، اقدامات زیر انجام می شود:

  • برنامه های فعلی بازنشستگی Giant Food معروف به انجمن ارتباطات کار کارفرمایان غذا (FELRA) و برنامه بازنشستگی UFCW و برنامه بازنشستگی میانه آتلانتیک UFCW و کارفرمایان مشارکت کننده (MAP) در یک برنامه برای مزایای بازنشستگی گذشته ترکیب می شوند.
  • همکاران Giant Food به نمایندگی از محلات 400 و 27 UFCW در یک برنامه جدید بازنشستگی مستمری که به منظور تأمین پایدار مزایای بازنشستگی در آینده و کاهش ریسک مالی برای شرکت در نظر گرفته می شود ، شرکت خواهند کرد.
اخبار مرتبط  Café de Capitólio / MG بهترین محصول کوکسوپه در سال 2020 است

این قرارداد تقریباً 18000 نفر از همکاران فعلی Giant Food را که اعضای UFCW Local 400 و 27 هستند ، شامل می شود.

درباره غذای غول پیکر
دفتر مرکزی Giant Food در است Landover ، خانم و فعالیت 164 سوپرمارکت در ویرجینیا، مریلند، دلاور، و منطقه کلمبیا با تقریباً 20،000 همکار 153 داروخانه کامل ، 82 بانک PNC کامل خدمات و 24 مکان استارباکس در 164 فروشگاه موجود است. غول پیکر متناسب با تمام روش هایی است که مشتریان مشغول امروز می خواهند – چه در فروشگاه و چه به صورت آنلاین. با 142 مکان Giant Pickup و Giant Delivery در دسترس در تمام مناطق بازار ما در DC ، MD ، VA و DE ، مشتریان حتی در نوک انگشتان خود گزینه های راحت تری را دارند تا بهترین محصول و قیمت ها را در هر زمان و هر طور که بخواهند دریافت کنند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Giant ، به این آدرس مراجعه کنید: giantfood.com.

اخبار مرتبط  تکیلا و mezcal جدید برتر Lobos 1707 در ایالات متحده و مکزیک به بازار عرضه می شود و همه را تشویق می کند "بازار را بزرگتر کنند"

SOURCE غذای غول پیکر

لینک های مربوطه

http://giantfood.com