GoFoodservice 2020 خلاصه

لوییزویل ، کی.، 1 ژانویه 2021 / PRNewswire / – سال گذشته ، پر از عدم اطمینان هرج و مرج ، همچنین تغییراتی را در GoFoodservice ایجاد کرده است. اولین مورد از این تغییرات تغییر نام تجاری از Consolidated Foodservice به GoFoodservice در ژانویه سال 2020 بود. این شرکت از این تغییرات با نام تجاری خود لذت برده و با استقبال روبرو شده است.

همراه با تغییرات زیادی که 2020 در جهان ایجاد کرد ، GoFoodservice این فرصت را داشت که تمرکز خود را به عنوان یک برند تازه بازسازی شده تغییر جهت دهد. بخشی از این کار شامل از بین بردن مقدار زیادی از قطعات تعمیر تجهیزات برای تمرکز بر رشد انتخاب لوازم رستوران است. GoFoodservice مطمئن است که این امر به رستوران ها کمک می کند تا در سال جدید با تهیه تجهیزات و ملزومات مورد نیاز خود ، آنها را دوباره سازماندهی و بازسازی کنند.

همزمان با تغییر نام تجاری و تمرکز مجدد ، GoFoodservice انتخاب محصولات خود را به بیش از 30،000 SKU در سال 2020 افزایش داده است. این گزینه های بیشتری را برای همه نیازهای رستوران در اختیار مشتریان قرار می دهد.

اخبار مرتبط  بنیاد هوم دپوت تعهدات پاسخگویی در برابر حوادث را به 4 میلیون دلار برای کمک بیشتر به جوامع آسیب دیده از طوفان لورا افزایش می دهد

یک چیز که هیچ کس نمی تواند در مورد سال 2020 انکار کند ، بیماری همه گیر ویرانگر COVID-19 بود. در طول بحران COVID ، GoFoodservice خوشحال بود که به تعداد زیادی از مشتریان با تمام نیازهای بهداشتی آنها کمک می کند. از آنجا که همه توجه بیشتری به سرویس بهداشتی داشتند ، GoFoodservice از برآورده ساختن این خواسته ها ، به ویژه با ضد عفونی کننده دست و ضد عفونی کننده دست خوشحال بود. این شرکت از همه مشتریان خود به دلیل پشتیبانی مداوم ، و همچنین وقف آنها در کمک به کند کردن شیوع ویروس COVID-19 سپاسگزار است.

GoFoodservice همچنین از فرصتی برای اهدای محصولات بهداشتی و PPE به رستوران های محلی و مراکز مراقبت از کودکان خوشحال است ، دو مشاغلی که به دلیل همه گیری همه آسیب دیده اند. با وجود بسیاری از رستوران ها و مراکز نگهداری از کودکان مجبور به بستن درب های خود ، به طور موقت یا دائمی ، GoFoodservice مفتخر است که به شما کمک کند تا بسیاری از آنها را با تجهیزات بهداشتی مناسب و PPE حفظ کند.

اخبار مرتبط  معاملات خرید تعطیلات امروز برای Smart Care ، Brush Buddies و Soniclean آغاز می شود

در تلاش برای تأیید و پاسخگویی به نیاز به تجهیزات سنگین ارزان قیمت و مقرون به صرفه ، GoFoodservice محصولات خود را با قیمت مناسب و با کیفیت قیمت توسعه داده است. این شرکت قصد دارد تا همچنان بهترین مارك های موجود در بازار را ارائه دهد اما امیدوار است كه این تلاش برای گسترش انتخاب آن باعث شود كه محصولات بیشتری به مشاغل بیشتری برسد ، خصوصاً آنهایی كه در این اوضاع آشفته اقتصادی دست و پنجه نرم می كنند. GoFoodservice خواه یک استارت آپ باشد و هم یک تجارت طولانی مدت ، قصد دارد در آنجا باشد تا تجهیزات مورد نیاز برای موفقیت را فراهم کند.

GoFoodservice همچنین می داند یافتن بودجه ، به ویژه به عنوان یک تجارت جوان ، چقدر دشوار است. GoFoodservice برای تأمین این مشاغل کوچک و کسانی که به شدت تحت تأثیر بحران COVID-19 قرار گرفته اند ، بودجه مقرون به صرفه ای را با کمک شرکای شخص ثالث ارائه می دهد. این شرکت امیدوار است که این امر به بازسازی و رشد مشاغل پس از این شرایط سخت کمک کند.

اخبار مرتبط  تاسیسات استخراج یخ و کنف آب شیرین آب شیرین در اوایل سال 2021 افتتاح می شود

سرانجام ، GoFoodservice از همه مشتری های خود که در طول سال با حمایت مداوم خود کمک کرده اند ، سپاسگزار است. کمک های آنها به این شرکت کمک کرد تا بتواند از رستوران ها و مراکز نگهداری از کودکان پشتیبانی کند. GoFoodservice مشتاقانه منتظر 2021 به عنوان سالی پر از امکانات است و نمی تواند منتظر بماند تا مشتریانش در جشن گرفتن آن شرکت کنند.

تماس با رسانه:
کریس فریزر
پست الکترونیک: [email protected]

پرونده های مرتبط

اطلاعیه مطبوعاتی GoFoodservice 2020.pdf

تصاویر مرتبط

go-foodservice.jpg
برو! سرویس غذا
آرم GoFoodservice

منبع GoFoodservice