Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

GENEVA ، 6 مه 2020 / PRNewswire / – کوتوتا خوشحال است اعلام کرد با کسب 51٪ سهام شرکت KaiXin صدور گواهینامه (پکنشرکت ، آموزشی ویبولیتین در پکن ، چین.

کوکنا یکی از رهبران جهان در زمینه های تجزیه و تحلیل ، بازرسی و مدیریت امنیت زنجیره تأمین است. با تشکر از شبکه بین المللی دفاتر و آزمایشگاه ها ، ما در بخش های زیادی از جمله ایمنی مواد غذایی ، کشاورزی ، خدمات دولتی ، تجارت بین المللی و همچنین فلزات خدمات ارزیابی انطباق ارائه می دهیم. و مواد معدنی

اخبار مرتبط  'Ripley Labs' مرکز نوآوری ابزارهای کابل صنعتی و آب و برق جهانی پس از 2 میلیون دلار سرمایه گذاری توسط Ripley Tools افتتاح شد

صدور گواهینامه KaiXin یک نهاد صدور گواهینامه پیشرو در چین است که توسط CNCA تأیید شده و توسط CNAS و ANAB معتبر است. موسسه KaiXin که در سال 1998 تأسیس و متعلق به بخش خصوصی است ، شریک ترجیح بیش از 10،000 مشتری در بسیاری از بخش ها است. این شرکت در سال 2019 بیش از 16000 گواهینامه صادر کرد که طیف متنوعی از خدمات صدور گواهینامه سیستم و گواهینامه محصولات را پوشش می دهد.

اخبار مرتبط  تهویه مطبوع Hisense به دریافت اولین گواهینامه هوای تازه JQA در جهان

Sébastien Dannaud ، مدیر عامل شرکت Cnotna اظهار داشت: “ما بسیار خوشحالیم که حضور خود را در چین و در زمینه صدور گواهینامه گسترش دهیم. با به حداکثر رساندن نقاط قوت مشترک ما ، گواهینامه Kaixin به Cotecna کمک می کند تا خدمات گسترده تری را به مشتریان خود ارائه دهد. ، به ویژه راه حل های جامع تضمین کیفیت زنجیره تأمین. ”

آقای جی کایرئیس جمهور گواهینامه KaiXin گفت: “ما از ساختن آینده خود با كوتنا مشتاق هستیم. این مشاركت به مشتری بزرگ ما دسترسی دارد تا به انواع بین المللی خدمات بازرسی و صدور گواهینامه دسترسی داشته باشد. ”

اخبار مرتبط  سال 2021 باید سال "غذای سبز" اسلوونی باشد

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/886804/Cotecna_Logo.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

فرانک پان
معاون رئیس جمهور
گروه بازرگانی آسیای شمالی
[email protected]
+86 21 5087 5883
cotecna.com

جولی ENGELEN
مدیر ارتباطات شرکت
[email protected]
+41 79 123 44 24
cotecna.com

پیوندهای مرتبط

www.cotecna.com

منبع كوتنا