ویسکی ایرلندی Bushmills در حال خرید اولین نوشیدنی آمریکا در سال 2021 است

برای استفاده از این پیشنهاد ، عاشقان ویسکی 21 سال به بالا می توانند به راحتی یک پوره یا کوکتل Bushmills Irish Whiskey از یک بار یا رستوران محلی مورد علاقه خریداری کنند ، از یک رسید جزئی عکس خرید Bushmills عکس بگیرند و رسید را از طریق آن بارگذاری کنند www.Bushmills.com/FirstWhiskey. رسیدهای معتبر بازپرداخت حداکثر تا 6.00 دلار (پرداخت شده از طریق Venmo ، Paypal یا Amazon) در خرید از 1 ژانویه تا 18 مارس 2021 در ایالات متحده شرکت کننده شرایط و ضوابط رسمی را می توان در یافت www.Bushmills.com/FirstWhiskey.

اخبار مرتبط  جعبه عکس ها برای میزبانی یک رویداد زنده سازی مجازی ویسکی با ویژگی های KIN Spirits ، 20 اوت

برنامه # FirstWhiskey Bushmills در زمانی آغاز می شود که صنعت بار و رستوران به حمایت مشتریان خود نیاز دارد. ویسکی ایرلندی Bushmills همچنان به همبستگی با متقاضیان کالا در سراسر کشور ادامه می دهد ایالات متحده و مصرف کنندگان را ترغیب می کند تا با شرکت در مناطق مورد علاقه محلی خود را نشان دهند. این برنامه از Bushmills پیروی می کند 200000 دلار کمک مالی به برنامه کمک اضطراری متصدی بنیاد USBG در اوایل سال جاری. بوشمیلز قصد دارد پشتیبانی مداوم خود را از سازمانهای ایالات متحده ارائه دهد كه به افراد آسیب دیده از بحران فعلی كمك می كنند. برای اطلاعات بیشتر ، به @ BushmillsUSA بروید.

اخبار مرتبط  Crystal Light و CVS موفق ترین برندها در فعال سازی Buzz در میان مصرف کنندگان آمریکایی هستند

درباره ویسکی ایرلندی Bushmills®
آسیابهای بوشری® ویسکی ایرلندی در قدیمی ترین کارخانه تقطیر مجاز ویسکی ، The Old Bushmills Distillery ، با دقت و اشتیاق ساخته می شود. Bushmills بیش از 400 سال میراث ویسکی سازی دارد که به نسل ها منتقل شده است. ویسکی های مالت تک تقطیر برنده جایزه این مارک به دلیل داشتن عطر و طعم صاف و سبک معروف خانه مشهور هستند: Bushmills® اصلی ، Bushmills® بوش قرمز®، بوش میلز® Black Bush ™ ، Bushmills® مالت 10 ساله ، Bushmills® مالت و بوشمیل های یک ساله 16 ساله® مالت مجرد 21 ساله. اطلاعات بیشتر در www.bushmills.com.

اخبار مرتبط  Youngevity International، Inc. اطلاعیه حذف نام Nasdaq را دریافت می کند

یادداشت به سردبیران: * تخفیف در برخی از ایالات قابل اجرا نیست. بازپرداخت شامل مالیات یا نوک نمی شود.

آسیابهای بوشری® ویسکی ایرلندی مخلوط شده. 40٪ Alc./Vol. (اثبات 80). علائم تجاری متعلق به شرکت تقطیر “Old Bushmills” Limited. © 2021 پروکسیمو ، جرسی سیتی، NJ لطفا مسئولانه بنوشید

BUSHMILLS منبع

لینک های مربوطه

http://www.bushmills.com