Meet the Exquisite Perfume Collection by Benigna Parfums – عطرهای فوق العاده لوکس و جذاب که جهان را با تلفیق هنر و داستان سرایی جذاب خود شیفته خود می کند

با یک نگاه اجمالی به لیست عالی مواد تشکیل دهنده در عطرهای بانیگنا، فوراً متوجه گرانبهاترین و گریزان ترین مواردی مانند گل رز بلغاری ، آمبرگریس ، ماسک ، عود و اوریس خواهید شد. جالب اینجاست که بسیاری از آنها باید از 2 تا 5 سال سن داشته باشند تا فقط 2 کیلو (4.4 پوند) روغن معطر تولید کنند.

این یادداشت ها و مواد عالی را می توان در ادامه مشاهده کرد ویدیوی یوتیوب، جایی که عطاری استاد ، سسیل زاروکیان، به طور مفصل در مورد روند تولید عطرهای بانیگنا عطرها در این فیلم او به گل رز بلغاری ، هزینه آن و مقدار 10 هزار پوند گلبرگ اشاره کرد که برای تقطیر فقط یک پوند روغن گل رز بسیار آرزو شده مورد نیاز است. در نتیجه نادر بودن و دشواری برداشت آن ، برای تهیه فقط 1 کیلوگرم روغن گل رز ، شما به حدود 4 تن گلبرگ گل رز احتیاج دارید که سحرگاهان آن را دستچین کنید. وی توضیح می دهد که برای تهیه 1 کیلوگرم گلبرگ 200 گل رز لازم است! آمبرگریس و اوریس دو گرانترین مواد تشکیل دهنده عطرهای امروزی هستند و ارزش عود 1.5 برابر ارزش طلا تخمین زده می شود و به همین دلیل است که اغلب از آن به عنوان “طلای مایع” یاد می شود. کره Orris یکی دیگر از گرانترین مواد تشکیل دهنده عطر است که حدود 20 000 یورو در هر کیلوگرم است. ریشه های Orris دارای روند پیری بسیار طولانی حدود 3 سال ، و روند خشک شدن 3 یا بیشتر سال هستند که در مجموع حداقل 6 سال است. با استفاده از این آمار ، می توان فهمید که چرا عطرهای نفیس بسیار گران هستند.

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor سیستم بازیافت کارت هدیه را توسعه می دهد (DNV-129)

رایحه های کاملاً ماهرانه ای ساخته شده اند و به طور خاص برای کسانی که به دنبال چیزی واقعاً بی نظیر و برتر از کیفیت هستند ، تهیه می شوند و ایجاد یک داستان شخصی و صمیمی خود را به عهده دارنده آن می گذارند. هر رایحه ای برای ایجاد جرقه شادی ، هماهنگی و یک تجربه حسی مجلل با دقت فرموله شده است که در بطری های کریستالی وجهی الماس با درپوش های کریستالی برش خورده ، تزئین شده با کریستال های سواروفسکی گردن روکش طلا 24 عیار گرد شده است. رایحه های خنثی جنسیتی تنوع و چشم انداز مدرن و تازه ای را به ارمغان می آورند و این برند به دلیل تعهد به پایداری ، افتخار بسته بندی های سازگار با محیط زیست و بطری های قابل تعویض برجسته است.

اخبار مرتبط  نکاتی درباره تقویت ایمنی و بهترین راهکارها از برند برتر سلامتی و سلامتی ، Youtheory®

به تازگی، عطرهای بانیگنا از فیلمنامه نویسان با استعداد حمایت و انگیزه ساخت فیلمنامه فیلم را با الهام از سفر سه ساله ایجاد مجموعه عطرهای عالی خود ، با ایده تلفیق زندگی واقعی با داستان.… بهترین دو دنیای منحصر به فرد را گرد هم آورد. داستان پیرامون یک قهرمان زن در یک مأموریت برای تولید نفیس ترین عطر خلق شده است. وقتی فرمول توسط رقیب او به سرقت می رود ، فیلم چرخشی تازه به خود می گیرد که واقعاً سرگرم کننده و روشنگر است. فیلم عصر جدید – “عدم امکان وجود ندارد” @ عدم امکان وجود ندارد ، جایی که یک قهرمان قوی برای اولین بار در سکانس های اکشن حضور دارد ، قرار است در آینده ای نزدیک وارد سینماها شود و به صورت آنلاین پخش شود. این فیلم که بازیگران شناخته شده ای در آن حضور دارند برای همه باید دیدنی است! علاوه بر این ، روند خلاقیت پشت این فیلمنامه چند موضوع پرطرفدار را لمس کرده است که احساس می کنیم باید بر روی صفحه نمایش نشان داده شوند. یک جنبه مهم این است که ما نقشی را برای یک زن رنگین پوست به عنوان شخصیت اصلی ایجاد کردیم و این نیز در خلاف کلیشه های از پیش تعیین شده در فیلم های اکشن است که عمدتا مردان شخصیت های اصلی بوده اند.

اخبار مرتبط  Willamette Valley Vineyards سود Q1 2020 را کسب می کند

در مورد Benigna Parfums بیشتر بدانید اینجا.

عطرهای بانیگنا
www.BenignaParfums.com
Benignaparfums

SOURCE Parfums

لینک های مربوطه

http://www.BenignaParfums.com