شرکای Mtn Dew® با اسنوبردهای برتون در یک جهان برای کمک به پیشرفت آینده پایدارتر همکاری می کنند

پروژه One World شامل یک فیلم بلند و مجموعه ای از کپسول های چاپ محدود از کالاهای سخت و نرم است. محصولات One World با مواد بازیافتی از جمله rPET Polartec® ساخته شده از بطری های پلاستیکی بازیافتی ساخته شده اند. این پروژه همچنین شامل دوازده قسمت از محتوای دیجیتالی در فصل خواهد بود. One World از ارتباط جهانی مشترک با عشق به اسنوبورد ، احترام به محیط زیست و تمایل به کشف موارد بعدی تجلیل می کند.

فیلم بلند کامل ، یک جهان، که اکنون در چندین سیستم عامل جریان در دسترس است ، اولین بار در نوامبر 2020. دوازده قسمت اصلی محتوای دیجیتالی در فصل که به عنوان پسوند فیلم ایجاد شده اند ، این ماه در سایت Burton.com در دسترس خواهد بود. در قسمت Mtn Dew فیلم های اکشن هیجان انگیزی از اسنوبورد بازان ارائه می شود دنی دیویس، جولیا مارینو و جرارد سرخ همانطور که آنها درایورهای Backseat نسخه محدود One World سوار می شوند.

“Mtn Dew از حمایت از برتون ، شریک دیرینه ما ، در این پروژه هیجان زده است ، و اقدامات بازیافت را از طریق اپیزودی با عنوان برجسته می کند 1029 چرخش. این نه تنها فرصتی برای نورپردازی بر روی این پروژه خارق العاده است ، بلکه همچنین برای ادامه روابط ما با شرکای مشترک ورزشکار ماست. ” نیکول پورتوود، معاون رئیس جمهور ، بازاریابی ، Mtn Dew.

اخبار مرتبط  خرده فروش مستقل از طریق اقدامات مبتکرانه و همدلانه ، از ایجاد سیستم های پنوماتیک بدون تماس تا نمایشگرهای PPE هنرمندانه و کار با افراد غیرانتفاعی محلی ، در COVID Times رونق می یابد. Mix در حال تبدیل شدن به کسب و کار کوچک جمعه سیاه روشن است.

مجموعه کپسول One World rPET اکنون به طور انحصاری در سایت Burton.com و در فروشگاه های برگزیده Burton Flagship در دسترس است. مجموعه چرخ دنده های طراحی شده برتون شامل پشم گوسفند ، عایق ، کاپوت ، سه راهی آستین بلند ، شلوارک مخصوص نگهداری وزن متوسط ​​، لوبیای کلاه دار ، کلاه و توت است. علاوه بر این ، Backseat Driver ، یک اسنوبرد Pow Surfer با نسخه محدود برای مجموعه ایجاد شده است و شامل مواد اصلی ساخته شده با rPET است. Mtn Dew کمک مالی برای حمایت از Protect Our Winterers (POW) به نمایندگی از دنی دیویس، که عضو اتحاد POW و تیم سوار برای هر دو Burton و Mtn Dew است.

می گوید: “سیاره ما مقدس است و محافظت از آن مهم است.” دنی دیویس. “من متوقف شدم که اسپانسرهای من ، برتون و Mtn Dew ، در کنار یکدیگر نقش فعالی دارند تا از طریق پروژه هایی مانند One World ، به آگاهی از تغییرات آب و هوا کمک کنند.”

One World توسط برتون و با مشارکت Mtn Dew ، Toyota ، Polartec و Bank of the West تولید شد. Mtn Dew متعهد به حمایت از مسئولیت بزرگتر شرکت و هدف بلند مدت برای کاهش تأثیر بر محیط زیست است. پروژه One World با برتون و کمک مالی برای محافظت از زمستان های ما بیانگر این تعهد است. برای جزئیات بیشتر در مورد برنامه به Burton.com/OneWorld بروید و در گفتگو با #BurtonOneWorld دنبال کنید.

اخبار مرتبط  Global Market Insights، Inc. گفت: بازار بستنی غیر لبنی تا سال 2026 به 1 میلیارد دلار برسد.

درباره Mtn Dew
MOUNTAIN DEW® ، محصولی از PepsiCo North America Beverages ، نوشیدنی نوشابه گازدار با طعم شماره 1 در ایالات متحده است که با طعم مرکبات یک نوع خود ، MOUNTAIN DEW با هر جرعه ای خوشحال و خاموش می شود. علاوه بر نسخه اصلی MOUNTAIN DEW و DIET MOUNTAIN DEW® ، خط تولید دائمی DEW® شامل MTN DEW® KICKSTART ™ ، MOUNTAIN DEW CODE RED® ، MOUNTAIN DEW VOLTAGE® و MTN DEW® ZERO SUGAR. برای کسب اطلاعات بیشتر ، به اینجا مراجعه کنید www.mountaindew.com، www.facebook.com/mountaindew یا در توییتر دنبال کنید mountaindew.

درباره PepsiCo
محصولات پپسی کو بیش از یک میلیارد بار در روز در بیش از 200 کشور و سرتاسر جهان توسط مشتریان لذت می برند. پپسی کو در سال 2019 بیش از 67 میلیارد دلار درآمد خالص بدست آورده است ، که توسط یک مجموعه مکمل غذایی و آشامیدنی شامل Frito-Lay ، Gatorade ، Pepsi-Cola ، Quaker و Tropicana حاصل می شود. سبد محصولات پپسیکو طیف گسترده ای از غذاها و نوشیدنی های لذت بخش را شامل می شود ، از جمله 23 مارک تجاری که تخمین می زند خرده فروشی سالانه هر کدام بیش از 1 میلیارد دلار داشته باشد. راهنمایی PepsiCo چشم انداز ما این است که با پیروزی در هدف ، رهبر جهانی در غذاها و نوشیدنی های مناسب باشیم. “برنده شدن با هدف” نشان دهنده جاه طلبی ما برای پیروزی پایدار در بازار و جاسازی هدف در همه جنبه های تجارت است. برای اطلاعات بیشتر ، مراجعه کنید www.pepsico.com.

اخبار مرتبط  لندری بودجه PPP فدرال را کاهش می دهد

درباره برتون
در سال 1977 ، جیک برتون کارپنتر برتون اسنوبرد را از او تاسیس کرد ورمونت انبار و بقیه زندگی خود را به اسنوبورد اختصاص داد. از زمان تاسیس ، برتون با ایجاد محصولات پیشگامانه ، حمایت از تیمی از اسنوبورد برترین ها و فشار دادن به استراحتگاه ها برای اجازه اسنوبورد ، نقشی محوری در رشد اسنوبورد از یک سرگرمی حیاط خلوت به یک ورزش در کلاس جهانی داشته است. امروزه ، برتون محصولات پیشرو در صنعت اسنوبورد و فضای باز را طراحی و تولید می کند. برتون به عنوان یک رهبر پایداری در صنایع ورزش های بیرونی و زمستانی ، اولین شرکت اسنوبرد جهان است که به یک شرکت B معتبر تبدیل می شود. دفتر مرکزی برتون به طور خصوصی در اختیار و متعلق به دونا کارپنتر است بورلینگتون ، ورمونت با دفاتر در اتریش، ژاپن، استرالیا، کانادا و چین. برای اطلاعات بیشتر در مورد برتون ، به www.burton.com بروید و خط ما را در facebook.com/burtonsnowboards دنبال کنید ، twitter.com/burtonsnowboard وburtonsnowboards در اینستاگرام.

SOURCE شبنم کوهی