Cotecna گواهینامه KaiXin (پکن) شرکت با مسئولیت محدود

GENEVA ، 6 مه 2020 / PRNewswire / – کوکنا خوشحال است که اعلام مالکیت 51٪ از سهام در صدور گواهینامه Kaixin را اعلام می کند (پکن) شرکت آموزشی ویبولیتین در پکن ، چین.

Cotecna ارائه دهنده خدمات جهانی برای بازرسی ، تجزیه و تحلیل و راه حل های خدمات برای زنجیره های عرضه است. با تشکر از شبکه بین المللی دفاتر و آزمایشگاه های ما ، ما ارزیابی های انطباق را در بخش های مختلف صنعت از جمله مواد غذایی ، کشاورزی ، دولت ، تجارت و فلزات و مواد معدنی ارائه می دهیم.

اخبار مرتبط  ALA Inducts Sy Gerber در تالار مشاهیر روشنایی

گواهینامه Kaixin یک نهاد صدور گواهینامه پیشرو در است چین CNCA با اعتبار CNAS و ANAB تأیید شد. صدور گواهینامه Kaixin که در سال 1998 تاسیس شد و متعلق به بخش خصوصی است ، برای بیش از 10،000 مشتری در بخش های چند صنعت شریک انتخاب بوده است. این شرکت در سال 2019 بیش از 16000 گواهینامه صادر کرد که طیف گسترده ای از خدمات صدور گواهینامه سیستم و محصولات را در بر می گیرد.

اخبار مرتبط  معاملات اعتصابی ایرلندی تقطیر با عمده فروشنده ایالات متحده معامله می شود

“ما بسیار خوشحالیم که حضور خود را در این کشور گسترش داده ایم چین و در صدور گواهینامه با استفاده از نقاط قوت ترکیبی ما ، گواهینامه Kaixin به Cotecna کمک خواهد کرد تا طیف وسیعی از خدمات را به مشتریان خود ، به ویژه راه حل های اطمینان و اطمینان از مبدأ و مقصد در زنجیره تأمین ، ارائه دهد. “

آقا جی کایرئیس جمهور گواهینامه Kaixin گفته است: “ما برای ساختن آینده خود با كوتنا مشتاق هستیم. این مشاركت برای مشتریان گسترده ما تضمین قوی برای دسترسی به انواع خدمات بین المللی بازرسی و صدور گواهینامه فراهم می كند.”

اخبار مرتبط  اندازه محصولات بازار لوازم خودرو تا سال 2027 ارزش 13.39 میلیارد دلار است

لوگو: https://mma.prnewswire.com/media/886804/Cotecna_Logo.jpg

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره زیر تماس بگیرید:

فرانک پان
معاون رئیس جمهور
گروه بازرگانی آسیای شمالی
[email protected]
+86 21 5087 5883
cotecna.com

جولی ENGELEN
مدیر ارتباطات شرکت
[email protected]
+41 79 123 44 24
cotecna.com

منبع كوتنا

پیوندهای مرتبط

www.cotecna.com

منبع كوتنا