چینگدائو جعبه های رمز و راز را در روز سال نو ارائه می دهد

در روز اول سال 2021 ، در ساعت 10 صبح، یک تیم داوطلب متشکل از نویسندگان ، هنرمندان ، اعضای اتحادیه جوانان کمونیست و شهروندان عادی بر روی پل Trestle (یکی از بیشترین جستجوی مقصد گردشگری در چینگدائو) برای توزیع جعبه های رمز و راز به رهگذران. در ابتدا مراسم راه اندازی برنامه قرار بود در آنجا برگزار شود ، اما به دلیل اقدامات احتیاطی علیه COVID-19 لغو شد. با این حال ، این هدیه دادن تعجب آورتر بود.

“من از خانواده ، معشوق و دوستانم هدیه دریافت کرده ام ، اما اولین بار بود که از یک شهر هدیه می گرفتم. اعتراف ویژه عشق چیست!” یک جهانگرد جوان از شانگهای.

گفت: “هدیه بسیار نفیس و خلاقانه ای است. من با استقبال صمیمانه شهر روبرو شده ام.” خانم وانگ از جانب شنژن.

پنج جوان از شاندونگ استان تایان و لیائوچنگ ، شانشی استان داتونگ ، سیچوان استان لیانگشان و آنهویی Chaohu استان ، که وارد دانشگاه در چینگدائو بعد از کنکور سراسری دانشگاه 2020 ، همچنین قدردانی و برکت خود را برای این شهر ابراز داشتند.

اخبار مرتبط  تماس همایش سه ماهه چهارم سود شرکت Hormel Foods

آموخته شده است که این برنامه 100 نویسنده ، هنرمند ، برنامه ریز نمایشگاه و ستاره فیلم سینمایی بومی چینگدائو را به خود جلب کرده است چینگدائو برای ساخت فیلم های کوتاه به عنوان پشتیبان شهر. آنها در ویدئوهای خود “جعبه کادوی آبی” را در دست خود دارند تا برنامه را به بینندگان معرفی کنند.

اخبار مرتبط  مهاجر آمریکایی آفریقایی تبار قرار است پلتفرم MultiVendor را برای جوامع اقلیت و مشاغل کوچک راه اندازی کند

دریافت کنندگان مختلف می توانستند هدیه های مختلف را در جعبه های اسرارآمیز دریافت کنند. این کتاب ممکن است کتابی در مورد فرهنگ و آداب و رسوم مردمی شهر ، بلیط برای یک موزه محلی یا کارت پستال زیبایی باشد که بر اساس تصویر حکاکی چوب با عنوان “My Qingdao” ساخته شده است چینگدائوهنرمند متولد جیانگ یونگی برای برنامه علاوه بر این ، هر یک از آنها می توانند یک سیب Red Run دریافت کنند ، یک محصول ویژه چینگدائو شهرک باوشان.

گزارش شده است که “هدیه از چینگدائو“انتظار می رود این برنامه به یک کمپین سالانه در سال تبدیل شود چینگدائو در آینده. این شهر با توسعه قوی هدایای بیشتری را آماده می کند تا شگفتی بیشتری را به شهروندان محلی و میهمانان از مکان های دیگر ارائه دهد.

اخبار مرتبط  گزارش نپتون نتایج سه ماهه اول مالی 2021

تماس: خانم ژو ییلینگ
تلفن: 0086-532-85911619
وب سایت: http://www.qingdaochina.org
فیس بوک: https://www.facebook.com/qingdaocity
توییتر: https://twitter.com/loveqingdao

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1393788/Stadt_Qingdao.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1393789/Stadt_Qingdao.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1245709/Qingdao_Logo.jpg

منبع اشتاد چینگدائو