انتظار می رود برنامه “هدیه چینگدائو” در آینده به یک کمپین سالانه در چینگدائو تبدیل شود

در روز اول سال 2021 ، ساعت 10 صبح ، تیمی داوطلب متشکل از نویسندگان ، هنرمندان ، اعضای لیگ جوانان کمونیست و شهروندان عادی به سمت پل Trestle (یکی از محبوب ترین مقاصد گردشگری در چینگدائو) برای تقسیم جعبه های مرموز به رهگذران. در ابتدا مراسم راه اندازی برنامه قرار بود در آنجا برگزار شود ، اما به دلیل اقدامات احتیاطی علیه COVID-19 لغو شد. با این وجود ، تحویل هدیه تعجب آورتر بود.

یک توریست جوان از شانگهای گفت: “من قبلاً از خانواده ، دوست دختر و دوستانم هدیه دریافت کرده ام ، اما اولین بار بود که از شهری هدیه می گرفتم. چه اعتراف عاشقانه ای خاص!”

اخبار مرتبط  کاسیو مدلهای ساعت EDIFICE را که با همکاری Scuderia AlphaTauri ایجاد شده است ، معرفی می کند

دوشیزه گفت: “هدیه بسیار نفیس و خلاقانه ای است. من از استقبال جالب توجه شهر احساس خوشحالی کردم.” وانگ ، از شنژن.

پنج جوان از استان شاندونگ، تایان و لیائوچنگ ، ​​داتونگ از استان شانشی، لیانگشان از سیچوان و چاهو از استان آنهویی، که وارد دانشگاه در چینگدائو بعد از کنکور دانشگاه سراسری 2020 ، آنها نیز قدردانی کردند و برای این شهر آرزوی سلامتی کردند.

شناخته شده است که این برنامه 100 نویسنده ، هنرمند ، برنامه ریز نمایشگاه و ستارگان سینما ، بومی این کشور را به خود جلب کرد چینگدائو، که در زندگی می کنند چینگدائو یا در خارج ، برای ساخت فیلم های کوتاه به عنوان حامیان شهر. آنها در ویدئوهای خود “جعبه کادوی آبی” را در دست دارند تا برنامه را به بینندگان ارائه دهند.

اخبار مرتبط  LESS_ به رشد خود ادامه می دهد و خود را برای مرحله بعدی تأمین مالی آماده می کند

دریافت کنندگان مختلف می توانند هدایای مختلف را در جعبه های مرموزی که دریافت کرده اند بیابند. این می تواند کتابی در مورد فرهنگ و آداب و رسوم رایج شهر ، بلیط یک موزه محلی یا کارت پستال زیبایی باشد که بر اساس حکاکی چوب با عنوان “My Qingdao” ساخته شده است ، که توسط هنرمند متولد این برنامه برای برنامه ایجاد شده است. چینگدائو، جیانگ یونگی. علاوه بر این ، هر یک از آنها می توانند یک سیب Red Run ، ویژه شهر Baoshan داشته باشند چینگدائو.

“هدیه از چینگدائو“در آینده به یک کمپین سالانه تبدیل شوید چینگدائو. این شهر که به سرعت در حال توسعه است هدایای بیشتری آماده می کند تا شگفتی های بیشتری را به شهروندان محلی و مهمانان از جای دیگر ارائه دهد.

اخبار مرتبط  Speed ​​Queen TR7 در خانه داری خوب ارائه می شود

تماس: خانم ژو ییلینگ
تلفن: 0086-532-85911619
وب سایت: http://www.qingdaochina.org
فیس بوک: https://www.facebook.com/qingdaocity
توییتر: https://twitter.com/loveqingdao

عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1393788/Stadt_Qingdao.jpg
عکس – https://mma.prnewswire.com/media/1393789/Stadt_Qingdao.jpg
آرم – https://mma.prnewswire.com/media/1245709/Qingdao_Logo.jpg

منبع اشتاد چینگدائو

منبع Stadt Qingdao