Clayton ، Dubilier & Rice برای خرید Wolseley انگلستان ، توزیع کننده اصلی لوله کشی ، گرمایش و محصولات آب و هوایی ، با 308 میلیون پوند معامله سرمایه گذاری

لندن و نیویورک، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Clayton ، Dubilier & Rice (“CD&R”) امروز توافق نامه ای را برای خرید Wolseley UK (“Wolseley”) ، توزیع کننده متخصص متخصص لوله کشی ، گرمایش ، کنترل آب و هوا ، لوله ها و زیرساخت ها و محصولات نرم افزاری در این کشور اعلام کرد. انگلستان، از Ferguson plc. وولزلی از طریق یک معامله منعقد شده با سود خالص 308 میلیون پوندی ، به یک شرکت مستقل تبدیل خواهد شد که کاملاً تحت مالکیت صندوق ها و مدیریت CD&R است.

این معامله نمایانگر دوازدهمین محصولات ساختمانی و سرمایه گذاری توزیع صنعتی است که طی دهه گذشته توسط CD&R انجام شده است. در سال 2020 ، CD&R ، توزیع کننده برجسته محصولات ساخت و سازهای ویژه ، از HD Supply ، تراشکاری سفید و سفید را انجام داد و یک سرمایه گذاری مشترک در SIG plc ، توزیع کننده محصولات ساختمانی در انگلیس را به پایان رساند.

نام تجاری Wolseley به اواخر قرن نوزدهم برمی گردد و یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین ها در انگلستان است. امروز وولسلی توزیع کننده برجسته لوله کشی و مصالح ساختمانی و محصولات است و تقریباً 1.5 میلیارد پوند درآمد در سال مالی 2020 به دست می آورد. تقریباً دو سوم درآمد شرکت از فعالیت های نوسازی ، نگهداری و بهسازی مسکن حاصل می شود. این شرکت علاوه بر محصولات لوله کشی و گرمایشی و لوله ها ، شیرآلات و اتصالات مربوطه ، محصولات تهویه مطبوع و برودتی را به مشتریان تجاری و همچنین محصولاتی را به بازارهای زیرساخت های عمران و آب و برق ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  Thompson Thrift Retail Group اعلام کرد توسعه کشاورزان جوانه جوانه در نزدیکی ققنوس

برونو دشان، مشاور عملیاتی صندوق های CD&R و مدیر عامل سابق Ecolab ، پس از بسته شدن معامله ، که در سه ماهه اول سال 202 انتظار می رود ، به عنوان رئیس Wolseley خدمت خواهد کرد سایمون اوکلند، که در آن نقش ادامه خواهد داد.

آقای اوکلند گفت: “ما معتقدیم که ولزلی ، به عنوان یک شرکت مستقل ، می تواند رشد را تسریع کند ، خدمات مشتری را افزایش دهد و فرصت های شغلی پاداش را برای همکاران ما ایجاد کند.” “CD&R تجربه گسترده ای در حمایت از شبکه های مستقر در شعبه مانند شبکه ما دارد و از دیدگاه ما برای ادامه فرهنگ سازی کارآفرینی ولزلی و تمرکز بی وقفه بر رضایت مشتری مشترک است.”

اخبار مرتبط  Yardforce سری 60V با نام تجاری جدید خود را ارائه می دهد

“Wolseley یک پلت فرم توزیع پیشرو در صنعت است که CD&R دارای تجربه قبلی و موفقیت گسترده است ، و ما معتقدیم که این یک فرصت جذاب برای سرمایه گذاری در یک نقطه انعطاف پذیری و کار با یک تیم مدیریتی بسیار معتبر برای ایجاد پیشرفت های عملیاتی و M&A تأمین کننده است. ، “شریک CD&R کریستین روچات گفت.

“تأمین سرمایه استراتژیک برای مشاغل متعلق به شرکت ها ، خانواده ها و موسسین ، اصل اصلی استراتژی CD & R برای بیش از چهل سال بوده است” دیوید نواک، CD&R ، رئیس جمهور ، مشاهده شد. “اختلال در ده ماه گذشته نشان دهنده نقش سازنده ای است كه ما می توانیم با فراهم كردن سرمایه و قابلیت عملیاتی برای حمایت از مشاغل خوب بازی كنیم. ما از نقاط قوت Wolseley بسیار قدردانی می كنیم و مشتاقانه منتظر مشاركت با تیم رهبری هستیم.”

اخبار مرتبط  دانلود قسمت 13 سریال آقازاده

کلیفورد شانس و Debevoise & Plimpton LLP به عنوان مشاوران حقوقی CD & R در معامله خدمت کردند.

درباره ولزلی

Wolseley در سال 1887 تاسیس شد ، توزیع کننده برجسته محصولات لوله کشی و گرمایش در انگلستان است. این شرکت از طریق 542 شعبه و سه مرکز توزیع فعالیت می کند و تقریباً 5000 FTE استخدام می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.wolseley.co.uk مراجعه کنید.

درباره Clayton ، Dubilier & Rice

Clayton ، Dubilier & Rice در سال 1978 تاسیس شد ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی است و دارای استراتژی برای ایجاد مشاغل قوی تر و سودآور است. از زمان تاسیس ، CD&R مدیریت سرمایه گذاری بیش از 30 میلیارد دلار در 95 شرکت با ارزش معاملات کل بیش از 150 میلیارد دلار. این شرکت دارای دفاتر نمایندگی در نیویورک و لندن. CD&R روی آن سرمایه گذاری کرده است اروپا برای بیش از 20 سال ، کسب 19 کسب و کار نمایندگی بیش از 6 میلیارد دلار سرمایه برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.cdr-inc.com مراجعه کنید.

SOURCE Clayton ، Dubilier & Rice

لینک های مربوطه

https://www.cdr-inc.com