بازار Phycocyanin برای به دست آوردن جریان درآمد پایدار از گسترش صنعت صنایع غذایی ، دیدار با هنجارهای نظارتی دارای برچسب تمیز چالشی برای تولیدکنندگان: TMR

آلبانی ، نیویورک، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – از فایکوسیانین به عنوان ماده رنگی در طیف وسیعی از غذاهای کاربردی و مواد مغذی استفاده می شود و معمولاً از جلبک های سبز آبی – اسپیرولینا استخراج می شود. اهمیت تجاری فایکوسیانین از مزایای مستند بهداشتی این مجموعه مواد رنگی پروتئین ناشی شده است. تولیدکنندگان در بازار فایکوسیانین از طیف گسترده ای از مواد غذایی و نوشیدنی هایی که از این ماده به عنوان افزودنی استفاده می کنند ، درآمد کسب می کنند. تغییر مسیر به سمت مواد رنگی غذایی کاملاً طبیعی باعث ایجاد درآمد جدید برای فعالان بازار شده است. بین تقاضا و عرضه فاصله قابل توجهی وجود دارد و فعالان بازار فایکوسیانین متکی به بررسی روش رقابتی با هزینه ، مانند برداشت جلبک های اسپیرولینای خود هستند.

درخواست تجزیه و تحلیل تأثیر COVID-19 در بازار فیکوسیانین: https://www.transparencymarketresearch.com/Covid19.php

محبوبیت فزاینده بازار فیکوسیانین به عنوان افزودنی غذایی کاربردی. خواص تغذیه ای و دارویی اسپیرولینای ریز جلبکی راه های جدیدی را برای استفاده از فایکوسیانین در ساخت داروها و مواد شیمیایی باز می کند. تحلیلگران در پروژه TMR 2X افزایش درآمد بازار فیکوسیانین طی سال های 2019 – 2029.

صنعت بهداشت و درمان در تلاش است تا بالقوه بالینی فایکوسیانین را برای سرطان ریه سلول غیر کوچک ، با ترکیب آن در محصولات عملکردی دریایی ، استخراج کند.

بروشور PDF را بارگیری کنیدhttps://www.transparencymarketresearch.com/sample/sample.php

پیش بینی می شود که بازار فایکوسیانین 7٪ پوند CAGR داشته و ارزش آن را بدست آورد 230 دلار آمریکا تا پایان سال 2029 در سال 2019 ، ارزیابی بازار متغیر بود 120 120 میلیون دلار آمریکا.

مشاهده فهرست مفصل مطالب در https://www.transparencymarketresearch.com/report-toc/24329

اخبار مرتبط  InventHelp Inventor لوازم جانبی را برای محافظت از لباس ها در برابر لکه ها و بوها توسعه می دهد (CCT-4498)

یافته های کلیدی مطالعه بازار فایکوسیانین

 • استفاده از تکثیر در محصولات غذایی و آشامیدنی

استفاده گسترده از فایکوسیانین به عنوان محلول طبیعی برای رنگهای آبی در طیف وسیعی از محصولات غذایی و آشامیدنی ، از جمله قنادی ها ، نوشیدنی ها و بستنی ها ، مسیر تولید کنندگان در بازار فایکوسیانین را گسترش داده است. تقاضای اصلی دیگر استفاده از فایکوسیانین در فرمولاسیون مواد غذایی و نوشیدنی های بدون قند است. یک فضای مهمان نوازی در چندین نقطه از جهان نیز تقاضا برای محصولات غذایی کاربردی را برانگیخته است و از این طریق رشد بازار فایکوسیانین را تقویت می کند.

 • تمایل به سمت مواد اولیه دارای برچسب تمیز ، بوم را گسترش دهید

تغییر سریع مواد سازنده برچسب تمیز که در بسیاری از کشورها به قدرت نظارتی دست می یابند ، بازیکنان را وادار می کند تا به دنبال روش های تولید با قیمت مناسب باشند. چندین تولید کننده در بازار فیکوسیانین از سیستم های ثبت اختراع برای اطمینان از تأمین ثابت مواد اولیه و همچنین برای کاهش هزینه های کلی استفاده می کنند. تمرکز آنها در استفاده از مزایای سلامتی فایکوسیانین در مواد مغذی باعث شده است که این یک گزینه بسیار سودآور برای صنعت بهداشت و سلامتی باشد.

خرید گزارش تحقیقات برتر در بازار فیکوسیانین @ https://www.transparencymarketresearch.com/checkout.php

 • R&D صنعت بهداشت و درمان از مزایای بالینی استفاده می کند

طی سالهای گذشته ، صنعت مراقبت های بهداشتی تحقیقات و هزینه های استفاده از محصولات عملکردی دریایی را برای منافع بالینی افزایش داده است. مجموعه ای از تحقیقات در حال انجام ، خاصیت ضدسرطانی فایکوسیانین را در سرطان پستان و سرطان ریه سلول های غیر کوچک مشخص کرده است. تحولات محصول جدید در این راستا تأثیر قابل توجهی در روند بازار فایکوسیانین خواهد داشت.

 • تغییر ترجیحات مصرف کننده از جنبش های خوراکی گیاهی برای حفظ حرکت
اخبار مرتبط  فرصت های بازار صنعت سرامیک در پروژه های ساخت داخل چین را در هتل پلاس - HDE 2020 به میزبانی Sinoexpo Informa Markets کشف کنید

افزایش درصد جمعیت جهانی که وگانیسم می کنند یک روند اصلی است که مناطق کاربردی را در بازار فایکوسیانین پیش می برد. فواید درمانی رنگهای خوراکی طبیعی نیز جذب مصرف کنندگان هدف است.

بازار Phycocyanin: عوامل اصلی رانندگی و خیابان های امیدوار کننده

 • افزایش تعداد محصولات راه اندازی شده در نوشیدنی های رنگی و طعم دار ، پتانسیل درآمد تولیدکنندگان در بازار فایکوسیانین را افزایش می دهد
 • مزایای بهداشتی اهمیت تجاری فایکوسیانین را برای صنایع دارویی و صنایع غذایی افزایش می دهد
 • پیشرفت در زیست شناسی مصنوعی برای گسترش کاربردها ، زیرا نقش مهمی در تقویت تولید تجاری فیکوسیانین خواهد داشت.
 • تغییر کارخانه تولیدکنندگان به سمت تأسیسات سفارشی برای کمک به آنها در پیروی از مقررات
 • راه اندازی در حال رشد مواد افزودنی غذایی فیکوسیانین محافظت شده توسط حق ثبت اختراع در مناطق پیشرفته که به مسیرهای رشد دامن می زنند
 • فضای رقابتی نسبتاً پراکنده است و سرمایه گذاران تازه وارد را به خود جلب می کند

بازار فایکوسیانین: شرکت کنندگان اصلی بازار

 • شرکت شرق دور Bio-Tec ، آموزشی ویبولیتین
 • Naturex S.A. ، Ltd.
 • Parry Nutraceuticals Limited
 • شرکت Sensient Technologies
 • GNT Holding B.V.
 • شرکت منابع زیستی Naturalin
 • شرکت DIC
 • شرکت سیانوتک
اخبار مرتبط  Y Wait با طرحی برای صاحبان رستوران ها پیش می رود

پوشش برنده جایزه تحقیقات بازار شفافیت را در سطح جهانی کاوش کنید غذا و نوشیدنی صنعت،

بازار تست ایمنی مواد غذایی – https://www.transparencymarketresearch.com/food-safety-products-market.html

بازار الیاف کاکائو – https://www.transparencymarketresearch.com/cocoa-fiber-market.html

گزارش های آینده بیشتر را کاوش کنید: https://www.transparencymarketresearch.com/upcoming.htm

درباره تحقیقات بازار شفافیت

Transparency Market Research یک شرکت اطلاعاتی در بازار جهانی است ، که گزارش ها و خدمات اطلاعات کسب و کار جهانی را ارائه می دهد. ترکیبی انحصاری از پیش بینی کمی و تجزیه و تحلیل روند ، بینش آینده نگرانه را برای هزاران تصمیم گیرنده فراهم می کند. تیم تجربی تحلیلگران ، محققان و مشاوران ما از منابع داده اختصاصی و ابزارها و تکنیک های مختلف برای جمع آوری و تجزیه و تحلیل اطلاعات استفاده می کنند.

مخزن اطلاعات ما توسط تیمی از متخصصان تحقیق به طور مداوم به روز می شود و تجدید نظر می شود ، به طوری که همیشه آخرین روندها و اطلاعات را منعکس می کند. با قابلیت تحقیق و تجزیه و تحلیل گسترده ، تحقیقات شفافیت بازار از تکنیک های تحقیقاتی اولیه و ثانویه دقیق در ایجاد مجموعه های متمایز داده ها و مواد تحقیقاتی برای گزارش های تجاری استفاده می کند.

مخاطب

آقای. روهیت بیسی
تحقیقات بازار شفافیت
برج ایالتی
خیابان 90 ایالتی ،
سوئیت 700 ،
آلبانی نیویورک – 12207
ایالات متحده
ایالات متحده آمریکا – تلفن رایگان کانادا: 866-552-3453
پست الکترونیک: [email protected]
منبع اطلاعیه مطبوعاتی: https://www.transparencymarketresearch.com/pressrelease/phycocyanin-market.htm
وب سایت: http://www.transparencymarketresearch.com

منبع تحقیقات بازار شفافیت