Clayton ، Dubilier & Rice شرکت Wolseley UK را به دست آورد

Clayton ، Dubilier & Rice از طریق معامله واگذاری 308 میلیون پوند ، Wolseley UK ، توزیع کننده برجسته لوله کشی ، گرمایش و محصولات آب و هوایی را به دست آوردند.

لندن و نیویورک، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Clayton ، Dubilier & Rice (“CD&R”) امروز توافق نامه ای را برای خرید Wolseley UK (“Wolseley”) ، توزیع کننده برجسته لوله کشی ، گرمایش ، کنترل آب و هوا ، محصولات لوله کشی اعلام کرد. و زیرساخت ها و محصولات مصرفی در انگلستان ، از طریق Ferguson plc. وولزلی از طریق معامله جعلی با مبلغ 308 میلیون پوند خالص ، به یک شرکت مستقل تبدیل می شود که کاملا تحت مالکیت و مدیریت صندوق های CD&R است.

این معامله نمایانگر دوازدهمین محصول ساختمانی و سرمایه گذاری توزیع صنعتی است که از طریق CD&R در دهه گذشته انجام شده است. در سال 2020 CD&R توزیع کننده سفید ساخت ، پیشرو متخصص تولید محصولات ساختمانی ، از HD Supply را جعل کرد و یک سرمایه گذاری مشترک در SIG plc ، توزیع کننده محصولات ساختمانی در انگلستان را به اتمام رساند.

مارک Wolseley به اواخر قرن نوزدهم برمی گردد و یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین ها در انگلستان است. امروزه ، وولسلی توزیع کننده برجسته لوله کشی و مصالح ساختمانی و محصولات است و تا سال مالی 2020 حدود 1.5 میلیارد پوند درآمد کسب می کند. تقریباً دو سوم درآمد شرکت از محل بازسازی ، نگهداری و نگهداری و نگهداری مسکن حاصل می شود. فعالیت های بهبود این شرکت علاوه بر محصولات لوله کشی و گرمایشی و لوله ها ، شیرآلات و فیلترهای مرتبط ، محصولات تهویه مطبوع و برودتی را برای مشتریان تجاری و همچنین محصولات زیرساخت های مدنی و بازارهای لوازم خانگی را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  محصولات آرایشی CTK در هفته دیجیتال Cosmoprof Asia ، Superstars مراقبت از پوست زیبایی و زیبایی را به شما ارائه می دهند

برونو دشان، مشاور عملیاتی صندوق CD&R و مدیر عامل سابق Ecolab ، به عنوان رئیس Wolseley تا زمان بسته شدن معامله ، انتظار می رود در سه ماهه اول سال 2021. خدمت کند ، Wolseley از طریق مدیر عامل شرکت هدایت می شود ، سایمون اوکلند، که همچنان به حفظ این موقعیت ادامه خواهد داد.

اوکلند توضیح داد: “ما معتقدیم که ولزلی ، به عنوان یک شرکت مستقل ، می تواند رشد را تسریع کند ، خدمات مشتری را بهبود بخشد و فرصت های شغلی پاداش را برای همکاران ما ایجاد کند.” “CD&R تجربه گسترده ای در پشتیبانی از شبکه های مبتنی بر مارکی مانند مارک ما ، اشتراک نظر ما برای ادامه ساخت تجربه فرهنگی Wolseley و یک هدف بی پایان متمرکز بر رضایت مشتری دارد.”

اخبار مرتبط  پیش بینی می شود بازار جهانی نشاسته صنعتی تا سال 2027 به 170.14 میلیون دلار برسد

“Wolseley یک پلت فرم پیشرو در توزیع بازار در صنعتی است که CD&R تجربه و موفقیت گسترده ای دارد و ما معتقدیم که این یک فرصت کامل برای سرمایه گذاری در یک نقطه اوج و کار با یک تیم مدیریتی معتبر است که باعث پیشرفت های عملیاتی می شود. و رشد تدریجی M&A “، گفت: شریک CD&R ، مسیحی روچات.

وی توضیح داد: “تأمین سرمایه استراتژیک برای موسسین ، خانواده و مشاغل کارآفرینانه اصل اصلی استراتژی CD & R برای بیش از 40 سال بوده است.” دیوید نواک، معاون رئیس CD&R. “انقلاب 10 ماه گذشته نقش سازنده شما را نشان داده است که می توانید برای سرمایه و تواناییهای عملیاتی در حمایت از تجارت خوب بازی کنید. ما از نقاط قوت ولزلی بسیار قدردانی می کنیم و نمی توانیم صبر کنیم تا با او شریک باشیم. تیم هدایت “.

کلیفورد شانس و Debevoise & Plimpton LLP مشاوران حقوقی CD & R برای معامله بوده اند.

اخبار مرتبط  QNET میزبان اولین کنوانسیون مجازی V با بیش از 200000 شرکت کننده از 50 کشور است

درباره ولزلی

ولزلی در سال 1887 تاسیس شد ، توزیع کننده برجسته محصولات لوله کشی و گرمایش در انگلستان است. این شرکت از طریق 542 شعبه و سه مرکز توزیع با استخدام حدود 5000 FTE فعالیت می کند. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.wolseley.co.uk.

درباره Clayton ، Dubilier & Rice

Clayton ، Dubilier & Rice در سال 1978 تاسیس شد ، یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی است که پیش بینی می کند با حمایت از رشد بلند مدت ، بهره وری ، بهره وری سرمایه و اقدامات استراتژیک مرتبط ، ارزش شرکت های سهام را بهبود بخشد. از زمان آغاز به کار ، CD&R موفق به سرمایه گذاری بیش از 30 میلیارد دلار در 95 شرکت با ارزش معاملات کل بیش از 150 میلیارد دلار شده است. دفاتر این شرکت در نیویورک و لندن است. CD&R بیش از 20 سال در اروپا سرمایه گذاری کرده است و 19 کسب و کار را با بیش از 6 میلیارد دلار سرمایه خریداری کرده است. برای اطلاعات بیشتر مراجعه کنید www.cdr-inc.com.

لوگو – https://mma.prnewswire.com/media/402242/CDR_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.cdr-inc.com

SOURCE Clayton ، Dubilier & Rice