Heartland Health خط جدیدی از ماسک های صورت ساخت آمریکا را به عنوان موارد COVID-19 افزایش می دهد

فیرفیلد ، اوهایو، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Heartland Health ، تولید کننده محصولات بهداشتی ، با افزایش موارد COVID-19 در سراسر کشور ، از سبک جدید ماسک های جراحی خبر داده است. با استفاده از تخصص اثبات شده خود در زمینه طراحی و ساخت محصولات غیر بافته شده ، Heartland Health بعنوان یک رهبر در تلاش برای رفع کمبود تولید داخلی تجهیزات محافظت شخصی (PPE) در ایالات متحده.

طرح جدید Heartland Health به سبک گتر است و در گردن فرسوده می شود ، برخلاف گوش ، برای ایجاد چندین مزیت. با ایجاد تناسب راحت تر و نزدیکتر به صورت ، ماسک ها با انحنای صورت سازگار بوده و با سیم بینی و نوار الاستیک در بینی ثابت می شوند که انتقال بیماری را با حفظ تنفس به حداقل می رساند. هر ماسک دارای یک فیلتر داخلی است که بیش از استاندارد فیلتراسیون جراحی و ماسک N95 است و باعث می شود عوامل بیماری زای مضر موجود در هوا قبل از استنشاق برای جلوگیری از شیوع بیماری از بین بروند. ماسک های Heartland Health با سبک منحصر به فرد خود ، با عینک ، سمعک یا سایر لوازم جانبی صورت تداخل ندارند و باعث بهبود دسترسی به این محصول مهم بهداشتی می شود.

خط جدید ماسک ها محبوبیت بیشتری پیدا کرده است. با حمایت از زنجیره تأمین داخلی با مشاغل جدید و وابستگی کمتر خارجی ، Heartland Health با پاسخ COVID-19 و تلاش برای حمایت از اولین پاسخ دهندگان ، کارکنان مراقبت های بهداشتی در خط مقدم و عموم مردم در این زمینه پیشگام است.

طرح ماسک جدید Heartland Health اخیراً توسط FDA پاکسازی شده و مجوز استفاده اضطراری را دریافت کرده است. این شرکت با تکیه بر یک تیم مجرب از متخصصان برای ادامه تعالی در عملیات ، انطباق و کنترل کیفیت ، تحت تمام استانداردهای بهداشت FDA فعالیت می کند. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد این ماسک های خط جدید ، لطفاً به سایت HeartlandHealthMasks.com مراجعه کنید.

درباره سلامتی هارتلند

Heartland Health تولید را به خانه خود آورده است ایالات متحده. Heartland Health با استفاده از تنها مواد و نیروی داخلی برای تولید محصولات پیشرو برای جامعه خود ، راه حل PPE داخلی را مقرون به صرفه ، قابل اعتماد و راحت ارائه داده است. برای کسب اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت HeartlandHealthProducts.com مراجعه کنید.

یک شریک جامعه افتخار ، Heartland Health ، از طریق ایالات متحده آمریکا برنامه Promise ، از درصدی از کل فروش برای تولید ماسک برای اهدا به سازمانهای مختلف استفاده خواهد کرد ایالات متحده، از جمله مواردی که اولین پاسخ دهندگان ، جانبازان و کودکان را پشتیبانی می کنند.

تماس با رسانه
شرکت: Heartland Health
تلفن: (513) 285-1281
پست الکترونیک: [email protected]
آدرس: بلوار 2052 Bohlke ،
فیرفیلد ، اوهایو 45014

SOURCE Heartland Health

اخبار مرتبط  هدایا برای افتخار همه مادران در لیست شما در این روز مادر