خدمات تمیز کردن و خشکشویی اندازه بازار تا سال 2027 ارزش 79.91 میلیارد دلار است: Grand View Research، Inc.

سانفرانسیسکو، 6 مه 2020 / PRNewswire / – پیش بینی می شود حجم بازار جهانی خشکشویی و خشکشویی به بازار برسد 79.91 میلیارد دلار تا سال 2027، در حال گسترش در CAGR 3.4٪ براساس گزارش جدید Grand View Research Inc ، طی دوره پیش بینی ، انتظار می رود افزایش آگاهی در مورد پاکیزگی و بهداشت شخصی در بین مصرف کنندگان باعث افزایش رشد بازار در سالهای آینده شود.

پیشنهادات اصلی گزارش:

 • پیش بینی می شود که خدمات لباسشویی در سریعترین CAGR 3.8٪ در طی دوره پیش بینی به دلیل تمایل مصرف کنندگان به سمت لباس های گاه به گاه گسترش یابد ، از این رو نیاز به خدمات تمیز کردن لباس برای لباس های تجاری رسمی و سایر لباس های خاص را محدود می کند.
 • پیش بینی می شود که بخش برنامه های مسکونی به دلیل افزایش تعداد خانواده های شاغل که خواستار خدمات نظافت و خشکشویی با ارزش اقتصادی هستند ، بالاترین CAGR را با 3.7 درصد در دوره پیش بینی به ثبت برساند.
 • برخی از بازیکنان اصلی فعال در بازار جهانی Alliance Laundry Systems LLC هستند. شرکت هانتینگتون؛ پاک کننده های خشک ZIPS؛ Alsco Pty Limited؛ و Rinse ، شرکت

گزارش تحقیق 80 صفحه ای با TOC را در مورد “تمیز کردن خشک و خشکشویی اندازه بازار ، گزارش تجزیه و تحلیل روند و روندها توسط خدمات (لباسشویی ، تمیز کردن خشک ، تمیز کردن دوتایی) ، با برنامه ، منطقه و پیش بینی های فصل ، 2020 – 2027” بخوانید. در: https://www.grandviewresearch.com/industry-analysis/dry-cleaning-laundry-service-market

خدمات خشکشویی و لباسشویی راحتی مورد نیاز مشتریان را با مبلغ اقتصادی فراهم می کند. به نظر می رسد که به سرعت در حال تحول در سبک زندگی شهری یک عامل مهم در افزایش تقاضا برای چنین خدماتی است. جمعیت شاغل ساکن شهر دارای سبک زندگی شلوغی هستند و زمان کمتری برای اداره کارهای خانگی خود پیدا می کنند. از آنجا که این جمعیت ، انجام لباسشویی را یک کار طاقت فرسا و وقت گیر می داند ، آنها ترجیح می دهند از خدمات مختلف لباسشویی استفاده کنند. علاوه بر این ، زنانی که تمام وقت برای حمایت از خانواده خود تلاش می کنند ، به سختی وقت کافی برای انجام لباس های شسته شده خود می گیرند. آنها به طور فزاینده خدمات تمیز کردن و خشکشویی را گزینه اصلی برای تمیز کردن لباس خود می دانند. انتظار می رود این عوامل باعث افزایش تقاضا برای این خدمات در دوره پیش بینی شود.

اخبار مرتبط  هدف از سیستم خواب HOGO: "آرامش کامل"

علاوه بر این ، افزایش کارگران حرفه ای که لباس های شغلی مانند لباس و جلیقه می پوشند ، با روند سنتی قابل شستشو نیستند و برای حفظ کیفیت و طول عمر خود نیاز به نظافت حرفه ای دارند. این عامل باعث افزایش تقاضا برای خدمات تمیز کردن خشک شده است که پیش بینی می شود در دوره پیش بینی رشد بازار را نیز تحریک کند.

بخش لباسشویی بیش از نیمی از سهم بازار را در سال 2019 به خود اختصاص داده است. گرایش مصرف کنندگان به سمت لباس های گاه به گاه و در نتیجه کاهش نیاز به تمیز کردن خشک ، این بخش را هدایت می کند. علاوه بر این ، دفعات شستن لباس های گاه به گاه یا روزمره بیشتر از تمیز کردن کبوتر و خشک است. از این رو پیش بینی می شود که سرویس لباسشویی در بالاترین CAGR در طول دوره پیش بینی گسترش یابد.

اخبار مرتبط  صنعت جهانی خشک کن کفش (2020 تا 2027)

آسیا و اقیانوسیه در سال 2019 هدایت بازار را به عهده گرفت و در دوره پیش بینی همچنان از موقعیت پیشرو خود بهره مند خواهد شد. انتظار می رود رشد جمعیت شاغل ، همراه با افزایش هزینه های خدمات نظافت و خشکشویی ، رشد بازار تمیز کردن و خشکشویی ها را در دوره پیش بینی کند.

Grand View Research بازار جهانی خدمات نظافت و خشکشویی را بر اساس خدمات ، برنامه ها و منطقه تقسیم بندی کرده است:

 • چشم انداز خدمات تمیز کردن و خشکشویی (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • خشکشویی
  • تمیز کردن خشک
  • تمیز تمیز
 • چشم انداز برنامه کاربردی خدمات تمیز کردن و خشکشویی (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
 • چشم انداز منطقه ای خدمات تمیز کردن و خشکشویی (درآمد ، میلیون دلار ، 2016 – 2027)
  • آمریکای شمالی
   • نیویورک
   • ایالات متحده (به استثنای N.Y.)
  • اروپا
  • آسیا و اقیانوسیه
  • مرکزی & آمریکای جنوبی
  • خاورمیانه و آفریقا

گزارش های تحقیق بیشتری را در مورد آن پیدا کنید صنعت خانه و دکوراسیونتوسط Grand View Research:

 • بازار مواد شوینده لباسشویی – اندازه بازار مواد شوینده لباسشویی جهانی در آن ارزش زیادی داشت 133.3 میلیارد دلار در سال 2016. احتمالاً افزایش نفوذ ماشین های لباسشویی در کشورهای در حال توسعه عامل اصلی تقاضا برای دوره پیش بینی شده است.
 • بازار خدمات لباسشویی آنلاین – اندازه جهانی خدمات لباسشویی آنلاین در آن ارزشمند بود 13.3 میلیارد دلار در سال 2018. افزایش تقاضا برای لباس های شسته شده با سرمایه گذاری کمتر باعث افزایش تقاضای محصول در بازار می شود.
 • بازار غلافهای لباسشویی لباسشویی – اندازه بازار غلافهای شوینده جهانی در بازار به ارزش خود رسید 9.04 میلیارد دلار در سال 2018. این محصول به دلیل راحتی در اندازه گیری که در طول لباسشویی ارائه می دهد ، رشد چشمگیر تقاضا را نشان داده است.
اخبار مرتبط  HumanN مستقر در آستین 50،000 دلار از محصولات را به کارگران بهداشتی و اساسی در سراسر کشور اهدا می کند

دسترسی به قطب نما بزرگBI ما پایگاه داده تحقیق بازار بصری 10،000+ گزارش را فعال کرد

درباره تحقیقات Grand View

Grand View Research ، شرکت تحقیقات و مشاوره در بازار مستقر در ایالات متحده ، گزارش های تحقیقاتی و خدمات مشاوره ای اختصاصی و همچنین پژوهشی اختصاصی را ارائه می دهد. ثبت نام شده در کالیفرنیا و مقر آن در سانفرانسیسکواین شرکت بیش از 425 تحلیلگر و مشاور تشکیل می دهد و سالانه بیش از 1200 گزارش تحقیقات بازار را به بانک اطلاعات گسترده خود می افزاید. این گزارشها تحلیلی عمیق در 46 صنعت در 25 کشور اصلی جهان ارائه می دهند. Grand View Research با کمک یک بستر اطلاعاتی تعاملی در بازار ، به شرکت های Fortune 500 و موسسات دانشگاهی مشهور کمک می کند تا فضای کسب و کار جهانی و منطقه ای را درک کنند و فرصتهای پیش رو را ارزیابی کنند.

مخاطب:
شری جیمز
متخصص فروش شرکت ایالات متحده آمریکا
Grand View Research، Inc.
تلفن: + 1-415-349-0058
تلفن رایگان: 1-888-202-9519
پست الکترونیک: [email protected]
وب: https://www.grandviewresearch.com
با ما دنبال کنید: LinkedIn | توییتر

SOURCE Grand View Research ، Inc