HALSEY برای شروع آرایش صورت (p) بدون قانون راه اندازی می شود

هالزی ، یک آرایشگر خودآموخته ، همیشه با ایجاد و استفاده از ظاهر خودش برای اجراها ، سرمقاله ها و موزیک ویدیوها ، آنچه را که باعث زیبایی او می شود ، به مالکیت خود درآورده است. او که یک مواد مخدر آرایشی واقعی است ، دانش دایره المعارفی در مورد مارک ها ، روش های کاربرد و بهترین محصولات در کلاس از قهرمانان داروخانه ها گرفته تا رهبران لوکس دارد. او که کار خود را به کمال می رساند ، برای دستیابی به سطوح نشاط ، شدت رنگدانه و درخشش ، اغلب مخلوط ، کوکتل و اصلاح رنگ می کرد. وی از این دانش بنیان گسترده درباره زیبایی ، نام تجاری را ایجاد کرد که ریشه در فرمولاسیون های مبتنی بر عملکرد دارد که کیفیت و کیفیت نهایی را در محصولاتی که بیش از اعتیاد به مواد مخدر سخت کوش هستند ، ارائه می دهد.

هالسی ، بنیانگذار و مدیر ارشد خلاقیت گفت: “آرایش یک هنر است و هنر مربوط به تصادفات شاد است ، نه هر ایده آل کمال.” در مورد چهره. “من همیشه هنگام ایجاد ظاهر بدون رعایت هیچ قانونی بیشترین احساس آزادی را دارم. صنعت زیبایی دارای هنجارهایی است ، اما من می خواهم مردم را تشویق کنم که این استانداردها را به چالش بکشند و اجازه دهند همه چیز ناقص و سرگرم کننده باشد.”

اخبار مرتبط  لیدی ام نیویورک تکه ای از بهترین ها ، کیک New Mille Crêpes را راه اندازی کرد

در مورد چهره مجموعه راه اندازی سبک شخصی هالزی و عشق به زیبایی های متنوع است ، در ابتدا با سه حق رای دادن مجزا – قفل نور، مات، و چوب سایه. Light Lock ، محدوده برجسته کننده صورت وی با درخشش استراتوسفر ، شامل استیک ، پودر ، مایع و براق کننده لب است. طیف مات از رنگ های نرم ، بدون چین و چروک و بسیار مخملی متشکل از رنگ های لب Paint-It Matte ، مدادهای لب Matte Fix و Matte Fluid Eye Paint ، و همچنین یک اسپری ست و پرایم با اسفنج مخصوص صورت است. مداد سایه ای سایه چشم های کرمی دقیق و چند منظوره هستند که از پاستیل های مرواریدی نرم و همچنین مخملی مات با شدت بالا در رنگ های سفید ، آبی تیره و مشکی برای انواع مختلف آستر و درب استفاده می کنند. این راه اندازی شامل 10 دسته محصول (شامل ابزارهای زیبایی و کیف های لوازم آرایشی با محدودیت محدود) در کل 40 چرخه است. همه در مورد چهره محصولات به گونه ای تولید شده اند که از گیاهخواران ، پاک و بی رحمانه برخوردار باشند. قیمت ها از 17.00 دلار به 32.00 دلار.

در مورد چهره در ایالات متحده مستقیم به مصرف کننده فروخته خواهد شد ، کانادا، انگلیس و اروپا بر www.aboutface.com، و همچنین از طریق یک همکاری منحصر به فرد یک ساله با Ipsy ، در نسخه تازه راه اندازی شده و محدود Glam Bag X در www.ipsy.com. بعدی در مورد چهره قطره روز ضد ولنتاین خواهد بود ، یک محدوده محدود لب لب مات که در اوایل سال راه اندازی می شود فوریه 2021.

درباره درباره صورت: make-u (p) بدون قانون. برای بسیاری از نسخه های شما ساخته شده است ، صورت تقریباً آرایش چند بعدی برای همه است ، در همه جا توسط هالزی ایجاد شده و بر اساس این حقیقت ساخته شده است که هیچ کس فقط یک چیز نیست و انسان ها موجوداتی عجیب ، پیچیده و کاملاً زیبا هستند. هر کس روش کثیف ، دیوانه و شخصی خود را دارد تا به بزرگترین نسخه خود تبدیل شود ، بنابراین ما محصولاتی را تولید می کنیم که بیش از اعتیاد به مواد مخدر سخت کوش هستند ، برای جشن گرفتن سفر ساخته شده اند تا به هر نسخه از ما تبدیل شوند – همانهایی که در نهایت آنها هستیم و همه از نسخه های آزمایشی در طول راه.

اخبار مرتبط  هیلفونیکس نهمین جایزه پی در پی EPA GreenChill Excellence Award را کسب می کند

درباره هالزی: هالزی ، خواننده / ترانه سرای چند پلاتینیومی نامزد جایزه GRAMMY® در سال 2015 با اولین آلبوم استودیویی خود ، Badlands ، که دارای 2 برابر پلاتینوم RIAA است ، وارد صحنه شد. اکران دوم او ، Hopeless Fountain Kingdom ، در اولین حضور در رتبه 200 جدول بیلبورد قرار گرفت. از آن زمان ، هالسی با 7x Platinum “بدون من” به موفقیت خود ادامه داد ، که باعث شد هالزی اولین و تنها هنرمند زنی باشد که حداقل سه آهنگ در Billboard Hot 100 به مدت 50 هفته داشته است. هالزی همچنان مرزهای خلاقانه را ادامه می دهد و تأثیر و تأثیر خود را فراتر از موسیقی گسترش می دهد. در سال 2019 ، او به پاس احترام به ترانه سرایی خود ، جایزه Hal David Starlight را که توسط تالار مشاهیر ترانه سرایان اهدا شده بود ، دریافت کرد. در سال 2020 ، هالزی آخرین آلبوم خود را با عنوان Manic منتشر کرد تا نظرات زیادی را به همراه داشته باشد. آلبوم قبلاً به عنوان تک آهنگ “Graveyard” از آلبوم به وضعیت RIAA Platinum رسیده است. اخیراً اعلام شد که وی در کنار “تهیه کننده جدول” تهیه کنندگی و بازیگری اجرایی خواهد کرد سیدنی سویینی و در نوامبر سال 2020 ، اولین کتاب شعر اصلی خود را با عنوان “اگر می توانم مرا ترک کنی” معرفی کرد ، که باعث شد او نویسنده ای پرفروش در NY Times باشد.

اخبار مرتبط  Jaws Spitfire Acquisition Corporation اعلام کرد قیمت پیشنهادی عمومی 300 میلیون دلاری بزرگتر

برای اطلاعات بیشتر لطفا مراجعه کنید به www.aboutface.com
aboutfacebeauty

منبع درباره-چهره

لینک های مربوطه

https://www.aboutface.com