معرفی مجموعه چای Forté Wellbeing

ریشه در یک رویکرد آرام به سلامت جامع دارد ، Wellbeing مجموعه ای از چای های سبز ارگانیک و گیاهان دارویی گیاهی است که برای حمایت از یک رویکرد متعادل برای سلامتی ساخته شده است. هر ترکیبی که با دقت طراحی شده باشد ، دارای موادی است که برای حمایت از مزایای سلامتی شناخته می شوند. سلامتی باعث ایجاد روحیه ای آرام ، چهره درخشان ، روح نشاط بخش ، سیستم دفاعی تقویت شده و احساس سبکی و تعادل خالص می شود. انواع چای ها انواع مختلفی از آنتی اکسیدان ها ، ضد باکتری ها و ضد التهاب ها را در یک تجربه خوش طعم ارائه می دهند. به حواس خود بپردازید و یک فنجان را با سلامتی بالا بیاورید.

می گوید: “مجموعه Wellbeing از Tea Forté یک آیین زیبا است که حواس شما را از درون به بیرون خالص می کند تا خلوص ، تعادل و آرامش را تأمین کند.” جیل پیسکوپو، معاون بازاریابی و توسعه محصول. “با الهام از ظرافت و دانش جامع آبگرمهای لوکس خوب ، مجموعه را به مکث ، تأخیر و لذت بردن از احساس نهایی رفاه تشویق می کند.”

اخبار مرتبط  سرآشپز Alexandre Belucci که در سوئیس جایزه گرفته است ، یک بار / کلوب برای Goiânia طراحی می کند

مجموعه چای های ارگانیک مجموعه Wellbeing شامل موارد زیر است:

جدید – دفاع یک چای سبز تقویت کننده دفاع که شامل اکیناسه ، زنجبیل و شاه توت است.
جدید – نیرو بخورید یک چای سبز پر انرژی و پر از چغندر ، زنجبیل ، جینسینگ و پودر ماتچا.
جدید – تصفیه کنید چای گیاهی ملایم و در عین حال آبدار با مرکبات تصفیه کننده و ریشه قاصدک.
جدید – درخشش میوه ای رو به جلو ، چای گیاهی مناسب پوست ، با رزماری و مرکبات.
جدید – آرامش یک چای گیاهی نعناع آرام با نشانه هایی از اسطوخودوس ، گزنه لیمونی و توت ارس.

اخبار مرتبط  ناماست اولین بستر بازار لوازم جانبی حشیش "VendorLink" را ارائه می دهد

انتخاب های مجموعه Wellbeing شامل یک جعبه ارائه با 20 تزریق کننده (MSRP) است 34 دلار) یک جعبه ارائه Petite با 10 تزریق کننده (MSRP) 22 دلار) یک نمونه 15 باره Single Steeps® (MSRP) 20 دلار) یک قوطی چای برگ شل دفاعی (MSRP) 18 دلار) ، یک قوطی چای برگ شل Invigorate (MSRP) 18 دلار) یک قوطی چای برگ شل و تمیز (MSRP) 18 دلار) ، یک کنسرو چای برگ شل Radiance (MSRP) 18 دلار) ، یک قوطی چای برگ سست Serenity (MSRP) 18 دلار) و یک فنجان مخصوص چای خنک کننده KATI® با تزریق استیل ضد زنگ (MSRP) 20 دلار)

در دسترس ژانویه 2021 در فروشگاه های منتخب و آنلاین.

اخبار مرتبط  نتایج اقتصادی مالی سه ماهه سوم بین المللی G. Willi-Food برنامه ریزی شده برای انتشار در 10 نوامبر سال 2020

فروشگاه چای فورته www.teaforte.com | Tea Fortéteaforteofficial را دنبال کنید

درباره Tea Forté
مراسم نوشیدن و نشستن در کنار یک فنجان چای کاملاً به همان اندازه آرامش در تجربه است ، به همان طعم و مزه. چای های ساخته شده بی عیب و نقص ، دست سازهای تزئینی و لوازم جانبی طراحی شده ، طعم های لطیف و تصفیه ساده هر فنجان را به ارمغان می آورند. Tea Forté با تجمل گرایی کم توجه خود ، به علاقه روزمره متخصصان چای در بیش از 35 کشور تبدیل شده است و در هتل ها ، رستوران ها ، استراحتگاه ها و خرده فروشی های برجسته جهان سرو می شود. در teaforte.com بیشتر بیاموزید.

تماس با رسانه: کریستی کوزاک
[email protected] | T 978.502.5747
teaforteofficial | teaforte.com

SOURCE Tea Forté