بسته بندی برلین موفق به کسب چهار جایزه بسته بندی Craft Spirits می شود

شیکاگو، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – بسته بندی برلین ، بزرگترین تامین کننده بسته بندی ترکیبی در جهان ، چهار جایزه کسب کرد 21 دسامبر 2020 در اولین جوایز سالانه بسته بندی Craft Spirits ، که توسط انجمن صنایع دستی آمریکایی ارائه می شود و ارواح پیشه وری مجله برندگان مسابقه افتتاحیه ، که از برتری و خلاقیت در طراحی برچسب ها و بسته بندی های ارواح صنایع دستی تجلیل می کنند ، از 200+ اثر به دست آوردند.

در گروه Rum ، Burl & Sprig ، a Muskegon، MI کارخانه تقطیر رم محور ، موفق به کسب سه مدال از جمله یک طلا برای روس ادویه قدیمی بشکه Esencia ، یک نقره برای رم 8 ساله ، و یک برنز برای رم 23 ساله شد. Studio One Eleven ، بخش طراحی و نوآوری بسته بندی برلین ، از هنر هنری و عشق به سورئالیسم الهام گرفته شده است. با همکاری هنرمندان از سراسر جهان برای ایجاد قطعاتی یک نوع برای هر محصول در داخل خط ، Studio One Eleven با یک برچسب بسته بندی ساده روی یک بطری با خطوط تمیز و احساس سنگین ، با یک اثر هنری سورئال ازدواج کرد.

اخبار مرتبط  Spray Ocean و شریک پروتئین های Amai برای ایجاد اولین آب کرن بری قند کاهش یافته با پروتئین

وی گفت: “من کاملاً از طراحی و جهتی که مارک تجاری در پیش گرفته است ، بسیار دوست دارم. این قطعاً ما را از بقیه جدا می کند.” کودی واسیلچنکو، صاحب Burl & Sprig. “ما فقط در ماه ژوئیه وارد توزیع شدیم و بازخورد بسته بندی بسیار مثبت بوده است.”

اخبار مرتبط  برچسب های موجود در بطری های الکلی باعث افزایش آگاهی از مضرات آشامیدنی ، دستورالعمل ها می شود

بسته بندی برلین همچنین یک برنز در گروه برندی به دست آورد Palisade ، کلرادو مستقر در هلو خیابان تقطیر هلو براندی.

می گوید: “برداشت اول بسیار مهم است.” ارواح صنایع دستی مجله سردبیر جف سیولتی. “ارتباط اولیه مصرف کننده با نام تجاری spirits اغلب از طریق بسته بندی آن است. مدال آوران جوایز بسته بندی Craft Spirits راه حل درست ایجاد اولین احساس را نشان می دهند.”

بسته بندی برلین با دستگاه های تقطیر در هر اندازه کار می کند تا بسته بندی کامل روحی شامل انواع بطری ها و بسته های موجود برای حمل و نقل را ارائه دهد. مجموعه بزرگی از اشکال ابتکاری از شیشه برونی، دفتر مرکزی شرکت ایتالیایی و توزیع کننده عمده شیشه برتر در اروپا؛ برنامه های مدیریت انبار و موجودی از 130+ مکان آنها. و مراکز طراحی و نوآوری در دو قاره از جمله Studio One Eleven ، یک آژانس کلاس جهانی که طراحی کامل بسته شامل ساختاری ، مارک تجاری و گرافیک را ارائه می دهد.

اخبار مرتبط  SNICKERS® در مسابقه مسابقه نمایش سالانه شبکه صبحانه در مسابقه مرحله نهایی مسابقات آب نبات هالووین ، برنده رای در سراسر کشور می شود

مخاطب:
جولی سالتزمن
312-607-6642
[email protected]

SOURCE بسته بندی برلین