بردفورد وایت خرید بخاری های آب برقی بدون مخزن Keltech را به پایان رساند

آمبلر ، پا، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – شرکت بردفورد وایت ، تولید کننده پیشرو در صنعت راه حل های گرمایش مسکونی و تجاری و برنامه های ذخیره سازی ، اعلام کرد که خرید دارایی خود را از Keltech ، Inc از شرکت بردلی به پایان رسانده اند. Keltech تولید کننده آبگرمکن برقی بدون مخزن تجاری و صنعتی است.

این مالکیت گسترش می یابد بردفورد وایت نمونه کارها از محصولات الکتریکی تجاری و صنعتی برای کمک به تأمین نیازهای مشتری گسترده تر و موقعیت بهتر آنها برای تصویب اقدامات ابتکاری برق در جوامع در سراسر کشور آمریکای شمالی.

خرید کلتک همچنین همکاری جدیدی را بین این شرکت آغاز می کند بردفورد وایت و شرکت بردلی. بردفورد وایت بخاری آب گرم کن برقی تجاری بدون مخزن را برای مکمل محصولات ایمنی مانند شستشوی چشم اضطراری و ایستگاه های دوش ایمنی اضطراری به بردلی عرضه می کند.

اخبار مرتبط  اپسون راه حلهای اسکن اسناد قابل اعتماد را برای مشاغل در محیطهای کاری غیر سنتی امروز ارائه می دهد

به گفته مدیر ارشد ارتباطات بازاریابی ، کارل پینتو ، جونیور، “در ابتدا ، بردفورد وایت شرکت تابعه Laars Heating Systems مسئولیت اصلی فروش و بازاریابی خط بخاری آب مخزن برقی Keltech را بر عهده خواهد داشت. مشتریان بخاری آب سفید بردفورد و مخزن استیل نایلز که به محصولات کلتک علاقه مند هستند می توانند با نمایندگی های خود در رابطه با در دسترس بودن محصول تماس بگیرند. “

اخبار مرتبط  شیوع COVID-19 عمده تقاضای رانندگی در کشور

تا اطلاع ثانوی ، مشتریان فعلی Keltech باید به استفاده از تماس های موجود Keltech برای پشتیبانی و فروش و خدمات خود ادامه دهند.

درباره شرکت بردفورد سفید
شرکت بردفورد وایت یک تولید کننده خط تولید محصولات مسکونی ، تجاری و صنعتی برای برنامه های گرمایش آب ، گرمایش فضا ، گرمایش ترکیبی و ذخیره سازی است. این شرکت دفتر مرکزی خود را در نگهداری می کند آمبلر ، پنسیلوانیا و دارای امکانات تولید در میدویل ، میشیگان؛ نیلز ، میشی؛ و روچستر ، NH؛ و مراکز توزیع و آموزش در هالتون هیلز ، ON کانادا. برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت www.bradfordwhitecorporation.com مراجعه کنید.

اخبار مرتبط  این پنج O'Clock در جایی است ... و وقت آن است که "چیزهایی را تکان دهید!" با کارشناس سرگرم کننده ، مارک آدیسون

درباره سیستم های گرمایش Laars®
سیستم های گرمایشی Laars® ، دفتر مرکزی آن در روچستر ، NH، تولید و توزیع محصولاتی که در گرمایش فضای مسکونی و تجاری ، گرمایش کف تابشی ، گرمایش آب حجمی و بازارهای فرآیند صنعتی به کار می رود. برای خانه ، محل کار یا نیازهای حرارتی تجاری محصولات Laars® انتخاب با کیفیت است. برای اطلاعات بیشتر به سایت www.laars.com مراجعه کنید.

تماس با رسانه:
هدر ریپلی
روابط عمومی ریپلی
(865) 977-1973
[email protected]

SOURCE شرکت بردفورد سفید