اسموتی سیاره سه اسموتی جدید با پروتئین جایگزین غذا معرفی می کند

اسکاتسدیل ، آریز.، 4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – قطعنامه های سال نو را با اسموتی های جدید پروتئین دار از Planet Smoothie® (www.PlanetSmoothie.com) کاملاً قدرتمند شروع کنید. شروع 4 ژانویه، اسموتی سیاره دارای سه اسموتی با یک پروتئین جایگزین غذای کاملاً جدید ، یک ترکیب اختصاصی است که با پروتئین آب پنیر ایزوله ، فیبر و 15 ویتامین و مواد معدنی ضروری تهیه شده است.

توت فرنگی فوق العاده فشار اسموتی دارای 33 گرم پروتئین در اندازه 22 اونس است و با توت فرنگی ، موز و پروتئین جایگزین غذا مخلوط می شود. بلوز PB اسموتی دارای 41 گرم پروتئین در اندازه 22 اونس است و با کره بادام زمینی ، بلوبری ، موز و پروتئین جایگزین غذا مخلوط می شود. سرانجام ، برای دوستداران OREO® این موارد وجود دارد سنگ شکن کوکی اسموتی ، که دارای 38 گرم پروتئین در اندازه 22 اونس است و با کوکی های OREO® ، ماست منجمد و پروتئین جایگزین غذا تغذیه می شود.

گفت: “پروتئین جایگزین غذای جدید ما به موقع راه اندازی شده است تا به مشتریان کمک کند تا تصمیمات سال جدید خود را شروع کنند.” نیکول بوچر، مدیر بازاریابی در Kahala Brands ™ ، شرکت مادر Planet Smoothie. “مهم نیست که هدف سلامتی شما چیست ، سیاره سیاره منوی کاملی از گزینه های خوشمزه و غنی از مواد مغذی را برای شما در نظر گرفته است.”

پروتئین و اسموتی های Meal Replacement جدید تا تاریخ در دسترس هستند 2 مه.

اسموتی های تبلیغاتی:
توت فرنگی فوق العاده فشار – توت فرنگی ، موز و پروتئین جایگزین غذا
بلوز PB – کره بادام زمینی ، زغال اخته ، موز و پروتئین جایگزین غذا
سنگ شکن کوکی – کوکی های OREO® ، ماست منجمد و پروتئین جایگزین غذا

درباره اسموتی سیاره
Smoothie سیاره® ، که قصد دارد تعریف جدیدی از اسموتی را تعریف کند ، از برترین مفاهیم اسموتی کشور است. این برند به جمعیتی از مشتریان وفادار ، فعال و مبتنی بر مناسبت که می خواهند سبک زندگی سالم تری داشته باشند ، جلب می شود. اسموتی Planet اسموتی های میوه ای واقعی با کالری کمتر ، قند پایین و گزینه های پروتئینی بالاتر را ارائه می دهد و یک میان وعده یا وعده غذایی سریع و قابل حمل را به مشتریان می دهد. منوی این مارک در دسته های سبک زندگی سازمان یافته است تا به مشتریان در یافتن اسموتی کمک کند تا به آنها برای دستیابی به اهداف شخصی خود از جمله پروتئین ، انرژی و Planet Lite کمک کند. مارک اسموتی سیاره تقریباً 140 مکان را در بیش از 20 ایالت اداره می کند. در سال 2015 ، اسموتی سیاره توسط توسط خریداری شد اسکاتسدیل ، آریزونابا نام تجاری Kahala Brands ™ ، یکی از سریعترین شرکتهای حق رای دادن در جهان با سبد سرمایه گذاری 22 مارک رستوران با خدمات سریع و تقریباً 2900 مکان در 28 کشور جهان.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اسموتی سیاره ، لطفا به سایت www.PlanetSmoothie.com مراجعه کنید.

برای اطلاعات بیشتر در مورد مارک های کهالا، لطفاً به سایت www.KahalaBrands.com مراجعه کنید.

اسموتی اسمیت سیاره

اخبار مرتبط  دلاراما برای گزارش نتایج سه ماهه دوم مالی 2021