بنیاد پینکی کول و بنیاد استیو و مارجوری هاروی برای پرداخت اخطار خاموش کردن برق جورجیا برای بیش از 100 خانواده آتلانتا همکاری می کنند

کول بنیان خود را به آدرس و تأمین نیازهای مردم کم برخوردار در شهر اختصاص داده است که از سال 2018 از برند محبوب Slutty Vegan حمایت کرده اند. “بازگرداندن هسته اصلی ماست و چه کار می کنیم. من خوشحالم که با هم همکاری می کنم با بنیاد استیو و مارجوری هاروی و جورجیا پاور برای تأمین هدیه برق و گاز به نیازمندان. ما مشتاقانه منتظر این همکاری مستمر هستیم “ پینکی کول. “این روش دیگری است که ما به طور مشترک از سیستم عامل های خود برای ریختن در جوامعی که در آنها خدمت می کنیم استفاده می کنیم و روش شخصی من برای تشکر از جوامعی است که در طول سال از من حمایت می کنند.”

دیدن نیاز آتلانتا در اجتماع ، پینکی با دوستان خود در بنیاد استیو و مارجوری هاروی ارتباط برقرار کرد. دانستن اینکه هاروی اخیراً به آنجا بازگشته است آتلانتا، او می دانست که آنها مایل به کمک هستند. “با انباشت قبض های گسترده پرداخت نشده ، میلیون ها آمریکایی در معرض خطر از دست دادن قدرت قرار گرفتند ، لازم بود که ما با بنیاد پینکی کول و جورجیا پاور کار کنیم تا اخطار خاموش کردن برخی از مشتریان در حال تلاش برای جورجیا پاور را پرداخت کنیم تا کمی تسکین یابد. با بازگشت آقای و خانم هاروی به آتلانتا، جورجیاهدف آنها این است که یک نعمت باشند و به کمک به افراد نیازمند ادامه دهند ، خصوصاً در این اوقات بی سابقه. “ صفحه شارون، مدیر اجرایی بنیاد استیو و مارجوری هاروی.

اخبار مرتبط  VEOCEL (TM) بنیان آینده ای پایدار در صنعت منسوجات غیر بافته را بنا نهاده است

“ما از همکاری با بنیاد پینکی کول و بنیاد استیو و مارجوری هاروی در تلاش برای شناسایی مشتریانی از جورجیا پاور که از کمک های کمکی بهره مند می شوند ، هیجان زده هستیم. کمک مالی سخاوتمندانه ما را قادر ساخت تا بیش از 100 خانواده آتلانتا را با قبض های کمکی خود کمک کنیم. این یک تلاش مشترک توسط تیم برق شرکت ارتباطات و کمک به انرژی جورجیا بود و از تعهد ما برای شهروندی در هر کجا که خدمت کنیم پشتیبانی می کند. Charmaine Ward-Millner و دنی جانسون قدرت جورجیا.

درباره Slutty Vegan:
Slutty Vegan در تابستان 2018 توسط تاسیس شد پینکی کول. ریشه در آتلانتا، آنها وظیفه خود قرار داده اند که وعده های غذایی وگان با کیفیت را به جوامعی ارائه دهند که در غیر این صورت هرگز این گزینه ها را نخواهند داشت. نادیده گرفتن یک انقلاب ملی وگان که مورد علاقه همه است ، از جمله مشهورترین افراد مشهور جهان و ستاره های ورزشی مانند اسنوپ داگ ، آشر ، تاراجی پی هنسون ، تیفانی هدیش ، ویل اسمیث، کالین کاپرنیک، تایلر پری، مارتین لارنس، و میسی الیوت، Slutty Vegan واقعاً در حال تغییر طرز فکر مردم درباره غذای وگان است. Slutty Vegan از طریق اشتیاق ، کیفیت و سلیقه خود به عنوان شناخته شده ترین و دوست داشتنی ترین کشور 100٪ برگر گیاهی ظاهر شده است.

اخبار مرتبط  نتایج اقتصادی مالی سه ماهه سوم بین المللی G. Willi-Food برنامه ریزی شده برای انتشار در 10 نوامبر سال 2020

درباره بنیاد پینکی کول:
بنیاد در سال 2019 تاسیس شده است ، مأموریت اصلی را برای هدایت ابتکارات کارآفرینی و سواد مالی متمرکز بر آموزش ، به ویژه هدف قرار دادن نوجوانان و جوانان (13 تا 22 سال) در ایالات متحده با استفاده از عدسی عدالت عامدانه در طراحی برنامه خود ، بنیاد برای توانمند سازی جوانان رنگین پوست ، بخشی از جامعه ما که غالباً با چالش های نامتناسب و موانع موفقیت روبرو هستند ، رویکردهای مردمی و فرا محلی را در اولویت قرار می دهد. به عنوان یک ارزش اصلی ، این سازمان معتقد است که پیشرفت اقتصادی سیاه با استفاده از فرصتهای اقتصادی خلاقانه ، ریسک پذیری موفق و نوآوری حاصل می شود.

درباره بنیاد استیو و مارجوری هاروی:
بنیاد استیو و مارجوری هاروی با ارائه غنی سازی آموزشی ، راهنمایی ، مهارت های تحول زندگی و ابتکارات خدمات جهانی ، خدمات ارتباطی جوانان را فراهم می کند که نسل بعدی رهبران مسئول را پرورش می دهد. این بنیاد تلاش می کند تا عامل ایجاد تغییر در زمینه های تعالی ، آموزش ، بهداشت و رفاه اجتماعی در جوامع شهری و متنوع باشد ، تا اطمینان حاصل شود که نیازهای کل کودک برآورده می شود.

اخبار مرتبط  Imperfect Foods تعهد سرمایه گذاری 95 میلیون دلار سری D را تضمین می کند

درباره جورجیا پاور:
جورجیا پاور بزرگترین زیرمجموعه برق شرکت جنوبی (NYSE: SO) ، شرکت برتر انرژی در آمریکا است. ارزش ، قابلیت اطمینان ، خدمات به مشتری و سرپرستی سنگ بنای اصلی وعده شرکت به 2.6 میلیون مشتری در همه چهار مورد است. جورجیا 159 شهرستان متعهد به ارائه انرژی پاک ، ایمن ، قابل اطمینان و مقرون به صرفه با نرخ کمتر از میانگین ملی ، جورجیا پاور ترکیبی متنوع و نوآورانه را شامل می شود که شامل هسته ای ، ذغال سنگ و گاز طبیعی و همچنین تجدیدپذیرهایی مانند خورشیدی ، برق و باد است. . جورجیا پاور تمرکز خود را در ارائه خدمات در سطح جهانی به مشتریان خود هر روز اعلام کرده است و این شرکت توسط J.D. Power به عنوان یک رهبر در زمینه رضایت مشتری شناخته شده است.

SOURCE Slutty Vegan

لینک های مربوطه

https://sluttyveganatl.com/