Clayton ، Dubilier & Rice در معامله واگذاری 308 میلیون پوندی Wolseley UK ، توزیع کننده عمده محصولات لوله کشی ، گرمایشی و تهویه مطبوع را به دست آورد فرانسه – Français USA – English España – español Deutschland – Deutsch

لندن و نیویورک4 ژانویه 2021 / PRNewswire / – Clayton ، Dubilier & Rice (“CD&R”) امروز توافق نامه ای برای خرید Wolseley UK (“Wolseley”) ، یکی از بزرگترین تامین کنندگان تخصص جهان را اعلام کرد لوله کشی ، گرمایش ، تهویه مطبوع ، لوله کشی و زیرساخت ها و همچنین محصولات کمکی در انگلستان و شرکت تابعه فرگوسن plc. Wolseley به یک شرکت مستقل تبدیل خواهد شد که به طور کامل متعلق به صندوق ها و مدیریت CD&R است پس از جدا شدن از شرکت مادر خود با پرداخت 308 میلیون پوند خالص ، از آن جدا خواهد شد.

این دوازدهمین سرمایه گذاری در محصولات ساختمانی و توزیع صنعتی است که توسط CD&R در ده سال گذشته انجام شده است. در سال 2020 ، CD&R در جداسازی White Cap ، توزیع کننده متخصص برجسته مصالح ساختمانی ، از HD Supply شرکت کرد و یک سرمایه گذاری مشترک در SIG plc ، توزیع کننده ذکر شده مصالح ساختمانی در انگلستان انجام داد. .

مارک Wolseley از اواخر XIX وجود دارده قرن و یکی از معتبرترین و شناخته شده ترین ها در انگلستان است. امروزه این شرکت توزیع کننده برجسته ای از مصالح و محصولات لوله کشی و ساختمانی است. در سال مالی 2020 ، حدود 1.5 میلیارد پوند درآمد کسب کرد. تقریباً دو سوم گردش مالی شرکت از فعالیت های بازسازی ، نگهداری و بهسازی منازل آن حاصل می شود. این شرکت علاوه بر فروش محصولات لوله کشی و گرمایش و همچنین لوله ها ، شیرآلات و اتصالات مرتبط ، محصولات تهویه مطبوع و برودتی را به مشتریان تجاری و همچنین محصولات زیرساخت های مدنی و بازارهای لوازم خانگی را ارائه می دهد. .

اخبار مرتبط  Lovappy © اعلام کرد یک برنامه دوستیابی جدید برای موزیسین ، کاربران حشیش و "باللر"

برونو دشان ، مشاور عملیات وجوه CD&R و مدیرعامل سابق Ecolab ، با بستن معامله ، برنامه ریزی شده برای سه ماهه اول سال 2021 ، رئیس Wolseley خواهد شد. Simon Oakland ، مدیر عامل فعلی ولزلی ، همچنان این نقش را بر عهده خواهد گرفت.

آقای اوکلند گفت: “ما معتقدیم که وولزلی می تواند به عنوان یک تجارت مستقل ، رشد خود را سرعت ببخشد ، خدمات به مشتری را بهبود بخشد و فرصت های شغلی ارزشمندی را برای همکاران خود ایجاد کند.” CD&R تجربه گسترده ای در پشتیبانی از شبکه های شعبه مانند شبکه ما دارد و دیدگاه ما در مورد ادامه فرهنگ سازی کارآفرینی Wolseley و تمرکز مداوم بر رضایت مشتری را به اشتراک می گذارد. ”

اخبار مرتبط  جوایز American Image Awards مقاومت صنعت را ستایش می کنند

“Wolseley یک پلت فرم توزیع پیشرو در صنعتی است که CD&R تجربه گسترده ای کسب کرده و موفقیت های زیادی کسب کرده است. ما معتقدیم که با یک فرصت باورنکردنی برای سرمایه گذاری در یک نقطه انعطاف پذیری و همکاری با یک تیم مدیریتی بسیار معتبر برای پیشبرد پیشرفت های عملیاتی و ادغام ها و ادغام های اضافی روبرو هستیم. ” روچات ، شریک CD&R.

دیوید نوواک ، رئیس مشترک CD&R ، گفت: “برای بیش از 40 سال ، استراتژی CD & R بر اساس اصل اساسی تأمین سرمایه استراتژیک به شرکت ها ، خانواده ها و شرکت های متعلق به بنیانگذار آنها بوده است.” اخلال در ده ماه گذشته نشان دهنده نقش سازنده ای است که می توانیم در تأمین سرمایه و قابلیت های عملیاتی برای حمایت از مشاغل خوب داشته باشیم. ما از نقاط قوت ولزلی بسیار قدردانی می کنیم و مشتاقانه منتظر همکاری با تیم مدیریتی آنها هستیم. “

اخبار مرتبط  Wienerschnitzel اعلام می کند که صف برای رویداد جدید Cheesy Ooze Fest

Clifford Chance و Debevoise & Plimpton LLP در ارتباط با این معامله به عنوان مشاور حقوقی CD&R عمل کردند.

درباره ولزلی

Wolseley در سال 1887 تاسیس شد ، توزیع کننده برجسته محصولات لوله کشی و گرمایش در انگلستان است. این شرکت 542 شعبه و 3 مرکز توزیع را اداره می کند و تقریباً 5000 نفر تمام وقت را استخدام می کند. برای اطلاعات بیشتر ، به www.wolseley.co.uk مراجعه کنید.

درباره Clayton ، Dubilier & Rice

Clayton ، Dubilier & Rice (CD&R) یک شرکت سرمایه گذاری خصوصی است که استراتژی آن ایجاد مشاغل قوی تر و سودآورتر است. از زمان تاسیس ، CD&R سرمایه گذاری بیش از 30 میلیارد دلار در 95 شرکت را با ارزش کل معاملات بیش از 150 میلیارد دلار مدیریت کرده است. این شرکت دفاتر کاری در داخل دارد نیویورک و لندن CD&R در اروپا بیش از 20 سال وی 19 شرکت را به نمایندگی از بیش از 6 میلیارد دلار سرمایه خریداری کرد. برای اطلاعات بیشتر ، لطفاً به سایت www.cdr-inc.com مراجعه کنید.

آرم – https://mma.prnewswire.com/media/402242/CDR_Logo.jpg

لینک های مربوطه

https://www.cdr-inc.com

SOURCE Clayton ، Dubilier & Rice